فهرست
جعبه‌سیاه ماجرای یازالده؛ تاریخ‌های دردسرساز
جعبه‌سیاه ماجرای یازالده؛ تاریخ‌های دردسرساز

جعبه‌سیاه ماجرای یازالده؛ تاریخ‌های دردسرساز

آی اسپورت - بازیکن پرتغالی که سر تمرین استقلال آمد، چند روزی تهران بود و پس از آن مورد تأیید واقع نشد و رفت، اما این فقط تعریفی بود که مدیران باشگاه داشتند و اصل ماجرا (البته بر اساس ادعای خود این بازیکن و مدیر برنامه‌هایش) شکل دیگری است، چون کار از طریق فیفا به جریان می‌افتد و اگر استقلال محکوم شود آنگاه این باشگاه باید چیزی حدود ۵۰۰ هزار دلار بابت اصل و غرامت قرارداد بپردازد. در رابطه با یازالده نکاتی وجود دارد که ظاهراً او به استناد به آن‌ها قضیه را به کمیته انضباطی فیفا کشانده است.

بلیت هواپیما

استقلالی‌ها مدعی‌اند یازالده آمد، تأیید نشد و رفت، اما این بازیکن در شکوائیه خود به فیفا این مسئله را آورده که در دنیای فوتبال هر بازیکنی که بخواهد تست بدهد خودش راهی کشور مورد نظر شده و اگر به لحاظ فنی مورد قبول واقع شد آنگاه باشگاه پول بلیت هواپیما را می‌پردازد، اما استقلال خودش برای یازالده بلیت گرفته بود و همین مسئله نشان می‌دهد این باشگاه برای جذب او عزمی راسخ داشته است.

تاریخ‌های دردسرساز

اما مسئله‌ای که این بازیکن و مدیر برنامه‌هایش روی آن دست گذاشته و با استناد بر آن سراغ فیفا رفته‌اند موردی است که در برگ دعوتنامه برای یازالده ارسال شده بود. در این برگ تاریخ شروع و پایان زمان حضور یازالده در استقلال (البته در صورت عقد قرارداد) ذکر شده بود و همین نکته ظریف از سوی طرف پرتغالی به عنوان «پیش‌قرارداد» مد نظر قرار گرفت. حالا همین مدرک در اختیار فیفا قرار گرفته و داستان در حال پیگیری است. امیدواریم نماینده ایران بتواند مدارکی مبنی بر بی‌گناهی خودش ارائه کند، چون در غیر این صورت چند میلیارد تومان پول بی‌زبان را باید به حساب بازیکنی ریخت که حتی یک دقیقه هم برای آبی‌پوشان پایتخت بازی نکرد!

خبر ورزشی

  ۱  
آی اسپورت
2018-11-29 18:06:00
نظر دهید

۱ نظر
شوفر مو افشون
جمعه ۹ آذر ۱۳۹۷، ۱۴:۴۱
خاک بر سر کیسه
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر