فهرست
پاسخ تراکتورسازی به تقوی؛ حرفه‌ای باشید
پاسخ تراکتورسازی به تقوی؛ حرفه‌ای باشید

پاسخ تراکتورسازی به تقوی؛ حرفه‌ای باشید

آی اسپورت – روز گذشته محمد تقوی سرمربی سابق تراکتورسازی در صفحه اینستاگرامش به ماجراهای پشت پرده که در زمان حضورش در این ترم رخ داد اشاره کرد. او از نفراتی نام برد که قصد داشتند به او بازیکن تحمیل کنند. حالا باشگاه تراکتورسازی با انتشار بیانیه‌ای به این اتفاق واکنش نشان داده است. در این بیانیه آمده است:

اصول حرفه‌ای ایجاب می‌کند اگر در مجموعه‌ای همکاری صورت می‌گیرد تمام اتفاقات درون مجموعه‌ای بدون حاشیه سازی و با ارائه گزارشات مستند در همان دوران مورد بررسی و حل وفصل قرار گرفته و خاتمه پیدا کند.

حال فردی که به صورت اتفاقی و بدون اینکه استحقاق آن را داشته باشد، از خلا بوجود امده رفتن سرمربی، زمانی سکان دار باشگاه شدند ، انتظار می‌رفت مسائل را بصورت حرفه‌ای در همان دوران مدیریت خود حل و فصل نمایند در آن زمان سکوت کرده و متاسفانه الان به فکر واکاوی اتفاقات گذشته افتاده‌اند، که باید پرسیده شود اگر این مسئله وجود داشت چرا آن زمان شفاف سازی نکردید!؟

آیا به غیر از این هست که شما دنبال حاشیه سازی برای این باشگاه و مطرح کردن خودتان می‌باشید؟ پس این مطالب اساسا صحت نداشته و چیزی جز ایجاد حاشیه برای تیم و تشویش افکار عمومی و هواداران عزیز را بدنبال ندارد. لذا انتظار می‌رود کسانی که نام حرفه‌ای بر روی خود گذاشته‌اند اصول حرفه‌ای را رعایت کرده و دراین برهه حساس از نام تراکتور به عنوان چاشنی برای خواسته‌های غیر حرفه‌ای خود استفاده ننمایند و هواداران عزیز را درگیر مسائلی که اساسا صحت نداشته و ندارد نکنند.

 از هواداران عزیز نیز تقاضا داریم صرفا به مطالبی که از رسانه رسمی باشگاه منتشر می‌شود اعتماد نمایند و اطمینان داشته باشند که هدف باشگاه بستن تیمی درخور شان و منزلت تراکتور و شما هواداران عزیز می‌باشد که با حمایت‌های شما منجر به موفقیت خواهد شد.

۱۰ ۲  
آی اسپورت
2019-05-25 20:17:00
نظر دهید

۲ نظر
Ashkan Blue
شنبه ۴ خرداد ۱۳۹۸، ۲۱:۳۷
خلاصه:
ما خیلی خوبیم
تو بدی
۵
امیر
شنبه ۴ خرداد ۱۳۹۸، ۲۱:۴۶
جناب آی اسپورت آیا ارتباطی میان شما و افشین عبدالهیان وجود داره که اینطوری برآشفته و ناراحت شدین و به تقوی یک جانبه حمله میکنین؟! امیدوارم جرات انتشار کامنت منو داشته باشین حداقل!
۶
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر