فهرست
پیش‌بازی هفته دوم لیگ‌یک:  قدرت‌نمايى مدعيان
پیش‌بازی هفته دوم لیگ‌یک: قدرت‌نمايى مدعيان

پیش‌بازی هفته دوم لیگ‌یک: قدرت‌نمايى مدعيان

آی اسپورت-  نساجى در خانه از گل گهر پذيرايى مى كند. دست‌نشان پس از كسب سه امتياز روز نخست، در كرج به مصاف اكسين مى رود. خونه‌به‌خونه با انتخاب جواد نكونام به عنوان سرمربى در كرمان به مصاف مس اين شهر مى‌رود. در زير نگاهى كوتاه داريم بر بازى‌هاى هفته دوم که فردا انجام می‌شوند.

 بازگشت ببرها به خانه
نساجی مازندران - گل‌گهر سیرجان
شاگردان پاشازاده پس از كسب سه امتياز ارزشمند خارج از خانه در گرماى بوشهر، اين بار در ورزشگاه خانگى و با حمايت هزاران هوادار مشتاق خود از شاگردان بگوويچ پذيرايى مي كنند. گل گهر كه فصل قبل تا يك قدمى صعود پيش رفته بود در اولين بازى خود در اين فصل در خانه از پس اكسين البرز برنيامد تا به يك امتياز تساوى بسنده كند.

مس به دنبال دومين برد
مس کرمان - خونه به خونه بابل
مسى ها با كسب برد شيرين خارج از خانه برابر شهردارى تبريز در مصاف به خونه به خونه بابل به كسب سه امتياز و حضور در جمع مدعيان و صدرنشينى مى انديشند. بابلى ها كه فصل را بدون حسين رحمانى شروع كردند اين بار با جواد نكونام به عنوان سرمربى به مصاف مس مى روند. آن ها در اولين بازى خانگى نتوانستند بر تيم جوان و باانگيزه مس رفسنجان غلبه كنند تا با تساوى فصل را آغاز كنند.

 لشگر كشى ياران نادر به كرج
اکسین البرز - ملوان بندر انزلی
شاگردان على لطيفى در اكسين كه پس از تغيير و تحولات بسيار و دير بسته شدن تيم، تساوى ارزشمندى در سيرجان برابر تيم مدعى گل گهر كسب كردند اين بار در خانه برابر ديگر تيم مدعى و صاحب نام يعنى ملوان قرار مى گيرند و پيش بينى مى شود كار سختى در پيش داشته باشند. انزلى چى ها نيز با سرمربى كهنه كار و باتجربه خود نادر دست نشان تنها به فكر پيروزى و كسب سه امتياز خارج از خانه هستند.

تقابل سرمربيان جوان
بادران تهران - ایران‌جوان بوشهر
تيم متمول بادران كه با توپ پر با سرمربى جوان خود محمد ربيعى وارد اين فصل از مسابقات شده است در اولين بازى دست به كار بزرگى زد و تيم صاحب نام فجرسپاسى را در شيراز زمين گير كرد. آنها در دومين بازى خود در خانه به مصاف تيم جوان اما باانگيزه و جوياى نام ايران جوان بوشهر مى روند كه در بازى اول خود مغلوب تيم آماده نساجى مازندران شدند.

ياران فكرى در انديشه صدرنشينى
‎صبای قم - نفت مسجدسلیمان
تيم صباى قم كه بر اثر مشكلات مالى و مديريتى فصل قبل از ليگ برتر به دسته يك سقوط كرد اين فصل نيز با بى برنامگى و حاشيه هاى فراوان و تغيير پى در پى سرمربى كار را شروع كرد تا قمى ها روزهاى سختى در پيش داشته باشند. شاگردان فكرى نيز بعد از برد روحيه بخش برابر ماشين سازى تبريز، به كسب بردى ديگر و صدرنشينى مى انديشند.

جدال بازنده ها
‎ماشین‌سازی تبریز - فجر سپاسی شیراز
ماشين سازى كه با رسول خطيبى دو فصل قبل ليگ برترى شده بود بار ديگر با سرمربى جوان خود سوداى ليگ برترى شدن دارد. تبريزى ها كه در بازى اول خود در كمال ناباورى سه گل از نفت مسجدسليمان دريافت كردند در اين بازى به جبران فكر مى كنند. فجرسپاسى نيز شرايطى مشابه ماشين سازى دارد و در پى كسب امتياز از اين بازى است.

مصاف تيم هاي يك امتيازى
‎مس رفسنجان - آلومینیوم اراك
رفسنجانى ها كه سكان هدايت تيم خود را به على سامره جوان اما باانگيزه سپردند در اولين بازى، در يك بازى پاياپاى و با درخشش دروازه بان خود به تساوى دست يافتند تا با روحيه خوبى به مصاف شاگردان على حنطه بروند. اراكى ها هم پس از كسب يك امتياز در بازى نخست، به دنبال شكست نخوردن در اين بازى هستند.

 بحران زده ها در شيراز
‎آینده‌سازان برق جدید شیراز - راه‌آهن تهران
شاگردان مهابادى در تيم برق جديد ديار حافظ در اولين بازى در ديدارى سخت و نفس گير مغلوب ملوان شدند و در اين بازى برابر تيم ريشه دار اما بحران زده و نابسامان راه آهن تنها به سه امتياز پيروزى مى انديشند تا به وضعيت خود در جدول بازى ها سروسامانى دهند. راه آهن نيز با وضعيت موجود كار بسيار سختى در ادامه رقابت ها خواهد داشت.

مصاف شهردارى چى ها
‎شهرداری ماهشهر - شهرداری تبریز
شاگردان سيد كوروش موسوى در تيم شهردارى ماهشهر مهمان جديد ليگ دسته اول در اين فصل كه در بازى اول راه آهن نگون بخت را به توپ بستند و با ٤ گل به برترى رسيدند در اولين بازى خانگى فصل در اهواز با شاگردان ميرعلى صالح پناهى در شهردارى تبريز ديدار مى كنند. تبريزى ها در اولين بازى خود در اين فصل برابر مس كرمان در خانه متحمل شكست شدند.

حسین یوسفی، نساجی اسپورت

۳    
آی اسپورت
2017-08-13 17:37:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر