فهرست
دکه آنلاین: مرسی پرسپولیس
دکه آنلاین: مرسی پرسپولیس

دکه آنلاین: مرسی پرسپولیس

آی اسپورت – خبر ورزشی مصاحبه با کمال کامیابی نیا را روی جلد برده. هافبک قرمزها گفته هدفش رسیدن دوباره به تیم ملی است. تیام مهاجم محبوب آبی ها هم گفته که در آزادی تپش قلب می گیرد. خبر ورزشی گزارشی درباره هزینه و درآمدهای کی روش برای فوتبال ایران منتشر کرده که نشان می دهد او هر چقدر پول گرفته، سود بیشتری به فوتبال کشورمان داده است.

 

خبر ورزشی 24 اسفند
خبر ورزشی 24 اسفند

گل با انتشار عکسی از سرور جپاروف و محسن مسلمان به تمایل باشگاه سپاهان به جذب یکی از این دو نفر اشاره کرده. استقلالی ها به این خبر واکنش نشان داده اند و گفته اند که سپاهان حق مذاکره با بازیکنشان را ندارند. گل وعده گرشاسبی در تاریخ 27 بهمن را روی جلد برده که گفته بود تا دو هفته دیگر قرارداد کل بازیکنان را تمدید خواهد کرد. اتفاقی که هنوز رخ نداده است.

 

روزنامه گل 24 اسفند
روزنامه گل 24 اسفند

پیروزی آمار پرسپولیس در سال 96 را روی جلد برده و از قرمزها به خاطر سال موفقشان تشکر کرده. این روزنامه با انتشار عکسی از بیرانوند به 47 کلین شیت او در 67 بازی اشاره کرده و او را آقای کلین شیت فوتبال آسیا معرفی کرده است.

 

پیروزی 24 اسفند
پیروزی 24 اسفند

همشهری ورزشی با انتشار عکسی از تمرین تیم ملی به این نکته اشاره کرده که لیست جدید تیم ملی پر از هافبک دفاعی است و کی روش به دنبال جانشینی برای سعید عزت اللهی است. این روزنامه اشاره ای هم به احیای فرشید باقری در تیم شفر داشته است.

همشهری ورزشی24 اسفند
همشهری ورزشی24 اسفند

۱    
آی اسپورت
2018-03-15 09:05:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر