فهرست
نام آن برنامه هرچه باشد ٩٠ نيست
نام آن برنامه هرچه باشد ٩٠ نيست

نام آن برنامه هرچه باشد ٩٠ نيست

آی اسپورت - فكر می‌كنم از اين بازی هيچ كس بيشتر از خود عادل فردوسی‌پور لذت نبرد؛ چه لذتی بالاتر از اين كه در كار خودت بی‌جانشين شوی؛ چه لذتی از اين بهتر كه حتی نمی‌توانند بی‌تعارف بگويند صندلی‌ات را به يكی ديگر بفرما زده‌اند. چه لذت و چه اتفاقی شيرين‌تر از اين كه مردم دوستت داشته باشند و قدر تو را بدانند و تنهايت نمی‌گذارند؛ دور شدن از عشق ابدی برای هر كسی سخت است اما او از اين همه نعمت كه بالاترينش، بودن در دل مردم است لذت می‌برد؛ نام آن برنامه هر چه باشد ٩٠ نيست؛ ٩٠ با امضای عادل فردوسی‌پور، هويت و اعتبار دارد.

آرتین زهرابی

۴۳ ۱۰  
آی اسپورت
2019-04-01 19:44:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱۰ نظر
کی ؟ چی؟ تو کی هستی؟
دوشنبه ۱۲ فروردین ۱۳۹۸، ۲۰:۴۵
دوست ندارم هرچیزی رو خیلی راحت باور کنم ، یک نکته رو میگم، قضاوت با خودتون دوستان عزیزم:

توی یوتیوب، کلیپی پخش شده که به ادمین پیج های اینستاگرامی پول میدن که از اجرای دیشب میثاقی حمایت کنن، اکسپلورر اینستا فک کنم گویا هست، این موضوع رو ادمین یکی از پیج ها لو داده و برای توضیح بیشتر به این ادرس برید و فقط یک دقیقه اول رو نگاه کنید:
https://www.youtube.com/watch?v=6uc7ffGGggI
محسن
دوشنبه ۱۲ فروردین ۱۳۹۸، ۲۰:۵۲
یکی دو هفته دیگه اسم برنامه رو هم میذارن نود و چند تا جایزه با مبلغ بیشتر میذارن و مردم هم میشینن هر هفته تماشا میکنن و آب هم از آب تکون نمیخوره
ملت ایرانو نشناختین شما ؟
کمپین نخریدن ماشین تشکیل میدن و به محض شروع پیش فروش اول صف هستن
یا هزار تا مورد مثل همین
قارتال
سه شنبه ۱۳ فروردین ۱۳۹۸، ۰۱:۴۳
بنده اهل اینستاگرام و اینگونه جنگولک بازیها نیستم ولی نظرم در این مورد به نظر شما نزدیکتره که ایرانی جماعت طبل پرصدا و توخالیه.
۳
ساشا باتیستوتا
دوشنبه ۱۲ فروردین ۱۳۹۸، ۲۰:۵۹
باند کیروش وارد می شود. با هم برید پیش عشقتون. کیروش
۳ ۱
قارتال
سه شنبه ۱۳ فروردین ۱۳۹۸، ۰۱:۳۴
بچه جان از طرف خودت نظر بده. معلومه تو سن و سالی هستی که به علی فروغی میگی عموجون.
۴
....
دوشنبه ۱۲ فروردین ۱۳۹۸، ۲۱:۲۰
به محمد حسین میثاقی
سر ِ ناسزایان برافراشتن. وز ایشان امید ِ بهی داشتن سر ِ رشته ی خویش گم کردن است به جیب اندرون مار پروردن است. درختی که تلخ است وی را ...
۹
حسین اهوازی
دوشنبه ۱۲ فروردین ۱۳۹۸، ۲۱:۳۰
مگه قرار بود تا ابد فردوسی پور بمونه؟
۴ ۱
....
سه شنبه ۱۳ فروردین ۱۳۹۸، ۱۲:۵۴
نه‌قرار نیست تا ابد بمونه پس اقای بهرام‌شفیع قرار بود تا ابد بمونه؟!.حالا چون فردوسی پور تن به کثافتکاری نداده باید بره؟!.
۴
استقلالی
دوشنبه ۱۲ فروردین ۱۳۹۸، ۲۱:۵۶
بابا بیخیال فردوسی پور رو .یه زمانی فرزاد حسنی ماه عسل اجرا میکرد.بیرون اش کردند.گفت ماه عسل کارش تمومه .بعد یه جوانی اومد.به نام احسان علیخانی‌.واقعا گل کرد.بزارید یه فکر جدید بیاد.فردوسی پور هم واسه خودش مافیا شده بود .
۷ ۱
قارتال
سه شنبه ۱۳ فروردین ۱۳۹۸، ۰۱:۴۱
ماه عسل اجرای اولش با خود احسان علیخانی بود پس ازون فرزاد حسنی و مرحوم جوهرچی اجراهای ناموفقی داشتند وقتی دوباره سکان امور به دست خود احسان سپرده شد جایگاهش بین مردم تثبیت شد ، اینو گفتم تا اطلاعاتتو بالاتر ببری و بعد افضات فرمایی ،در ضمن هیچ اشکالی نداشت وقتی برنامه ی ورزش و مردم را که حتی مرحوم شفیع مبدعش نبود و با وجود اینکه مخاطب زیادی نداشت تا آخر کار خودشون اجرا کردند برنامه ی نود با این همه هوادارا و مخاطبش رو عادل تا ته می رفت.
۵
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر