فهرست
چه کسی از وزارت بازی استقلال را لغو کرد؟
چه کسی از وزارت بازی استقلال را لغو کرد؟

چه کسی از وزارت بازی استقلال را لغو کرد؟

آی اسپورت - سعید فتاحی در بخشی از حرف‌هایش در گفت‌وگوی تلفنی با برنامه ۹۰ به موضوع فشار وارده از سوی وزارت ورزش برای لغو بازی استقلال و پدیده اشاره کرد، اما حرف‌هایش را نصفه و نیمه تمام کرد.

حالا که فتاحی به طور سربسته از فشار وزارت ورزش صحبت کرده واکنش هواداران استقلال را به دنبال داشته و آن‌ها در فضای مجازی علیه رئیس کمیته مسابقات سازمان لیگ کمپینی را تشکیل داده‌اند. در این کمپین استقلالی‌ها تأکید کردند او باید شفاف و صریح توضیح دهد که چه کسی از وزارت ورزش به سازمان لیگ فشار وارد کرد تا بازی استقلال و پدیده لغو شود!

استقلالی‌ها که بعد از داستان سوپرجام به شدت علیه فتاحی موضع گیری کرده و حتی در ورزشگاه علیه او شعار سر داده بودند، این بار محترمانه او را خطاب قرار داده و در این کمپین خطاب به او نوشته‌اند: «لطفاً در این باره توضیح دهید چه کسی به شما از وزارت ورزش گفت بازی ما و پدیده را لغو کنید تا ما هم خیالمان راحت شود که در وزارت ورزش حداقل یک نفر هست که هوای استقلال را داشته باشد!»

بخشی از حرف‌های فتاحی را در برنامه ۹۰ بخوانید که باعث ایجاد این کمپین مجازی شده است: بر اساس قانون هر باشگاهی باید در ابتدای فصل، دو استادیوم را برای میزبانی تعیین کند که استقلال دو ورزشگاه آزادی و تختی را اعلام کرد ولی با توجه به صعود پرسپولیس به فینال لیگ قهرمانان آسیا، نمی‌شد تا ۴۸ ساعت قبل در ورزشگاه آزادی مسابقه‌ای داشته باشیم. استادیوم تختی میزبان بازی استقلال و پدیده اعلام شد و حتی ساعت را عقب‌تر آوردیم تا رفت‌وآمد تماشاگران نیز راحت‌تر شود، اما باشگاه استقلال اعلام کرد چمن ورزشگاه تختی نامناسب است و درخواست تعویق بازی را داشت؛ نیروی انتظامی هم به ما نامه زد که باید روز قبل از دیدار با پرسپولیس، در ورزشگاه آزادی مستقر شوند و نمی‌توانند در بازی استقلال و پدیده حضور داشته باشند.

مسئول کمیته مسابقات سازمان لیگ اضافه کرد: «اگر ورزشگاه دوم استقلال شهرقدس بود، به دلیل تفاوت یگان انتظامی این استادیوم با ورزشگاه تختی، بازی استقلال و پدیده برگزار می‌شد، اما مطمئناً اگر نامه نیروی انتظامی را نداشتیم، بازی را لغو نمی‌کردیم. به باشگاه پدیده قول دادیم که این مسابقه در زمانی برگزار می‌شود که این تیم موفق انجام آن در تاریخ اعلام شده، باشد.»

فتاحی راجع به ورود وزارت ورزش به تعویق دیدار استقلال و پدیده گفت: «شاید از وزارت ورزش هم به ما فشار آوردند ولی اگر نامه نیروی انتظامی به سازمان لیگ هم نبود، این مسابقه قطعاً برگزار می‌شد.»

خبر ورزشی

۴ ۹  
آی اسپورت
2018-11-14 21:27:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۹ نظر
حمید پرسپولیسی
چهارشنبه ۲۳ آبان ۱۳۹۷، ۲۱:۱۴
همونی که اول فصل 500 هزار دلار ارز دولتی دو دستی تقدیم کیسه کرد
همونی که بقول فتح الله زاده هم 50 میلیارد تومن پول داد به کیسه هم در بازی پیکان فحش خورد
همونی که دو میلیارد داد به ذوب آهن و تبریزی را تقدیم کیسه کرد
همونی که هر فصل گرونترین تیم لیگ را برای کیسه میبنده
همونی که بدهی 24 میلیاردی کیسه را در دو سه روز پرداخت کرد تا مانع حذف کیسه از آسیا بشه
همونی که تا میبینه کیسه داره گند میزنه و بد نتیجه میگیره سریع به سازمان لیگ دستور میده تا بازی کیسه لغو بشه
همونی که ....
نه اشتباه نکنید اون عمو سلطانیفر نیست بلکه اسم اون شخص خرزوخانه!
۸
خدایا اندکی عقل عنایت فرما
چهارشنبه ۲۳ آبان ۱۳۹۷، ۲۱:۲۰
حالا این کیسه کشا از چی طلبکارن؟ نکنه لغو بازی را میخان بندازن گردن پدیده؟ خب مثل روز روشنه که وزارت ورزش بخاطر شرایط بد کیسه این بازی را لغو کرد وگرنه پدیده که الان صدرنشینه و در بهترین فرم خودش قرار داره و معلومه که لغو بازی به نفع کیسه اس
خود رحمتی و شفر هم که رسما اعلام کردن از این اتفاق راضین و لغو این بازی به نفعشونه دیگه کیسه کشا چه مرگشونه؟!

۷
منتقد
چهارشنبه ۲۳ آبان ۱۳۹۷، ۲۱:۳۱
این حجم وسیع حماقت چطور توی همچین مغزهایی جا میشه
۵
وزیر پرسپولیسی
چهارشنبه ۲۳ آبان ۱۳۹۷، ۲۱:۴۵
همونی که به فتاحی زنگ زد گفت کلا سوپر جام رو لغو کنید بعد ترسید از عکس العمل پرسپولیسیها

گفت جام رو بدون جشن بهشون بدید

همون که برای استقلالیها تسهیل میکنه بازیکنخریدن رو میره مالزی تا از مسابقات حذف نشند به خاطر بدهی

بنا بر گفته نوری عضو کمیته فنی استقلال تو شبهای فوتبالی 3میلیون دلار بهشون میده تا شوفر رو با منصوریان جایگزین کنند

و نیم فصل دوم بازیکن هاش رو بخرند

همون که 500 هزار دلار ارز جهانگیری میده استقلال

تا افتخاری ببره استانبول پیش پرداخت بده شوفر

و غیره و غیره و غیره
۷
بد جور سوختی
چهارشنبه ۲۳ آبان ۱۳۹۷، ۲۱:۴۶
وزارت دستور میده بازی تیم حکومتی کیسه لغو بشه و بدای تیم مظلوم زخمی پرسپولیس دستور بازی بدون ملی پوشا رو صادر می کنه ننگ بر مافیا کثیف وزارت ورزش تاج و فتاحی
۶
لنگی کثافت
چهارشنبه ۲۳ آبان ۱۳۹۷، ۲۱:۵۴
این مردک خودش قاتل استقلال این شو ها دیگه تکراری شده فردوسی‌پور لجن تا دیروز سر تا پای کی‌روش رو لیس میزد حالا که اون داره میره و برانگوه میخواد جاش بیاد شده لیس زدن اون تمام عالم میدونن وزارت خونه با کی هست این کارها تکراری شده آدم های لجن
۴ ۱
.
پنجشنبه ۲۴ آبان ۱۳۹۷، ۱۱:۴۲
فعلا که تو داری لیس میزنی کیسه کش خخخ
۳
...
چهارشنبه ۲۳ آبان ۱۳۹۷، ۲۲:۰۹
این کیسه کشا عجب پررویی ها هستن! مظلوم نمایی و عربده کشی و باج گرفتن دیگه عادت شون شده.
بعد خرید 22 تا بازیکن و گرفتن ارز دولتی و بلوای مجلس و جلسه خصوصی با نوبخت و وزیر تسهیل کننده میگن حداقل یه نفر هوای کیسه رو داره!!!!!!!!!!!!
۶
حمله حمله حمله حمله حمله.....استقلال تهران
چهارشنبه ۲۳ آبان ۱۳۹۷، ۲۲:۳۷
بازی تیم محبوب خانم سلحشوری با پدیده بخاطر فشار وزارت ورزش لغو شد!!! خبری که فتاحی اعلامش کرد.پدیده باید به مراجع بالاتر و دخالت نهاد دولتی و فشارش روی فوتبال شکایت کنه.حالا فهمیدیم چطور حکم کسر 6امتیاز دوچرخه دو بار اومد و اجرا نشد حالا مشخص چرا دوپینگ دسنه جمعی این تیم معلوم شد و اب از اب تکان نخورد.مشخص شد چرا افشاگری واعظ راجب 3قهرمانی قلابی دوچرخه تو لیگ هیچ عکس العملی دنبال نداشت.مشخص شد چرا اقای نوبخت گفت با تمام وجود برای کسب ستاره سوم دوچرخه تلاش میکنیم!!
۶
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر