فهرست
آمار عجیب سایت AFC/ جپاورف بدون پاس کلیدی!
آمار عجیب سایت AFC/ جپاورف بدون پاس کلیدی!

آمار عجیب سایت AFC/ جپاورف بدون پاس کلیدی!

آی اسپورت – پس از بازی هفته اول لیگ قهرمانان آسیای استقلال مقابل الریان قطر، در آمارهایی که سایت کنفدراسیون فوتبال آسیا منتشر کرد مشخص شد که سرور جپاروف هافبک ازبکستانی استقلال با دادن 6 پاس کلیدی به همبازیانش، از این نظر در رده اول قرار دارد و هیچ بازیکنی در هفته اول نتوانست به اندازه او به همبازیانش پاس گل بدهد. اما این آمار در بازی دوم استقلال مقابل الهلال کاملا تغییر کرد. در آماری که سایت AFC از عملکرد جپاروف منتشر کرده، او هیچ پاس کلیدی در بازی با الهلال نداده است!

 

عملکرد جپاروف در سایت AFC
عملکرد جپاروف در سایت AFC

البته واقعیت این است که جپاروف در این بازی درخشش بازی قبل را نداشت اما پاس فوق‌العاده او به داریوش شجاعیان که او را از وسط زمین با دروازه‌بان الهلال تک‌به‌تک کرد و الحبسی را مجبور به خطای هند در بیرون محوطه و دریافت کارت قرمز کرد، با هر معیاری یک پاس کلیدی محسوب می‌شود و معلوم نیست چرا در آمار AFC این پاس لحاظ نشده است. این گاف بزرگ می‌تواند اعتبار و صحت آمارهایی را که سایت کنفدراسیون فوتبال آسیا از هر بازی ارائه می‌دهد زیر سوال ببرد.

پاس کلیدی جپاروف
پاس کلیدی جپاروف

۹ ۲  
آی اسپورت
2018-02-22 15:51:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۲ نظر
ناشناس
پنجشنبه ۳ اسفند ۱۳۹۶، ۱۵:۵۷
تیم تو دفاعه این بدبخت چجوری پاس کلیدی بده در صورتی که بازیکنان سرعتی توپ را می ربایند و یک تنه به تیم حریف حمله می کنند
امیرعباس
پنجشنبه ۳ اسفند ۱۳۹۶، ۱۷:۱۹
خودتو خسته نکن ای اسپورت استقلال به این امارسازی های قلابی عادت داره و فقط بهشون قاه قاه می خنده یه روز نظرسنجی های مضحک نود یه روز امار دروغین شبکه سه بعد از بازی سپیدرود و البته اون همه امار سازی های قلابی از سایت های جریان اصلی و فرعی حالا هم کنفدراسیون اسیا تاسف اور و عجیبه این همه کینه و دشمنی علیه یک تیم !!!
۷
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر