فهرست
نقطه ضعف گروسیان/ 4 گل و 3 شوت
نقطه ضعف گروسیان/ 4 گل و 3 شوت

نقطه ضعف گروسیان/ 4 گل و 3 شوت

آی اسپورت – اگرچه شوت سرور جپاروف دقیق و البته کمی غیرمنتظره بود اما شاید اگر به جای فرزین گروسیان یک دروازه‌بان باتجربه‌تر و کارکشته‌تر در دروازه تراکتورسازی ایستاده بود، می‌توانست مانع گل شدن این شوت شود.  

این اولین بار نبود که گروسیان از روی شوت‎‌های از راه دور گل می‌خورد. 3 گل از 4 گلی که تراکتورسازی در این فصل دریافت کرده روی شوت‌های پشت محوطه جریمه بوده و به نظر می‌رسد دروازه‌‎بان جوان تراکتورسازی روی این ضربات ضعف دارد و باید بیشتر با او کار شود. او روی هر دو گل قبلی هم که از راه دور خورد می‌توانست واکنش بهتری نشان دهد و مانع باز شدن دروازه‌اش شود. گروسیان تقریبا دروازه‌بان کاملی است و اگر این نقطه ضعف خود را برطرف کند به تدریج می‌تواند تا پایان نیم‌‎فصل تجربه لازم را به دست بیاورد و در ادامه فصل تبدیل به گلری مطمئن برای تراکتورسازی شود.

۲ ۹  
آی اسپورت
2017-08-12 17:52:00
نظر دهید

۹ نظر
آماتوره
شنبه ۲۱ مرداد ۱۳۹۶، ۱۸:۰۳
اگه اون شوتو ازون زاويه كه اكثر گلرا ميتونن بگيرن نميخورد استقلال تا ده سال ديگه هم نميتونست گل بزنه
برو پماد
شنبه ۲۱ مرداد ۱۳۹۶، ۱۸:۳۶
بزن که بدجور سوختی. تازه کجاشو دیدی یه 3یا 4شوتی برا دربی کنار گذاشتیم.
۱
میلاد کورد
شنبه ۲۱ مرداد ۱۳۹۶، ۱۸:۳۷
کی میگه تراکتور بازیکن نداره یک تیم همیشه که نباید پر ستاره باشه تراکتور از نصف تیم های دیگه بیشتر بازیکن داره یه نگاه به تیم هایی مثل استقلال اهواز فولاد پارس جم سپید رود و.....بکنید .
۲
یوسف
شنبه ۲۱ مرداد ۱۳۹۶، ۱۸:۵۲
گلر کامل!
۱
دکتر رضا
شنبه ۲۱ مرداد ۱۳۹۶، ۱۹:۵۴
و البته تعداد شوت به دروازه تراکتور که از مدافعیت رد شده باشد و در چارچوب باشد در بازی با پرسپولیس یکی بیشتر نبود و با احتساب سایر بازیها شاید به پنج مورد نرسد
۲ ۱
میلاد کورد
شنبه ۲۱ مرداد ۱۳۹۶، ۲۱:۲۸
پس چه طوری تراکتور دو گل از پرسپولیس خورد؟؟؟؟هوادار متوهم به تو میگن.
۲
تراختورچی
يكشنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۶، ۰۰:۴۷
چرا با این حرفها مردم و هودادارن را مسخره می کنید گروسیان سراپا نقطه ضعف است و هیچ وقت نمی تواند دروازه بان خوبی برای تراکتور باشد گلمحمدی چرا از دروازه بان جوان و اینده دار و با انگیزه بهرامی استفاده نمی کند و بیشتر موقعیتهایی تراکتور روی دروازه حریف خلق کرده ده دقیقه اخر است زمانیکه از بابازیکنان جوان مثل نصر ازادان به جاری نوری پیر و خسته و تهامی و ازادی استفاده کرده است اصلا به جوانهای تراکتور بها نمی دهند ولجبازی تاکی وقتی دروازه بان چندین بار شکست می خورد این اسمش حمایت نیست حماقت است من یک روانشناسم و این مسایل را به خوبی درک می کنم.
۶
دکتر رضا
يكشنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۶، ۱۳:۱۳
آقای میلاد کورد
یک گل پرسپولیس روی ضربه کاشته بود با آن خطای مشکوک
در جریان بازی فقط یک ضربه در چارچوب بود که از مدافعان گذشت و به دروازه بان رسید که آن هم گل شد
می توانید فیلم بازی را ببینید
۱
kupal63
يكشنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۶، ۱۴:۴۶
تنها اشتباه فرزین بازی خوزستان بود فرزین مثل تراختور فعلا بدشانسه
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر