فهرست
ساعت نامتعارف لیست تیم ملی؛ ترس کی‌روش
ساعت نامتعارف لیست تیم ملی؛ ترس کی‌روش

ساعت نامتعارف لیست تیم ملی؛ ترس کی‌روش

آی اسپورت – قرار بود لیست تیم ملی ایران دو روز قبل از بازی فینال آسیا اعلام شود ولی قابل پیش‌بینی بود کارلوس کی‌روش این کار را نکند و اعلام لیست را به روز‌های بعد موکول کند. همین اتفاق در ژاپن افتاد. سرمربی تیم ملی ژاپن سه روز مانده به دیدار فینال لیست را اعلام کرد که نام دو بازیکن کاشیما هم در آن دیده می‌شد. منتهی جو آنجا شبیه به ایران نیست. آنجا به طور کلی فضای فوتبال با اینجا فرق دارد.

کی‌روش بعد از آن که موضوع را بررسی کرد به این نتیجه رسید که قطعاً اعلام لیست تیم ملی پیش از دیدار فینال می‌تواند داستان‌های زیادی درست کند. او نام دو بازیکن قرمز‌ها یعنی بیرانوند و نوراللهی را در لیست گذاشته بود. پیش از این وقتی یک یا دو بازیکن از اردوی قرمز‌ها دعوت شدند در فضای مجازی جوی علیه کی‌روش راه افتاد. تعدادی از هواداران این باشگاه به پیج او رفتند و از سرمربی ایران انتقاد کردند که چرا باید از تیم آن‌ها تنها دو بازیکن در لیستش باشد؟ کی‌روش با توجه به اتفاقاتی که همین ماه گذشته رخ داد، تصمیم گرفت تا اعلام لیست را به بعد از بازی فینال موکول کند و به نوعی مانع ایجاد حاشیه شود. از آنجا که زمان زیادی از لحظه اعلام لیست تا حضور بازیکنان در اردو بود، هماهنگی‌ها از قبل با بازیکنان صورت گرفت. یعنی همه بازیکنانی که به اردو دعوت شدند، در جریان این مسئله بودند و حتی بعضی از آن‌ها زودتر به پک رفتند تا کارشان را آغاز کنند.

در واقع لیست تنها برای رسانه‌ها اعلام شد. البته کادرفنی طبیعتاً می‌توانست زودتر از ساعت یک بامداد لیست را در رسانه‌ها اعلام کند ولی به نظر می‌رسید هدف آن‌ها این است که نشان دهند به بررسی دیدار فینال پرداخته‌اند تا در صورت نیاز، بازیکن دیگری را هم دعوت کنند. در نهایت، اما فقط همان دو بازیکنی در لیست کی‌روش قرار گرفتند که در اردوی آخر ایران هم حضور داشتند. کی‌روش در ماه‌های گذشته کلاً با پرسپولیسی‌ها چالش زیادی داشته است. دعوای او و برانکو هرچند تمام شده به نظر می‌رسد ولی قطعاً ادامه‌دار خواهد بود.

 

خبر ورزشی

۱    
آی اسپورت
2018-11-12 13:36:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر