فهرست
گزارش گاتزتا/ ماموریت غیرممکن بارسا
گزارش گاتزتا/ ماموریت غیرممکن بارسا

گزارش گاتزتا/ ماموریت غیرممکن بارسا

آی اسپورت- «به پاریس بازنمی‌گردم، می‌خواهم به بارسلونا بروم». این جمله‌ای است که مارکو وراتی به وضوح به سران باشگاه فرانسوی گفته و به تائید گاتزتا رسیده است. او می‌خواهد هر طور شده به بارسا برود و پاری سن ژرمن این روند را برای او شدیدا سخت کرده است.

 وراتی برای تعطیلات در به ایبیزا رفته و به خوبی می‌داند که پی اس جی بازیکنانش را نمی‎فروشد. پرزیدنت ناصر الخلیفی حتی درصدد است قرارداد او را تمدید کند تا مانع از رفتنش به بارسا شود. اما وراتی می‌داند که حتی این احتمال وجود دارد باشگاه فرانسوی چشمش را روی فروختن او ببندد و تا آخر قراردادش نگهش دارد.

به گزارش گاتزتا واقعیت این است که احتمال انجام شدن این انتقال زیاد است چون هم بارسا برای خرید او پافشاری می‌کند و هم خود وراتی دوست دارد در بارسا بازی کند تا به عنوان یک بازیکن به روند رو به رشدش ادامه دهد. روزنامه ایتالیایی جملات او را منتشر کرده است:«اجازه دهید به بارسا بروم، من به پاریس بازنمی‌گردم». او حتی گفته:«زمانش رسیده که به رویایم برسم و در کنار مسی بازی کنم تا بتوانم عنوان کسب کنم».

مدت‌هاست که خبر از علاقه بارسا به جذب وراتی به میان است، اما باشگاه کاتالانی تا به حال ناکام بوده است. این بار اما شرایط فرق دارد. گفته می‌شود پیشنهاد رسمی هم آماده ارائه است و سرسان بارسا با مسئولان پاری سن ژرمن تماس گرفته‌اند تا شرایط مذاکره را فراهم کنند. طبق گزارش مطبوعات فرانسوی نماینده بارسلونا با انترو هنریکه، مدیر ورزشی پی اس جی تماس داشته و حتی تلفنی تا حدودی درباره قراردادی که شاید در تابستان منعقد شود توضیح هم داده است. هنریکه هم به وضوح از تصمیم تیم فرانسوی برای نفروختن این بازیکن ایتالیایی گفته است. به همین دلیل است که بارسا برای رسیدن به هدفش کار سختی پیش رو دارد.

یک منبع نزدیک به باشگاه فرانسوی گفته:«چهارم جولای وراتی به پی اس جی بازمی‌گردد چون پرزیدنت الخلیفی تصمیم گرفته او را نفروشد».

این اولین واکنش رسمی باشگاه فرانسوی به موضوع وراتی است و دقیقا واکنش باشگاهی است که قصد فروش بازیکنش را ندارد. بارسا اگر می‌خواهد وراتی را داشته باشد باید باشگاه فرانسوی را متقاعد کند و این هنر آن‌هاست که چطور این کار را انجام می‌‎دهند. هرچند متقاعد کردن باشگاهی مانند پی اس جی به اندازه خریدن کادو برای فردی ثروتمند سخت است و آبی و اناری‌ها خوب می‌دانند که با پول نمی‌توانند مالک ثروتمند باشگاه فرانسوی را راضی کنند.

 

۱    
آی اسپورت
2017-06-18 19:26:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر