فهرست
صبحانه با آی اسپورت: توئیتر پرسپولیس
صبحانه با آی اسپورت: توئیتر پرسپولیس

صبحانه با آی اسپورت: توئیتر پرسپولیس

آی اسپورت – صبحانه امروز را با خبری درباره علی کریمی شروع می کنیم. جادوگر که انتقادش از رئیس سازمان محیط زیست جوابیه این مجموعه را به دنبال داشت، دست از انتقاد از معصومه ابتکار برنداشته و در کانال تلگرامش نوشت:

سركار خانم ابتكار وظيفه من در قبال هموطنانم بدليل نداشتن پست و مقام، در حد يه پست اينستگرامى ميتواند باشد و كار ديگه اى هم جز دعا كردن نميتوانم بكنم، ولى شما كه وظيفتون تحقيق و سياست گذارى است و بايد بر ان نظارت كنيد كه انجام شود، و در سه و نيم سال گذشته بارها سفر كردين به قول خودتون، نبايد ١٪‏ وضع بهتر شده باشد، چرا نتايج تحقيق و سياست گذاريتون هر روز بد تر از ديروز شده است، با اين اوضاع هوا من فكر ميكنم سفر هاى اين سه و نيم سال گذشتتون بيشتر به خاطر اون حس نوستالژى لب كارون بوده (كه اون هم از بين رفته) تا تحقيق و ريشه يابى و علت يابى اين معضل، در كل فكر ميكنم در حال حاضر شما بايد بيشتر وقتتون را براى حل اين معضل بزرگ و ديگر معضلها نظير تخليه شدن فاضلابها به درياى خزر و خليج فارس بزارين نه اينكه پيگير پستهاى اينستگرامى من و امثال من باشين، مطمىن باشين اگه شما وظيفتون رو به نحو احسن انجام دهيد، ما و تمام مردم ايران از شما سپاسگذاريم همچنين ميتوانيد دكتر روحانى كه به شما اعتماد كرد را رو سفيد كنيد، در ضمن منظور از كامنت من زير پست دكتر روحانى ، يك پست براى همدردى با مردم خوزستان بود و گرنه ماشالله پر تلاش هستين!! به اميد روزى كه بجاى حرف زدن، مرد عمل باشيم.

توئیتر پرسپولیس/ فیلترینگ یا حمله سایبری

توئیتر رسمی باشگاه پرسپولیس در یک نظر سنجی از دنبال کنندگان خود خواسته در پیش بینی نتیجه بازی اول این تیم در لیگ قهرمانان آسیا برابر الهلال عربستان شرکت کنند. در یک اتفاق عجیب حدود ۹۱ درصد در صفحه توئیتر پرسپولیس به برد الهلال رای داده اند. بررسی های صورت گرفته مشخص کرد این اتفاق به دلیل حمله سایبری هواداران الهلال صورت گرفته. شاید هم به دلیل فیلتر بودن توییتر در ایران. 

تکذیب خداحافظی ویسی

قرار گرفتن سپاهان در رتبه دهم جدول که با کم شدن شانس سهمیه آسیایی آنها همراه شده است، شایعاتی در مورد خداحافظی ویسی پس از دربی اصفهان به گوش می رسید که مدیرعامل باشگاه سپاهان در گفتگویی به شبهات به وجود آمده این چنین پاسخ داده:  اصلا چنین صحبتی نداشتیم و نمی‌دانم این شایعات از کجا می‌آید. به هیچ وجه چنین بحثی نبوده و نه خود ویسی آن را مطرح کرده و نه ما تصمیم گرفتیم. در این مورد هیچ تصمیمی گرفته نشده که به طور مثال اگر سپاهان ببازد ویسی برود یا سپاهان ببرد، ویسی بماند؛ هنوز در مورد این موارد صحبت یا تصمیم‌گیری نشده است.

تقویم فوتبالی روز

مهم ترین دیدار امروز فوتبال جهان از دید فوتبالدوستان ایرانی بازی پرسپولیس مقابل الهلال است. ذوب آهن دیگر نماینده ایران در لیگ قهرمانان هم در امارات به مصاف العین می رود. در لیگ قهرمانان اروپا هم امشب دو بازی برگزار می شود که بر اساس آن منچستر سیتی از موناکو پذیرایی می کند و بایرلورکوزن میزبان آتلتیکو مادرید است

کنداکتور پخش مستقیم

بازی پرسپولیس و الهلال ساعت 18.30 از شبکه ورزش پخش می شود. 15 دقیقه بعد از شروع این بازی، دیدار العین و ذوب آهن روی آنتن شبکه ورزش می رود. از ساعت 23.15 هم دیدار منچسترسیتی با موناکو و لورکوزن با آتلتیکو مادرید به ترتیب از شبکه سه و ورزش پخش می شود.

۲    
آی اسپورت
2017-02-21 08:01:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر