فهرست
لایک برای جواد خیابانی: فرهنگ عذرخواهی
لایک برای جواد خیابانی: فرهنگ عذرخواهی

لایک برای جواد خیابانی: فرهنگ عذرخواهی

آی‌اسپورت- بعد از بازی پرسپولیس-سیاه جامگان سیل انتقادات به سمت جواد خیابانی، گزارشگر بازی روانه شده بود. او اشتباهات معمول در گزارش را مثل گذشته به همراه داشت. و این‌بار به این دلیل که نام بازیکن نوجوان پرسپولیس را برای دفعات متوالی اشتباه به کار برد، شدیدا مورد انتقاد رسانه‌ها و هواداران فوتبال در شبکه‌های اجتماعی قرار گرفت. حالا خیابانی با یک نامه کوتاه از همه، بینندگان و دو بازیکن پرسپولیس، عذرخواهی کرده و بابت اشتباه در گزارشش توضیح داده است. جدای از این که درباره انتخاب گزارشگران در صدا و سیما انتقاداتی وارد است و هنوز هم مدیران برنامه‌ریز نتوانسته‌اند رضایت نسبی بینندگان را در این رابطه به دست آورند، اما نفس عذرخواهی خیابانی و روحیه انتقادپذیر او بسیار نکته مثبتی است که قطعا در کنار اشتباهات آقای گزارشگر به چشم می‌آید.

عذرخواهی از مردم و به‌خصوص بینندگان برنامه‌های تلویزیونی، به ندرت اتفاق می‌افتد و مجری‌های پرادعای صدا و سیما با انواع و اقسام اشتباهات و نارضایتی‌هایی که ایجاد می‌کنند، چندان میانه خوبی با عذرخواهی ندارند. شهامت و شجاعت خیابانی را به فال نیک می‌گیریم و امیدواریم به دیگر برنامه‌سازان و مجریان تلویزیون هم سرایت کند. صدا و سیمایی که توجه و اعتماد عمومی را از دست داده، شاید که بتواند با اصلاح اشتباهات و پذیرفتن ایرادها این اعتماد از دست رفته را از نو بازسازی کند.

۲۲ ۱  
آی اسپورت
2016-12-24 23:42:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱ نظر
ناصر
يكشنبه ۵ دی ۱۳۹۵، ۰۷:۴۶
ضمن تقدیر از کار خوبش ... ولی فرهنگ عذرخواهی برای یک اشتباهه ...نمیشه که هر روز اشتباه کنی ولی بخوای با عذرخواهی سروتهش رو هم بیاری
۸
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر