فهرست
طلسم آنوئتا شکست/ سوسیداد به بارسا باخت
طلسم آنوئتا شکست/ سوسیداد به بارسا باخت

طلسم آنوئتا شکست/ سوسیداد به بارسا باخت

آی اسپورت- بارسلونا توانست با شکست رئال سوسیداد پس از هشت سال در ورزشگاه آنوئتا به پیروزی دست یابد.به گزارش ایسنا، آخرین دیدار دور رفت مرحله یک چهارم نهایی کوپا دل ری پنجشنبه شب بین دو تیم رئال سوسیداد و بارسلونا برگزار شد و آبی اناری ها توانستند با یک گل پیروز شوند.

در نیمه نخست بارسلونا نسبت به میزبان بازی بهتری به نمایش گذاشت و در دقیقه 21 به پنالتی دست یافت که نیمار آن را تبدیل به گل کرد. شاگردان لوییس انریکه نیمه نخست را با پیروزی به پایان رساندند.در نیمه دوم هم تلاش های دو تیم بی نتیجه بود. بهترین فرصت رئال سوسیداد در دقیقه 62 به دست آمد که توپ با اختلاف کمی از کنار دروازه بیرون رفت. بارسا با این پیروزی به طلسم هشت ساله در آنوئتا پایان داد و توانست پس از مدت ها طعم پیروزی را در این ورزشگاه بچشد و با نتیجه ای ارزشمند به استقبال بازی برگشت برود.

دیدارهای برگشت این مرحله هفته آینده برگزار می شود.

  ۱  
آی اسپورت
2017-01-20 02:02:00
نظر دهید

۱ نظر
مسعود
جمعه ۱ بهمن ۱۳۹۵، ۱۲:۰۳
بله دیگه یه بازی داوری به نفعشون نبود باختن شروع کردن عر عر کردن اقا تو مقصری تو مقصری دیدی چی شد اینا نیماز سوارز باید اخراج میشدن داوری تمام خطای غارسایی ها رو چشم پوشی میکرد رئال سوسیاد کمترین حقش پیروزی به سه گل بود غارسا بدون داور هیچی نیست خودشونم میدونن برای همین همیشه بعد از هر باخت عر عر می کنن
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر