فهرست
دانشگر خودش را به پرسپولیس پیشنهاد داد!
دانشگر خودش را به پرسپولیس پیشنهاد داد!

دانشگر خودش را به پرسپولیس پیشنهاد داد!

آی اسپورت – روز گذشته و در انتقالی عجیب آرمان رمضانی مهاجم نیم فصل اول پرسپولیس به استقلال پیوست تا طی چند ماه پس از محمد نادری دومین بازیکنی باشد که مستقیم از پرسپولیس به استقلال می‌رود.

پس از این اتفاق بین پرسپولیسی‌ها این مسئله پیش آمده که چرا باشگاه پرسپولیس برای تلافی از جمع استقلالی‌ها بازیکنی را جذب نمی‌کند. این در شرایطی است که در همان ابتدای فصل درخصوص بازیکنانی مانند محمد دانشگر و مسعود ریگی تلاش زیادی کرد تا پیراهن پرسپولیس را بپوشاند، اما این اتفاق رخ نداد.

در همین خصوص و چند روز پیش و پس از بازی استقلال و پیکان در جام حذفی فرهاد مجیدی سرمربی استقلال محمد دانشگر را به دلیل مسائل انضباطی از تیم کنار گذاشت. پس از انتقال رمضانی به استقلال این خبر منتشر شد که باشگاه پرسپولیس هم به دنبال جذب محمد دانشگر است تا هم خط دفاعی خود را تقویت کند و هم بتواند حرکت استقلالی‌ها را در جذب نادری و رمضانی تلافی بکند.

واقعیت از این قرار است که محمد دانشگر مانند اول فصل در چند روز گذشته خودش پیشنهاد داده که به پرسپولیس بیاید، اما هنوز این پیشنهاد از سوی کادر فنی پرسپولیس مورد قبول قرار نگرفته. حتی دانشگر یکی، دو نفری را هم واسطه قرار داده تا با گل‌محمدی صحبت کنند.

در واقع با اعلام چند منبع معتبر دانشگر دوست دارد پیراهن پرسپولیس را بپوشد، اما اگر قرار باشد این انتقال صورت بگیرد باید شرایط پرسپولیس را قبول کند. مسلما دانشگر اگر بخواهد در شرایط فعلی پرسپولیسی شود باید باید به عنوان یک مدافع ذخیره و نیمکت نشین باشد و تحمل نیمکت نشینی را در پرسپولیس داشته باشد.

در کل تا این لحظه هیچ خبر رسمی در مورد جذب دانشگر توسط پرسپولیس وجود ندارد و یحیی گل محمدی هم نظر نهایی را نداده، اما با توجه به این که در فصل نقل و انتقالات هستیم و هر اتفاق ممکن است رخ بدهد و امکان دارد که این انتقال پر سر و صدا هم نهایی شود.

این در شرایطی است که از شب گذشته اعلام شد که محمد دانشگر به همراه یکی، دو بازیکن دیگر در فهرست مازاد فرهاد مجیدی قرار گرفتند که اگر این اتفاق رخ دهد پروسه پیوستن دانشگر به پرسپولیس راحت‌تر خواهد شد.

 

خبر ورزشی 

۵ ۱  
آی اسپورت
2021-03-14 16:45:00
نظر دهید

۱ نظر
امید
يكشنبه ۲۴ اسفند ۱۳۹۹، ۲۳:۲۹
مگه پرسپولیس گاوداریه هر خر کیسه کشی رسید بیاد توش
۲
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر