فهرست
جام ملت‌ها از آنچه می‌بینید نزدیک‌تر است!
جام ملت‌ها از آنچه می‌بینید نزدیک‌تر است!

جام ملت‌ها از آنچه می‌بینید نزدیک‌تر است!

آی اسپورت – جام ملت‌ها از رگ گردن هم به ما نزدیک‌تر است و این واقعیتی‌ست که نمی‌شود کتمانش کرد. هرچه به سوی انتهای پاییز می‌رویم، طلیعه مهم‌ترین رقابت فوتبالی در قاره کهن بیش از گذشته خودنمایی می‌کند و تیم‌های ملی کشورهای مختلف از شرق تا غرب آسیا چاره‌ای جز تسریع روند آماده سازی خود برای حضور در این رقابت‌ها ندارند.

تیم کارلوس کی‌روش هم از این قاعده مستثنا نیست.ایران پس از نمایش‌های دلچسبش در جام جهانی 2018 روسیه حالا یکی از اصلی‌ترین شانس‌ها برای فتح جام ملت‌ها به حساب می‌آید و صد البته که راه سختی هم در تحقق این مهم دارد. با تمام سختی‌ها و مصائبی که پیش روی تیم جوان و باانگیزه کی‌روش هست،  تیم ملی این روزها اردوی آماده سازی خود در فیفادی را با جدیت دنبال می‌کند تا به مرز آمادگی لازم برای حضور در تورنمنت حساس پیش رو برسد.

در این راه ایران بازی‌های دوستانه‌ای را هم با حریفان ترتیب داده که آخرینش همین پنجشنبه گذشته در ورزشگاه آزادی مقابل ترینیداد و توباگو بود که با برتری یک گله شاگردان کی‌روش به پایان رسید. این اما پایان کار ملی پوشان در اردوی فعلی نیست. تیم ایران که قرار است عصر یکشنبه تهران را به مقصد دوحه ترک کند، روز سه شنبه در دیداری دوستانه به مصاف ونزوئلا خواهد رفت تا خود را در برابر این حریف آمریکای جنوبی محک بزند.

آخرین بازی پیش از جام ملت‌ها

پس از دیداری که مقابل ترینیداد برگزار شد-که آخرین بازی شاگردان کی‌روش در تهران پیش از جام ملت‌ها بود- و دیداری که سه شنبه مقابل ونزوئلا قرار است برگزار شود، ایران فقط یک دیدار دیگر را پیش از آغاز جام ملت‌ها انجام خواهد داد. شاگردان کی‌روش درست در آخرین روز سال 2018( 31 دسامبر یا همان 10 دی ماه) در کشور قطر به مصاف تیم ملی این کشور خواهند رفت تا پرونده دیدارهای تدارکاتی ایران قبل از جام ملت‌ها، در دیدار با یکی از تیم‌های خوب حاضر در این رقابت‌ها بسته شود.

استارت هیجان از 17 دی

جام ملت‌های 2019 در امارات از 15 دی ماه استارت خواهد خورد و هیجان و رقابت سراسر این قاره پهناور را پر خواهد کرد. با این حال آغاز رسمی رقابت‌ها برای ایران روز 17 دی خواهد بود. جایی که ایرانی‌ها در ورزشگاه محمد بن زاید به مصاف یمن خواهند رفت. در ادامه ایران در روزهای 22 و 26 دی با ویتنام و عراق دیدار خواهد کرد تا پرونده بازی‌های گروهی برای شاگردان کی‌روش بسته شود. ایران اگر بتواند به دور حذفی بازی‌ها و مراحل پایانی رقابت‌ها راه یابد، تا بهمن ماه مهمان کشور امارات خواهد بود که البته همه امیدواریم چنین شود و شاگردان کی‌روش با جام قهرمانی به وطن بازگردند.

 

خبر آنلاین

۳    
آی اسپورت
2018-11-18 10:23:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر