فهرست
درخواست جلالی: کی‌روش پیکان را ببیند
درخواست جلالی: کی‌روش پیکان را ببیند

درخواست جلالی: کی‌روش پیکان را ببیند

آی اسپورت- مجید جلالی سرمربی پیکان با حضور در کنفرانس بعد از بازی با گسترش فولاد ، حرف‌های جالبی را در رابطه با تراکتورسازی به زبان آورد.

از مربیان تیم ملی توقع دارم که به بازیکنان ما هم توجه کنند:  من یادم است تیر ماه سال گذشته وقتی به پیکان آمدم ، اولین بازی من با گسترش در همین استادیوم بود و امسال بعد از یک سال و نیم با تیمی رو به رو شدم که فقط 2 بازیکن از سال پیش در ترکیب داشت . ما هم در این فاصله گروهی از جوانان را آوردیم که شما الان ثمره کار ما را می‌بینید. من فکر می‌کنم این کار از نتیجه‌ای که ما گرفته‌ایم با ارزش‌تر است و فکر می‌کنم، می‌توانم به باشگاهم خدمت کنم که سال‌های زیادی از این بازیکنان استفاده کند. من از مربیان تیم ملی توقع دارم که به بازیکنان ما هم توجه کنند. ما الان در سخت‌ترین شرایط بازی‌های خوبی انجام می دهیم. بنده توقع دارم مربیان تیم ملی بازیکنان من را ببیند و شاگردان من دیده بشوند.

به هدفمان رسیدیم :بازی خوبی بود. ما تیم حریف را خیلی خوب کنترل کردیم و تمام منافذ گسترش را به خوبی بستیم و به هدف خود که کسب سه امتیاز بود، رسیدیم. ما در بازی‌هایی که نمی‌بردیم هم به بچه‌ها می‌گفتم که شما به نتیجه کاری نداشته باشید و بازی خود را انجام دهید. در همان ده مسابقه هم اگر دقت کنید ما 4 پنالتی از دست دادیم که اگر آنها گل می‌شد ما الان 5 امتیاز در جدول بیشتر داشتیم. الان هم که می‌بینید بچه‌های ما خوب بازی می‌کنند به دلیل این است که فشاری بر روی آنها نیست. اشتباه من در مقطعی از فصل این بود که بازیکنان را در فشار نتیجه‌گیری می‌گذاشتم و آنها هم چون جوان هستند، عملکرد خوبی از خود به جا نمی‌گذاشتند .

هیچ کدام از مسئولین تراکتور اراده‌ای برای حل مشکلات نداشتند: من به عنوان مربی در جاهای بسیار زیادی کار کردم . ولی آن زمان که در تراکتور بودم . مسائل بسیار زیادی دیدم . بنده با اطمینان می‌گویم اگر آن مسائل خاص پیش نیاید، تراکتور با استفاده از ظرفیت‌هایی که دارد فوتبال ایران را برای خود می‌کند. البته یک سری مشکلات وجود دارد که این ظرفیت‌ها را از بین می‌برد. بنده در تراکتور با اشتیاق حضور پیدا کردم و ده ماه با تمام توان برای این تیم کار کردم. من آن سال تا صدر جدول تیمم را پیش بردم و در مرحله نیمه نهایی حاضر شدم و می‌توانستم با این تیم دو جام کسب کنم. ولی هیچ کدام از مسئولین اراده‌ای برای حل مشکلات نداشتند. تا مشکلات تراکتور حل نشود این تیم موفق نمی‌شود . شما اگر دقت کنید، این تیم در چند سال اخیر نیم فصل اول مسابقات را با قهرمانی پشت سر گذاشته و در آخر فصل در رتبه چهارم یا پنجم قرار گرفته است.‌ حرفی که من می‌زنم به نفع این تیم است و ای کاش تمامی مشکلات پیش روی این تیم حل شود.

ورزش سه

 

     
آی اسپورت
2018-02-24 02:00:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر