فهرست
سوال روز؛ جانشین بیرانوند در پرسپولیس کیست؟
سوال روز؛ جانشین بیرانوند در پرسپولیس کیست؟

سوال روز؛ جانشین بیرانوند در پرسپولیس کیست؟

آی اسپورت - با قطعی شدن جدایی علیرضا بیرانوند از پرسپولیس در پایان فصل، از حالا سرخپوشان باید به دنبال پیدا كردن یك دروازه‌بان شماره یك دیگر باشند. اگرچه بوژیدار رادوشوویچ در این مدت عملكرد نسبتا خوبی داشته، اما خیلی‌ها بر این باورند كه او صرفا به عنوان دروازه‌بان دوم و ذخیره مناسب قابل اعتماد است و نمی‌توان بار سنگین یك فصل رقابت را بر دوشش گذاشت. به این ترتیب به احتمال فراوان پرسپولیسی‌ها به زودی به صرافت پیدا كردن یك دروازه‌بان اسمی خواهند افتاد. شاید اگر پیام نیازمند قراردادش را با سپاهان تمدید نمی‌كرد، بهترین گزینه برای سرخ‌ها بود، اما او ابتدای فصل تعهد داد كه تا پایان لیگ بیستم در تیم اصفهانی باقی بماند.

به این ترتیب شاید از حالا برخی مدعیان قدیمی برای پوشیدن پیراهن شماره یك پرسپولیس امیدوار شده باشند. علیرضا حقیقی یكی از همین افراد است؛ گلری كه سابقه حضور در جمع قرمزها را دارد و خودش را «پسر پرسپولیس» خطاب می‌كند. حقیقی البته هوادارانی هم دارد، اما از نظر فنی در این تیم هیچ‌وقت ستاره نبود؛ ضمن اینكه دوران لژیونر بودن او هم موفقیت خاصی به همراه نداشت. نفر بعدی سوشا مكانی است كه خیلی دوست دارد به پرسپولیس برگردد. او نیم‌فصل اول خوبی را هم در نفت مسجد سلیمان پشت سر گذاشت و از قضا مقابل همین پرسپولیس عملكرد چشمگیری داشت، اما بسیاری از هواداران، همچنان او را به چشم گلری می‌بینند كه با اشتباهات درون و بیرون زمینش قهرمانی لیگ پانزدهم را از پرسپولیس گرفت. بنابراین متقاعد كردن این گروه برای بازگشت گلری با شلوار باب‌اسفنجی ساده نیست! به این لیست باید حامد لك را هم اضافه كرد؛ كسی كه همیشه به پرسپولیس علاقه‌مند بوده و در حال گذراندن فصلی خوب با ماشین‌سازی است، اما لك هم قرابتی دیرینه با جنجال دارد و شاید ژانر پرسپولیس برای او بیش از حد بزرگ باشد. تنها كافی است تریپ اتلاف وقت او جلوی سرخابی‌ها را به یاد بیاورید.

به هر حال با جدایی علیرضا بیرانوند، یك جای خالی بزرگ در پرسپولیس باز شد كه می‌تواند مدعیان پرشماری داشته باشد. از حالا به بعد گمانه‌زنی‌ها آغاز خواهد شد و می‌توانید شاهد تغییر لحن‌ها هم باشید. آیا مدیران پرسپولیس یك بازگشت به عقب بزرگ را انتخاب می‌كنند؟

۳ ۱  
آی اسپورت
2020-01-30 02:01:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱ نظر
فقط پرسپولیس
پنجشنبه ۱۰ بهمن ۱۳۹۸، ۱۰:۲۷
رادوشویچ عالیه و میتونه دروازبان مطمئنی برای پرسپولیس باشه شما نمیخواد تخیلات و عقاید خودتون رو به بقیه بچسبونید رادو فصل دیگه فیکسه و یه دروازبان دوم میخوایم فقط
۳
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر