فهرست
فوتبال نشود، نان و آبِ ما که می‌شود!
فوتبال نشود، نان و آبِ ما که می‌شود!

فوتبال نشود، نان و آبِ ما که می‌شود!

آی اسپورت - جناب کی‌روش گاهی لابلای زراندوزی‌های شخصی خودتان و گروه همراه‌تان کمی هم به فکر فوتبال این کشور باشید. از بی‌کفایتی مسئولانِ فدراسیون جناب‌عالی انواع سازها را می‌زنید و با پروپاگاندای رسانه‌‌ای و شوهای پوپولیستی به هرچه می‌خواهید دست پیدا می‌کنید. دستیار محترم را با هزینه فدراسیون پنج ستاره به لندن اعزام می‌کنید برای فیزیوتراپی اشکان دژاگه. دستیارتان اعلام می‌کند تیم سیرالئون را هوشمندانه انتخاب کرده‌ایم، تیمی که بهترین بازیکنش در دسته سوم فنلاند توپ می‌زند و تنها 4 بازیکنش دارای باشگاه هستند، قطعا با هوشمندی و سودهای شخصی جنابتان انتخاب شده است.

اگر مسئول سالمی در فدراسیون وجود داشت و هم‌کاسهٔ چپاول‌های شما نبودند قطعا اجازه پیدا نمی‌کردید اینچنین یکّه‌تازی کنید و پول به جیب خود و دستیارنتان واریز کنید. هفته‌ای دو روز بازیکنان را از تیم‌شان دور می‌کنید و به جای ریکاوری، بدنسازی می‌کنید تا سنگینی ساق بازیکنان در بازی‌های باشگاهی به چشم آید، در آخر با تیمی بازی ‌کنید که قطعا در حد تیم محلات است و همان هم لغو شود؟!

تقصیر تو نیست جناب، تقصیر مسئولان بی‌کفایتی است که ریاست فدراسیون پنج ستاره را به عهده دارند.

۱۹۶ ۵۱  
آی اسپورت
2018-03-16 17:43:00
نظر دهید

۵۱ نظر
مثلث مرگ
جمعه ۲۵ اسفند ۱۳۹۶، ۱۸:۰۵
دمت گرم خیلی خوب بود تازه بیشتر از اینها حق شون بود
مجتبی
جمعه ۲۵ اسفند ۱۳۹۶، ۱۸:۴۷
متاسفم که حیثیت کشور شده اسیر دست یه عده قلم بدست مزدور که تو کل کل و دلقک بازی قرمز و آبی‌شون اسیر دست یه عده آدم بیسواد و روانپریش شدن و هر روز تیشه به ریشه تیم ملیشون میزنن ! شماها خوبین ! خروجی کار کیروش رو دیدیم ، خروجی کار شما که ازبین المال ارتزاق می‌کنید چی بوده جز مانع شدن برای تیم ملی و خیانت به کشورتون ؟؟
مصی
شنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۶، ۰۹:۰۵
دست مریزاد آقای غفوری تو این جو مسموم کی‌روش پرستی نوشته شجاعانه‌ای بود بزودی میبینم همین جماعت احساسی کی‌روش پرست رو که بت خود ساختشون رو بشکنن
**
شنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۶، ۱۱:۴۶
به مصی
حالا موندم کیروش به کجای تو فشار آورده که خواب و خوراک نداری.امثال تو فقط تا نوک دماغ خودشون رو میبینن.الان خودتون رو به فنا میدید که کیروش بره.دیگه بعدش مهم نیست براتون ایا کسی میاد ایا کسی بدرد بخور پیدا میشه.اینا دیگه براتون مهم نیست.پسر جان یه وقتی بزن زیر یه موضوع که دستت پر باشه.آره ما هم راضی هستیم کیروش بره مثلا امری یا انریکه بیاد.نه کیروش بره دوباره سر و کله امثال کرانچار و مایلی کهن دوباره پیدا بشه.
۲
مصی درجواب**
شنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۶، ۱۳:۱۹
نه دوست عزیز این کامنتای بنده هستش که باعث سوزش امثال تو ویه مشت کم عقل دیگه شده ضمنا اولا بنده هیچ مشکلی با کی‌روش ندارم ولی بحث اینکه کی‌روش درکنار مزایایش کلی هم معایب داشته که بایستی با هم بررسی بشه نه مثل امسال شما که کی‌روش رو بت کردین واسه خودتون که نشه به ساحت ملکوتیش هیچ ایرادی گرفت
reza
جمعه ۲۵ اسفند ۱۳۹۶، ۱۸:۲۴
از سایت آی اسپورت خواهشمندم از گذاشتن پستهایی مثل نوشته این آقا که اراجیف پشت سرهم ردیف کرده اجتناب کنید.این آقا مثل اعوان و انصار بیسوادش فقط توهین کرده.اینجاست که باید گفت؛درود بر کیروش کبیر و ننگ بر بدخواهان تیم ملی
مارال
جمعه ۲۵ اسفند ۱۳۹۶، ۲۳:۰۸
واقعا به اینا باید گفت قلم بدست مزدور که از فوتبال هیچی هیچی نمیفهمن و فقط برای خودنمایی بلدن بی سوادی خودشون و ثابت کنند. اگه ی ذره فقط ی ذره شعور و سواد فوتبالی داشته باشن میفهمن که کی روش کبیر چه خدمت و شخصیتی به تیم ملی داده که متاسفانه باید با همچین آدمای بی سوادی بحث کرد!!
۸
عطا - تبریز
جمعه ۲۵ اسفند ۱۳۹۶، ۱۸:۳۴
حرف مفت نزن .نکنه دلت برای دایی و قلعه نویی و مایلی و... تنگ شده
علی
جمعه ۲۵ اسفند ۱۳۹۶، ۱۸:۴۷
لیاقت اینا همون امثال دایی و قلعه نویی و مایلی هستش
هر اسمی باشه یکی دیگه کپی می کنه.
شنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۶، ۰۰:۴۳
لیاقت شماها همین کی روش و مایلی کهن و دایی هستن که هیچ تفاوتی با هم دیگه ندارن.
شهرام
جمعه ۲۵ اسفند ۱۳۹۶، ۱۸:۳۹
اینقدر بزرگیه که ارزش پاسخگویی هم نداره، فقط اینقدر تفت میدید خسته نمیشید؟!
مارال
جمعه ۲۵ اسفند ۱۳۹۶، ۲۳:۱۲
اینقد سر این موضوع با بچه های همینجا بحث کردم که دیگه خسته شدم تا وقتیکه کسی خودش نخواد چشمشو باز کنه نمیشه کاری کرد!!
۶
علی پرسپولیسی
جمعه ۲۵ اسفند ۱۳۹۶، ۱۸:۵۶
عالی بود متن .
متاسفانه اونایی که نهایت نزدیکیشون به فوتبال ، تماشای بازی های ملی با بیژامه پای تلوزیون بوده الان این امکان رو دارن که بیان زیر خبرا کامنت بذارن و تیریپ کارشناسی فوتبال بردارن . اینا رو نه تو بازی های بچگیشون راهشون میدادن نه تا الان رنگ استادیومو دیدن . بعد میان اینجا قلمبه سلمبه حرف میزنن ولی دریغ از دوزار فهم فوتبالی .
تیم رسانه ای کیروش و فدراسیون ۵ ستاره هم دقیقا سوار همین جماعت شدن که هم تو اکثریت هستن هم ... .
ابن جماعت نه با برد فوتبال مثل ما زندگیشون از خوشحالی متحول میشه نه با شکستاش مثل ما هفته ها غمگین میشن . اینا همون پیژامه پوشایین که فوتبالو از رو بیکاری میبینن ولی نظر هم‌ میدن . این وسط ما عشق فوتبالاییم که با حمایت این جماعت از امثال این دلال ، و شکست های بعدی حال و اعصابمون میریزه بهم .
حالا شما هی بیا از این متن ها بنویس روشنگری کن . نمیفهمن آقا نمیفهمن . اینا از اونایین که تو آسیا واسه تیم رقیب به بهانه هم میهن بودن آرزوی موفقیت میکنن خخخخ ( هم استقلالی تیر میفهمه چی میگم هم پرسپولیسیش)
بس
جمعه ۲۵ اسفند ۱۳۹۶، ۱۹:۱۲
داداش حداقل اسم پرسپولیسی رو خودت نذار چون آبروی همه ما پرسپولیسی ها رو هم می بری!
۴
رضا
جمعه ۲۵ اسفند ۱۳۹۶، ۱۹:۳۹
اشتباه گرفتی داداش؛فکر کنم مایلی و کریمی و افاضلی و .....بدجوری سوارتون شدن و دارن میرونن ،حراستی حواست به وزن افاضلی باشه یوقت کمرتون نشکنه زیر بار.برو جمع کن بابا شما لیلچاقتتون همون موتورگازی ها هستن .یکم بفهم آقای نفهم.
۷
حمید
جمعه ۲۵ اسفند ۱۳۹۶، ۱۹:۴۳
اتفاقا شما ها که حیثیتتون و وطنتون رو به یه رنگ بی هویت مزخرف فروختین باید بدونین که ۴ سال همین کیروش و تیم ملی مردم رو خوشحال و شاد نگه داشته و این دقیقا درد شماست که برای آیندش شکست آرزو می‌کنین و البته تقصیری هم ندارین ، وقتی الگو و اسطوره‌تون شخص روانپریشی هست که آخرین مدرک تحصیلیش رو تو مهدکودک زور آباد گرفته باید هم طرفداراش اینقدر متعصب و بی منطق باشن که چشماشون حقیقت رو نبینه و رو بیارن به وطنفروشی و خیانت ! راستی مگه شماها نمیگفتین تیم ملیتون تیم باشگاهی‌تونه ؟ خوب برین تو جام جهانی خودتون با مربی خیلی بزرگتون و اسطوره روانپریشتون دلقک بازیتون رو ادامه بدین ایشالا قهرمان بشین و برای کشورتون که هرجایی جز ایرانه و پرچم یک رنگتون افتخار بیارین !
۸
خخخخخ
جمعه ۲۵ اسفند ۱۳۹۶، ۲۰:۴۳
دقیقا همه چی رو گفتی . مخصوصا تحلیل دقیقت از قشر طرفدار کیروش.
امین یار
جمعه ۲۵ اسفند ۱۳۹۶، ۲۳:۰۱
با اینکه استقلالیم ،اما صرفا اومدم بگم دمت گرم... اقای غفوری شمام ایول...
مارال
جمعه ۲۵ اسفند ۱۳۹۶، ۲۳:۱۷
اصولا بی سواد ترین آدما همون کسایی اند که فک میکنن همه چی میدونن و خیلی با سوادن اما اینجور کسا نه تنها ی ذره سواد ندارن بلکه شعور اینم ندارن که بفهمن نباید توهین کرد وگرنه چیزی که راحته توهینه! خیلی برام سخته که با خنگا بحث کنم و توضیح بدم آخه آخرش صاف تو چشات نگاه میکنن میگن چی ؟
مطمئن باش تو از همون پیژامه پوشایی که پای فوتبال خوابت میبره و آخرش کورکورانه میای و ی چیزی میگی .
# پرسپولیسی ام بی سواد و خنگ نیستم
۹
مهدی
شنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۶، ۰۱:۳۵
دارم میبینم با رفتن ایران به جام جهانی چقدر خوشحالی . هر کی از فوتبال شر در بیاره میفهمه کی روش چه کرده با تیم ملی . هرکیم که نفهم باشه گول این حرفارو‌ میخوره که قراردادش فلانه یا فلان تیم ضعیف رو انتخاب میکنه واسه پول دراوردن :)))) خنده داره واقعا بزدلی تا چه حد با این دروغا و تهمتا ،خجالت بکشین . از تمدید کیروش لجتون گرفته و نقشه هاتون بهم ریخته
۸
علی پرسپولیسی
شنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۶، ۱۶:۱۴
خخخ پیژامه پوشا قیام کردن :) چه باحاله اونایی که بیشتر فحش دادن بیشتر تیریپ ادب و فهم و کمالات برداشتن :)
**
جمعه ۲۵ اسفند ۱۳۹۶، ۱۹:۰۹
اقای غفوری برای کشور ما که همه ی تیم ها با ناز و ادا و اصول و با منت و گاهی اصلا قبول نمی کنند جنابعالی لطف کنید تیم انتخاب کنید.برگزاری بازی تدارکاتی دو طرفه هست یعنی باید اون تیم هم قبول کنه.کاش ای اسپورت مثل مرد یه بار میومد و میگفت چرا تیم ها و به چه دلایلی حاضر نیستن با ما مسابقه بدهند.انگار این نویسنده محترم مشکلات کشور ما را نمیدونه.باشگاههای عربستان به دلایلی که خودتون میدونید حاضر نیستند بیان ایران وایضا خیلی از تیم ها ی ملی درخواست بازی با ایران را نخونده رد میکنن.سرت رو مثل کبک کردی تو برف اقای غفوری
روستایی
جمعه ۲۵ اسفند ۱۳۹۶، ۲۰:۱۳
حسین آقا ،
حسین اقاجان!
برای تو چی !
برای تو خبرنگار هم هیچی نداشت؟
واقعا نداشت !
ممکن نیست !
مگه میشه برات چیزی نداشته باشه و اونوقت اینطوری بیایی و چیزی بگویی که واقعا ازش اطلاع دقبق نداری!
مطمئنی که خواسته ی خود کی روش بوده ! واقعا اطلاع دقیق داری!
تا اونجایی که فهم فوتبالی من میرسه میدونم که تیمها در ابتدای کار با زی سبک و آسون میکذارند و بعدش به تدریج بازیهای دوستانه ی سخت و سختر ؛
تازه در کوران مسابقات باشگاهی و آسیایی بیاییم بازیکنان مهم باشگاهها را خسته یا مصدوم کنیم تو جواب میدی.
حسین آقا
کشورتو درست کن تا چارتا تیم درست و حسابی بیان اینجا ، تازه همین تیم سیرالئون هم کلی نازشو کشیدیم.
تمام بدبختی های ما زیر سر فدراسیون و کی روش نیست!
البته حسین آقاجان عزیز، ناراحتی بیا شبانه به سفارت تمام کشورها حمله کنیم بلکه بترسند و تیمشون را بفرستند اینجا
البته قبلش یه مقاله ی توپ بنویس و تهدیدشون کن بدونند واسه چی میخواهیم حمله کنیم.
اول هم از سفارت سیرالئون و بعدش موزامبیک و بعدش پرتغال و اسپانیا و مراکش
اینطوری از ترس شون جلوی ما وا میدن و ما اونارو تو جام جهانی تارو مار میکنیم
۹
هومن
جمعه ۲۵ اسفند ۱۳۹۶، ۲۰:۲۷
تیم ملی رو به حاشیه نبرید
هومن
جمعه ۲۵ اسفند ۱۳۹۶، ۲۰:۳۱
قطعن هدف خاصی پشت این انتقادات هست
۹
تاسف . تعصب . شعور
جمعه ۲۵ اسفند ۱۳۹۶، ۲۰:۴۸
اگر نویسنده شدن به بلد بودن نرم افزار آفیس ورد نبود مسلما امثال این حسین غفوری در خواب هم نمی دیدند که متن سراسر عقده و حقارت شان در یک سایت یا هر جای دیگری چاپ شود .
تاسف . تعصب . شعور
جمعه ۲۵ اسفند ۱۳۹۶، ۲۰:۴۸
اگر نویسنده شدن به بلد بودن نرم افزار آفیس ورد نبود مسلما امثال این حسین غفوری در خواب هم نمی دیدند که متن سراسر عقده و حقارت شان در یک سایت یا هر جای دیگری چاپ شود .
۹
تاسف . تعصب . شعور
جمعه ۲۵ اسفند ۱۳۹۶، ۲۰:۴۸
اگر نویسنده شدن به بلد بودن نرم افزار آفیس ورد نبود مسلما امثال این حسین غفوری در خواب هم نمی دیدند که متن سراسر عقده و حقارت شان در یک سایت یا هر جای دیگری چاپ شود .
۷
تراکتوری
جمعه ۲۵ اسفند ۱۳۹۶، ۲۲:۲۲
حسین خان درسته از نوشته هاتون زیاد خوشم نمیاد... اما اینجا حرف حق زدی.
۱
ميلاد
جمعه ۲۵ اسفند ۱۳۹۶، ۲۲:۳۸
الحق كه انقلاب ما انفجار نور بود همه جا را روش ان كرد. يكي از فراوردههاي انقلاب يكي مثل شماست.
۹
عرفان
شنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۶، ۰۰:۰۶
بدبختهایی مثل تو در سالهای اول گفتن که جاسوس قطر به قطر فروخته نمیدونم ستون پنجم ازبکستانه و یه سری باور میکردن ولی بیچاره الان دیگه حنات رنگی نداره
ابی
شنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۶، ۰۱:۲۲
گویا این روزها بازار قلم بدستان رونق خوبی پیدا کرده
سوار امواج خود ساختشون میشن و ازین طریق ارتزاق میکنن
نکن برادر نکن
شما خودت دلیل انتخاب لیبی رو میدونی و دلیل تغییر تیم و رو هم
پس بیخود سعی نکن حاشیه بسازی
متاسفم برای آی اسپورت و بیشتر ازون خودم که دنبال کنندش بودم
mahdi
شنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۶، ۰۱:۲۹
زر اندوزی ؟؟؟!!! اصلا تو قرارداد تو دنیا دیدی چجوری میبندن به این میگی زراندوزی ؟؟؟ خود بازیکنا همشون قبول دارن چه تاثیر زیادی رو بازیشون گذاشته اون دو روز تمرین تو هفته بعد شما میگی الکیه :))) اگه گلایت اینه حریفمون فردا ضعیفه برو ببین مراکش با چه تیمایی بازی کرده همین چند وقت ! یکیشم همین تیم بوده . بعدشم در اینده با الجزایرو تونس و ترکیه و اینها بازی داریم و از این بهترا نمیان بازی کنن با ایران . تو فقط میخوای کیروشو خراب کنی . باز اگه گلایت فقط از فدراسیون بود کمی قابل قبول بود .
علی استقلالی
شنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۶، ۰۱:۳۲
آره دیگه کی‌روش کلی پول از سیرالئون گرفته. بابا جمع کنید این چرت و پرتا رو. دهنتپن رو آب بکشید وقتی در مورد یکی مثل کی‌روش حرف می‌زنید. دِ آخه کم خِرَد الان اومدی روشنگری کنی که بگی مثلاً کی‌روش داره پول ما رو میده به سیرالئون؟ اگه انقدر کم عقلی که وای بر ما که همچین ژورنالیستایی داریم. بعدشم یک ماه زندگی تو انگلیس برای کسی که پاسپورت اروپایی داره آرزوی بزرگی نیست که حالا بگیم این آقا داره تو انگلیس عشق و حال می‌کنه.
از سردبیر سایت آی اسپورت خواهش می‌کنم مطالب خزعبل رو کار نکنه.
مهدی
شنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۶، ۰۲:۴۱
یک عده اینقدر شیفته کیروش شده اند که او هر کاری میکند را درست میدانند. بابا اجنبی پرستی نیز حدی دارد!! اصلا کی گفته اگر کیروش نباشد یک مربی ایرانی باید باشد که چنین آشفته حمله میکنید؟ یک مربی خوب خارجی با قیمت مناسب که از دانشش استفاده کنیم نه اینکه فردی چنین کیسه دوخته و اکثرا ایران نیست. در جام جهانی با 2 باخت و یک مساوی چنان از کیروش دفاع خواهیم کرد که گویی قهرمان جام جهانی شده است.
سیستم بازی در مقابل اسپانیا و پرتقال که مشخص است. فقط دعا کنیم از تیم آفریقایی شکست نخوریم. میلیاردها تومان هزینه میشود برای هیچ!! با این پول علاوه بر اینکه میشد یک مربی خوب خارجی دیگر که استفاده بهتری به فوتبال ما برساند استافده کرد بلکه از باقیمانده این هزینه اضافی برای تیمهای پایه استفاده نمود.
شرم بر این فدراسیون بی لیاقت با چنین مربی گستاخی
منم موتفقم
شنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۶، ۱۰:۴۸
یه عده اینوریم، یه عده هم مثل شما اونور، یا میکوبیم، یا عاشق میشیم،حد وسط نداریم، کلا،مثل ما و شما.
نظر٣
شنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۶، ۰۲:۴۴
حمله به تيم ملي كشور،٣ ماه قبل از جام جهاني. نمونه يك نويسنده خاين و وطن فروش . متاسفانه در تاريخ ما نمونه هاي زيادي از افراد خاين به وطن و مردم داشتيم.
فرناز آبیدل
شنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۶، ۱۱:۳۶
درود بر شما. البته از کسی که مدیرعامل مستفعی و معلوم الاحوال یک تیم فوتبالی را با مصدق کبیر و میرزا تقی خان امیرکبیر قیاس و یکی می کند انتظاری از « وطن دوستی» و‌ درک تاریخی درست از تعریف خادم و خاین نباید داشت..! :)
۶
امید از تفت
شنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۶، ۰۵:۴۷
این مطلب عین واقعیته. کیروش کاملاً بر فدراسیون 5ستاره سواره و داره میچاپه. تیتر مطلب عالیه و عین واقعیت. متأسفانه اینقدر عقب ماندگی فکری بیداد میکنه که میگن ما هیچی نمی فهمیم و فقط کیروش میفهمه. کارهای کیروش لوکس گرایی و چاپیدن و چپاول پول ایرانه. اینکارها به درد ایران نمیخوره. اینکارها توی کشورهای پیشرفته مثل آلمان هم لوکس گرایی و به دردنخور تلقی میشه
سلام
شنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۶، ۱۰:۴۵
امید عزیز، یکم از تجربیاتت تو آلمان برامون بنویس، استفاده کنیم، ممنون
۲
.....
شنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۶، ۱۳:۱۳
به امید‌از تفت
قبل از اینکه بنویسی یه کم‌فکر کن حتما خودت به نتیجه میرسی که ننویسی.آلمااااااااااااااان!!!!!!تو هنوز از کلوم آباد خودت پات بیرون نذاشتی میگی المان؟؟
۱
وقاحت تا چه حد آخه؟
شنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۶، ۰۵:۴۸
واقعاً خاک بر سر حقير اين لنگ اسپورت که در بيشرمی و جيره خوری فقط اون بانک اسپورت بهتون ميرسه!
شما دلقکا اگه دلواپس زراندوزی هستين چطور وقتی اون دکتر پروفسورتون از اوکراين با پول
ملت دو تا سيب زمينی آورد و پورسانتشو گرفت جيکتون در نيومد؟ يه مشت لنگی دهه هفتادی
دور هم جمع شدين يا مقاله از سايتهای ديگه کپی ميکنين يا مزخرفاتی مثل اين تحويل مردم ميدين.

اگر ريکاوری کروش دليل افت عزيزدردونه هاتونه پس چطور غفوری و مجيد حسينی که تو همون
تمرينات شرکت ميکنن دارن بهترين بازيهای عمرشونو انجام ميدن؟ بعد از تر زدن خاليفسورتون
تو دربی و آسيا گوه گيجه گرفتين با اين مزخرفات ميخواين هر جوری شده توجيه کنين و توپو تو زمين کروش
بندازين.

يه بدبخت بعد از چهل سال اومد تو اين کشور يه تيمی ساخت که آدم بتونه بهش افتخار کنه،
يه مشت کثافت حقوق بگير تا تيمو زمين نزنن ولش نميکنن. بی وطن تر و بی منطق تر از لنگی جماعت تو اين کشور پيدا نميشه. از شوفر تاکسی و دستفروش که نود درصدتون هستن تا ديپلمه هاتون که از مامانشون قهر ميکنن ورزشی نويس ميشن.
صدرا
شنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۶، ۱۱:۱۷
به کل نظرت کاری ندارم دوست عزیز...چون حوصله بحث راجع به بدیهیات ندارم....اما به نظرت همون حسینی و غفوری چرا حین بهترین بازهای عمرشون مصدوم شدن
بی نام
شنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۶، ۱۲:۱۹
متاسفانه به نفهمی خیلی علاقه داری، شفر خیلی زیرکانه به دلیل بازی در امارات و عمان و همچنین فاصله کم بازی‌ها ملی‌پوشاش رو نداد به تیم ملی، ولی بازیکنان پرسپولیس در همین تراکم بازی‌ها دو روز می‌رفتن تمرین تیم ملی و فقط دو روز با تیم اصلی تمرین می‌کردند، علیپور که قبلا دوندگی زیاد و شوت های قدرتمند داشت الان نه می‌تونه بدوه نه شوتاش قدرت رسیدن به دروازه رو داره
نظر٣
شنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۶، ۰۶:۰۳
جناب حسین غفوری ، نويسنده كرامي، جرا اسمتون را از نوشتتون حذف كرديد؟ واقعا شرم اور هست رفتار شما. اكر به مطلبي كه نوشتيد اعتقاد داريد جرا اسمتون را از مقاله برداشتيد؟ خودتان هم ميدانيد داريد به مردم و تيم ملي كشورتون خيانت ميكنيد. كاش قيمت شرافت اينقدر ارزان نبود
سلام
شنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۶، ۱۰:۴۲
دقیقا، چرا اسم و عوض کردن؟برا منم سئواله.
۶
ننگ بر کروش، سلام بر کرواسی!
شنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۶، ۰۷:۰۰
نميدونم چرا اسم حقيرشو از رو مقاله ورداشتن، ولی برين رو قسمت توييت سايت کليک کنيد،
فقط مزخرفاتی که اين حسين غفوری نوشته رو نگاه کنيد:) بدبخت کم مونده بره خواستگاری
برانکو! انگار اصلاً ورزشی نويس شده که پاچه خواری اين يارو رو بکنه.

اين فقط يه پاراگراف از نوشته هاشه: "چهره برانکو را ببینید ... خطوط یأس و تردید را در صورتش می‌خوانید؟ اینست ارمغان ما برای مردی که بار دیگر بزرگی کردن و پرواز را به ما آموخت و ما به او «قدرنشناسی» و «ناسپاسی» را هدیه دادیم." !!!

مقالهٔ بعديش تيترش اينه: "آقای «برانکو» ما را ببخش"!!

فقط نصفشو بخونيد ببينيد طفلک چه جوری تا کمر رفته تو .... اون مردک کروات:)
دخترهای 14 ساله برای هنر پيشه هايی که عاشقشون شدن اين جوری خودشونو جر نميدن!
خل تر از اين روانپريش اون کسيه که يه همچين گگولی رو به عنوان "ژورناليست" استخدام ميکنه!
آخه کجای دنيا به اين خدا زده برای مقاله نوشتن پول ميدن؟
فرناز آبیدل
شنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۶، ۱۱:۱۷
جناب حسین غفوری که همین چندی پیش طاهری ۶۱ میلیاردی را امیرکبیر و‌ مصدق زمانه اش نامیدید..!
هرچند حضرتش در بازی اخیر تیم متبوع، با تغییر شمایل و ‌ناشناس به استادیوم ورود کردند لابد از فرط افتخارات مالی و اسنادی و ۲ پنجره ای! و نیز عمل قاطع و سریع به کنفرانس وعده داده شده بوده!

اما تنها یک سوال: لحن و تم قلم شما را میشناسم... این بار اما چطور شده که پرده از «حقیقت مکنون» ادب دون و ادبیات هرز واقعی تان برکشیدید و سیاق و‌کیش شخصیت حقیقی خود را با عباراتی برازنده ی افکار ظنین و‌‌ ظن مریض خویشتن به نمایش گذاشتید..

هرچه باشد، برای بنده و امثال من جای بسی انبساط خاطر دارد که جنابعالی پرده از زهد و ادب فروشی تصنعی و حیای مصلحتی کلامتان بنا به واقعیت درونی تان برداشته و اصطلاحا اینبار ولو از دستتان در رفته باشد، «چنان می نمایید که هستید»!
این خود مبارک است! بیش باد!
فرزاد مهریار
شنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۶، ۱۳:۰۸
شما یکی دم از ادب و وطن پرستی نزنید که بوی گند دهان هتاک و ذهن پر ازلجن و قلب آکنده از دروغ و ریای شما عالم و آدم را خفه کرده ، هنوز شاهکار شما در توهین به هم جنس هایتان فراموش نشده که تیم رقیب را «زنپولیس» خواندید . شما جماعت دروغگو و ریاکار تهوع آور و در عین حال رفت انگیز و قابل ترحم که امروز علم حمایت از کی‌روش را برافراشتید ، تا دیروز به خاطر رحمتی عقاب آسیا داشتید تکه تکه اش می کردید و وقتی که با وعده حذف ملی پوشان پرسپولیس و دعوت از فرشید اینیستا و میلاد جوردی آلبا و علی قربانی زلاتان ابراهیموویچ سرِ کارتان گذاشت بهش گفتید گاو پیش تو اینشتین است . آری ، خانم آبیدل تبهکاری و دروغگویی و لجن پراکنی شما از یاد من یکی نخواهد رفت . بقیه را نمی دانم
فرناز آبیدل
شنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۶، ۱۶:۲۲
جناب مهریار، حال شریف تان ظاهرا چندان خوب نیست و از فرط خشم و حرص قدری متوهم شده اید!

بنده واژه ی نامفهوم زنپولیس را اولین بار است از شما می خوانم و هرگز تا به حال همچین واژه ای را استفاده‌ نکرده ام و اصولا همواره نه به عنوان زن بلکه به عنوان یک انسان در حد بضاعت زمانم، در مقابل افرادی که از واژه های جنسیتی برای تحقیر فرد یا دسته ای استفاده می کنند سخت ایستاده ام، نظیر حرکت زننده ی خطاب کردن میناوند و‌ مجیدی به اسامی زنانه که به دلیل نگاه حقیر و سکسیستی است.

درباره سایر واژگان تان نظیر لجن و‌ دروغ و ریا و .. هم وصف الحال مضاعف نفرمایید!( حال که ادب تعطیل است)
۶
امیر
شنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۶، ۱۱:۲۸
اخه داداش تو که خ... نداری و تندی میری اسمتو از بالای مطلب حذف می کنی واسه چی از داغ دل رنگیت جوسازی می کنی علیه سرمربی تیم ملی اونم دم جام جهانی؟؟
مرد باش و اگه حرفت حقه امضاتو پاش بزن و پاش بمون و اگه فهمیدی حق نیست مردتر باش و کلا حرف ناحقو حذفش کن!
شرفم خوب چیزیه فقط همین
۹
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر