فهرست
۲۲۷دقیقه بدون گل خورده؛ بازگشت آرامش با سیدجلال
۲۲۷دقیقه بدون گل خورده؛ بازگشت آرامش با سیدجلال

۲۲۷دقیقه بدون گل خورده؛ بازگشت آرامش با سیدجلال

آی‌اسپورت- بازگشت سیدجلال به خط دفاع پرسپولیس و تیم ملی، کلین شیت‌های پیاپی را هم به تیم‌هایش برگردانده است. کی‌روش و برانکو این فصل، در نبود سیدجلال و مصدومیت‌های پیاپی او سختی زیادی کشیدند. حسینی پس از بازگشت، شروع چندان موفقی هم نداشت و تیم‌هایش در اولین بازی ملی و باشگاهی گل خوردند اما او خیلی زود، دوباره تبدیل به ستون دفاعی پرسپولیس و تیم ملی شد.

سیدجلال در دو بازی پیاپی با استقلال و سایپا، ستاره خط دفاعی پرسپولیس بود و تیمش توانست بعد از مدت‌ها کلین شیت کند. در دو بازی اخیر تیم ملی هم سیدجلال، 23 دقیقه مقابل پاناما بازی کرد و تیم ملی در این دقایق گلی نخورد. 60 دقیقه ابتدایی بازی با ونزوئلا هم ایران با حضور سیدجلال، دروازه‌اش بسته ماند که بخش زیادی از آن را مدیون واکنش فوق العاده سیدجلال است.

حسینی در نیمه اول و زمانی که بیرانوند با خروج اشتباه دروازه را خالی کرده بود، ضربه بازیکن ونزوئلا را از روی خط دروازه برگشت داد و نگذاشت تیم ملی از حریفش عقب بیفتد. ایران با سیو سیدجلال، نیمه اول را با مساوی به رختکن رفت و نیمه دوم، گل برتری را به حریف زد.

277 دقیقه بدون گل خورده، آمار سیدجلال از بازی با الهلال و گل دوم عمر خربین تا امروز است. او از زمان بازگشت، فقط در بازی اول ملی و باشگاهی گل خورده و پس از آن اجازه نداده دروازه تیم‌هایش باز شوند.

نود

۵ ۷  
آی اسپورت
2017-11-13 21:13:00
نظر دهید

۷ نظر
اس اس
دوشنبه ۲۲ آبان ۱۳۹۶، ۲۱:۲۷
کیروش خیلی حواسش به این بیرانوند و جلا حسینی هست .. اینا رو با وحید امیری و جهانبخش باز میده که عملا دفاع هم میکنند و دو تا هافبک دفاعی مثل کریمی و عزت الهی که عملا تیم بی نیاز به دفاع میشه .. با این وجود تیم حریف دو بار انداختنش زمین و شوت زدند که شانس آورد شوت های خوبی نبود ..
aliReza
دوشنبه ۲۲ آبان ۱۳۹۶، ۲۲:۱۶
ای کاش سید جلال الان 20ساله بود واقعا سخته تصور پرسپولیس و تیم ملی بدون سید جلال
بلال دوپینگی
دوشنبه ۲۲ آبان ۱۳۹۶، ۲۲:۲۸
بترسید از روزی که تو یه رقابت بین المللی از این سید بلال تست دوپینگ گرفته بشه و کل حیثیت فوتبال ایران به باد بره چون فیفا دیگه ایران نیست که بشه دوپینگ سید بلالو ماستمالی کرد
حرف حساب
سه شنبه ۲۳ آبان ۱۳۹۶، ۰۹:۰۸
مگه فرهاد مجیدیه؟؟ راستی چرا فرهاد اینقدر از برزای حمایت میکرد آخر فصل؟ یه جور حس همدردی؟؟
۲
666666
سه شنبه ۲۳ آبان ۱۳۹۶، ۱۰:۳۹
من از سوشا تاجی ک عدالتو برقرار میکنه خواهش میکنم جوابمو بده.
آیا بازیهای آسیایی بین المللی هست یا نه؟
۱
Mohammad
سه شنبه ۲۳ آبان ۱۳۹۶، ۱۱:۲۱
دوپینگ فقط خداحافظی وسط فصل اسطوره جلوی 2 هزارتا تماشاچی
بقیه اش سوسول بازی...
۳
لایک های فیک ششتقلالی ها را :)))
سه شنبه ۲۳ آبان ۱۳۹۶، ۲۲:۵۵
سید جلال اقلیت سوز :)))
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر