فهرست
آبی‌ها هم قسم شدند/ به خاطر علیمنصور
آبی‌ها هم قسم شدند/ به خاطر علیمنصور

آبی‌ها هم قسم شدند/ به خاطر علیمنصور

آی اسپورت – هرچند افتخاری بعد از جلسه هیات مدیره باشگاه استقلال شایعه برکناری منصوریان در صورت باخت به پدیده را تکذیب کرد اما این خطر هنوز به صورت بالقوه وجود دارد و ممکن است امشب در صورت باخت استقلال مقابل پدیده، منصوریان اخراج شود.

در میان هواداران استقلال درباره منصوریان دودستگی مشخصی وجود دارد. عده‌ای معتقدند او باید برکنار شود و عده‌ای دیگر اعتقاد دارند که او می‌تواند استقلال را به موفقیت برساند و باید از او حمایت کرد. اما در میان بازیکنان استقلال هیچ دودستگی وجود ندارد. تقریبا تمام بازیکنان استقلال رابطه خوبی با سرمربی خود دارند و این به دلیل نوع رابطه و صمیمیتی که منصوریان با بازیکنانش برقرار کرده است. هیچ کدام از بازیکنان این تیم مشکل خاصی با منصوریان ندارند و تمایلی به برکناری او ندارند. به همین دلیل گفته می‌شود آنها تصمیم گرفته‌اند تمام تلاش‌شان را برای پیروزی در بازی امروز و ماندن منصوریان در استقلال انجام بدهند. آنها همقسم شده‌اند تا با پیروزی در مقابل پدیده، به ابقای منصوریان در استقلال کمک کنند.

۳ ۱  
آی اسپورت
2017-08-22 16:28:00
نظر دهید

۱ نظر
سوشاتاجی
سه شنبه ۳۱ مرداد ۱۳۹۶، ۱۷:۱۵
نتایج قابل دفاع نیستن ولی بنظرم باید صبر داشت اگ امروز ببریم ک احتمالش زیاده تو حدفاصل تعطیلات و بازگشت امیدابراهیمی ودیگرمصدومان و رفع مشکلات تاکتیکی میشه ب آینده امیدواربود وتا نیم فصل ب کادر فنی فرصت داد.واما اگه بازهم نبریم و ایرادات تاکتیکی هم سرجاش باشه منصوریان خودش باید استعفا بده و حرمت خودشو نگه داره .این تیم اصلا قابل مقایسه بت پارسال نیست ماضعف مهره نداریم هرچند تو پست فوروارد و دفاع چپ و وینگر کمبود بازیکن تخصصی داریم ولی باچند جابجایی منطقی میشه رفع بشه.. عمده ضعف ما چیدمان بدترکیب ونداشتن ثباث ونشناختن ترکیب و ضعف تاکتیکیه کادرفنیه .بستن تیم بدون توجه به نیازهادر هر پست و حفظ یکی دو بازیکن ضعیف و از دست دادن کاوه ورابسون و حتی محسن کریمی وبرزای ک میتونستن تو تیم بی وینگر ما عصای دست باشن هم بماند
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر