فهرست
پیشروی تیم یحیی با مثلث  KGS
پیشروی تیم یحیی با مثلث KGS

پیشروی تیم یحیی با مثلث KGS

آی اسپورت - شب گذشته تیم پدیده مشهد توانست با کسب برتری ۲-۱ مقابل ذوب‌آهن در اصفهان به مرحله یک هشتم نهایی جام حذفی صعود کرده و نام خود را به عنوان یک مدعی مطرح کند. یحیی گل‌محمدی و تیمش تا به اینجای کار فوق‌العاده کار کرده‌اند و علاوه بر صدرنشینی در لیگ برتر با کسب پنج برد پیاپی حالا لقب مدعی قهرمانی در جام حذفی را یدک می‌کشند. بی شک گل‌محمدی برای قرار گرفتن در این راه مرهون درخشش سه بازیکن خود یعنی امین قاسمی‌نژاد، محمدرضا خلعتبری و سعید صادقی است. مثلثی که خط حمله پدیده را به خط آتشی تبدیل کرده که برابر هر تیمی زهر آلود است. پدیده مدل یحیی گل‌محمدی را همه به علت دقیقه نودی بودنش می‌شناسند. تیمی که تا آخر دست از تلاش برنمی‌دارد و در ۴ بازی از ۵ بازی آخر خود گلزنی از دقیقه ۸۵ به بعد را تجربه کرده است. 

در بازی روز گذشته پدیده مشهد با دریافت گل در دقیقه ۲ خیلی زود از میزبان قدرتمند خود عقب افتاد. اما در ادامه توپ و میدان را در اختیار گرفت و فرصت‌های متعددی بر روی دروازه ذوب‌آهن به وجود آورد. در یکی از صحنه‌ها مدافع تیم پدیده قاسمی‌نژاد را در میانه میدان صاحب توپ کرد و‌ این بازیکن با ‌ حرکت بدنی زیبا  بازیکن رو در رو را از پیش رو برداشت و با انجام یک دوی دقیق با محمدرضا خلعتبری به محوطه جریمه نفوذ کرد و سپس با ارسال پاسی دقیق سعید صادقی را صاحب موقعیتی کرد و این هافبک جوان با فرستادن توپ به قعر دروازه مظاهری گل اول تیمش را به ارمغان آورد.

با شروع نیمه دوم حملات هر دو تیم ادامه یافت و خلعتبری و قاسمی‌نژاد با هم محور اصلی حملات پدیده بودند و فرصت‌های خطرناکی بر روی دروازه رشید مظاهری ایجاد کردند که با هنرنمایی این بازیکن همه آن‌ها خنثی شد. در ادامه این مسابقه در آستانه کشیده شدن به ۳۰ دقیقه وقت اضافه بود که باز هم یحیی تایم معجزه خود را در دقیقه ۹۱ نشان داد. جایی که امین قاسمی‌نژاد در جناح چپ دفاعی ذوب‌آهن صاحب موقعیتی شد و این بازیکن با ارسال دقیق و کات دار خود به داخل محوطه جریمه سعید صادقی را در موقعیت گلزنی قرار داد و این هافبک هم از این فرصت نهایت استفاده را برد و با یک ضربه والی زیبا و مهارنشدنی طاق دروازه ذوب‌آهن را فرو ریخت و پدیده را به یک برد شیرین دیگر رساند.

حالا یحیی گل‌محمدی با صدرنشین کردن پدیده در لیگ برتر و شکست ذوب‌آهن در جام حذفی شخصیت تازه‌ای برای پدیده به وجود آورده است و همگان تیم او را در قامت یک مدعی خطرناک می‌دانند. شاگردان گل‌محمدی هفته هفتم رقابت‌های لیگ برتر را در مشهد مقابل تراکتورسازی پشت سر می‌گذارند. نبردی که جنبه انتقامی برای سرمربی پدیده دارد و می‌تواند بازی جذابی را رقم بزند.

ورزش 3

۲    
آی اسپورت
2018-09-14 13:51:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر