فهرست
هواداری کنیم، نه تحلیل‌گری؛ خلق شگفتی
هواداری کنیم، نه تحلیل‌گری؛ خلق شگفتی

هواداری کنیم، نه تحلیل‌گری؛ خلق شگفتی

آی‌اسپورت- تیم ملی فوتبال پرتغال، قهرمان جام ملت‌های اروپا در سال ۲۰۱۶ است و بهترین فوتبالیستِ حالِ حاضرِ کره زمین را در آماده‌ترین وضعیت جسمی و روحی خود، در ترکیبش دارد. در حالی که از آخرین قهرمانی تیم ملی فوتبال ایران در جام ملت‌های آسیا ۴۲ سال می‌گذرد. لذا طبیعی‌ترین نتیجه بازی دو تیم ملی فوتبال ایران و پرتغال در جام جهانی، بُرد پرتغال می‌تواند باشد؛ تساوی در این بازی می‌تواند یک نتیجه عالی برای ایران تلقی شود و بُرد ایران هم به مثابه یک شگفتی خواهد بود.

اما فراموش نکنیم که ما هوادارِ تیمِ ملیِ فوتبالِ ایرانِ عزیز هستیم، نه تحلیل‌گر و کارشناس متخصص فوتبال. وظیفه یک هوادار، تشویق تیم و رؤیاپردازی، و القا و انتقال حس پیروزی بر رقیب، (ولو رقیب، قوی‌ترین تیم جهان باشد) است. تحلیل عقلایی فوتبال را به مربیان و کارشناسان تیم واگذار کنیم و تیم ملی فوتبال میهن‌مان را فقط تشویق کنیم. به پیروزی در این بازی امیدوار باشیم و به بازیکنان تیم ملی کشومان روحیه و انرژی بدهیم.

صدالبته بعد از بازی می‌توانیم وارد وادی منطق و استدلال بشویم. اگر خدای ناکرده نتیجه بد هم گرفتیم، صدها روز فرصت داریم، کادر فنی و مربیان را ملامت کنیم و کارشناسان نقد سازنده کنند تا در مقاطع دیگر بهتر ظاهر شویم.

در این روز باقی‌مانده تا بازی مهم و حساس با پرتغال، فقط و فقط آرزوی پیروزی برای تیم ملی بکنیم، آن هم در قالب مطالب جدی و میهن‌دوستانه. به امید خلق شگفتی توسط تیم ملی فوتبال ایران و پیروزی مقابل پرتغال و برپاییِ یک جشن بی‌سابقه در سراسر ایران.

 

@mohebbisbs

۷ ۳  
آی اسپورت
2018-06-25 07:00:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۳ نظر
sasa
دوشنبه ۴ تیر ۱۳۹۷، ۰۹:۴۰
چشم جناب محبی، ما مردم هروقت رسانه ها امر کنند، بهتر از همه فوتبال می فهمیم و بهترین تحلیل گریم و هروقت که بفرمایید فقط تماشا کنیم و تشویق، چشم هروقت هرکاری شما بفرمایید انجام میدیم... چرا شما رسانه ای ها هم مثل سیاستمدارها مردم رو احمق حساب می کنید و خودتان سوار موج هر کاری دلتان می خواهد می کنید. در عجبمممممم
۸
####
دوشنبه ۴ تیر ۱۳۹۷، ۱۱:۴۰
رسما داره میگه ملت دهنشون رو ببندن!!!!!!!!!
۵
بی طرف
دوشنبه ۴ تیر ۱۳۹۷، ۱۱:۴۵
منتظر دستور شما بودیم که چه کار کنیم.
۴
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر