فهرست

۲۳ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۰:۲۱

به فاصله یک ساعت بعد از صعود تیم ملی به جام جهانی و در اوج هیجان و جشن، بهترین و بیادماندنی‌ترین موضوع ثبت شده وقتی بود که کارلوس کی‌روش به الکس نوری گفت: "امیدوارم فصل موفقی داشته باشی و حداقل دو بازیکن ایرانی به وردربرمن بروند چون استحقاقش را دارند". خودشیفته هایی که به کارلوس اتهام دلالی بازیکن می‌زدند باید خجالت بکشند و حرفه‌ای بودن را بیاموزند. از کسی که سرمربی رئال مادرید و تیم ملی پرتغال بوده، در دوره طلایی منچستریونایتد سهیم بوده و سه بار در جام جهانی حضور داشته است.
آی اسپورت
2017-06-13 10:21:05
نظر دهید

۶ نظر
هر اسمی باشه یکی دیگه کپی می کنه.
سه شنبه ۲۳ خرداد ۱۳۹۶، ۱۳:۴۴
اون حرف کی روش که شوخی بود و خود الکس هم خیلی جدی نگرفت ولی ماجرای حقیقی رو چطوری توجیه میکنی؟
۶
حمید
سه شنبه ۲۳ خرداد ۱۳۹۶، ۱۴:۰۰
منظورت برانکو بود؟
م.م
سه شنبه ۲۳ خرداد ۱۳۹۶، ۱۴:۵۸
این جمله کی روش چطوری حرفه ای بودن و دلال نبودنش رو ثابت می کنه؟البته من به حرفه ای بودن و دلال نبودن کی روش شک ندارم،ولی متن بی معنیه یا اینکه من متوجه نشدم
۸ ۳
محمدباقر
سه شنبه ۲۳ خرداد ۱۳۹۶، ۱۵:۵۴
دلیل بخاطر اثبات نیست بلکه نحوه تاثیرگذاری و توصیه یک معلم و مربی برای شاگردانش را نشان میدهد. در شبی که می توانست خودستایی کرده و منم منم کند یا لب به شکایت گشاید و به خودش افتخار کرده و منت بگذارد در عوض خیلی هوشمندانه و حرفه ای جانب شاگردانش را گرفت و گفت که سطح بازیکنان ایرانی در حد بوندسلیگاست .
۶
حمید
چهارشنبه ۲۴ خرداد ۱۳۹۶، ۰۴:۲۲
من هم نظرم مثل م. م. هستش. چون اگه معتقد باشی کیروش دلاله اتفاقا این حرفش شهدی میشه برای مدعای شما. باید بتونی زاویه دیگران به قضیه نگاه کنی اقای محمد باقر.
حمید
چهارشنبه ۲۴ خرداد ۱۳۹۶، ۰۴:۲۳
شاهدی میشه بر ...
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر