فهرست
یونایتد محبوب‌ترین تیم دنیا/ با رای ایرانی
یونایتد محبوب‌ترین تیم دنیا/ با رای ایرانی

یونایتد محبوب‌ترین تیم دنیا/ با رای ایرانی

آی اسپورت - بر اساس نظرسنجی اخیری که نسخه بین‌المللی سایت «گل» انجام داده، منچستریونایتد با کسب بیشترین آرا، عنوان محبوب‌ترین تیم جهان را به خود اختصاص داد. در این نظرسنجی 42 هزار نفر از کابران سایت «گل» از سرتاسر جهان شرکت کردند و آرای خود را به تیم محبوب خود دادند که منچستریونایتد با شکست رقبای نامدارش در صدر این نظرسنجی ایستاد.

منچستریونایتد که پس از اعلام بازنشستگی سرالکس فرگوسن، سرمربی اسطوره‌ای خود در سال 2013 دچار افت شده، همچنان از محبوبیت بالایی در جهان به خصوص در قاره آسیا برخوردار است. شیاطین سرخ با اختصاص 23 درصد آرا بالاتر از دو غول فوتبال اسپانیا در صدر ایستادند.

بارسلونا با 18 درصد و رئال‌مادرید با 16 درصد به ترتیب در این نظرسنجی دوم و سوم شدند. همچنین چلسی با کسب 8 درصد در رده چهارم این نظرسنجی جای گرفته و لیورپول هم با اختصاص 7 درصد آرا پشت‌سر صدرنشین کنونی لیگ برتر قرار گرفت. میلان هم در این نظرسنجی با کسب 6 درصد آرا محبوب‌ترین تیم ایتالیایی و بالاتر از یوونتوس است.

در این نظرسنجی منچستریونایتد در آسیا محبوبیت بالایی دارد و این محبوبیت در ایران از وسعت بیشتری برخوردار است، به طوری که 56 درصد آرای خود در این نظرسنجی را مدیون ایرانیان شرکت‌کننده در این نظرسنجی است. شیاطین سرخ همچنین در این نظرسنجی از مالزی، تایلند و استرالیا بیشترین آرا را کسب کردند.

۳    
آی اسپورت
2017-01-03 12:02:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر