فهرست
استقلال ۳-۰ ایرانجوان بوشهر؛ صعود بی‎دردسر
استقلال ۳-۰ ایرانجوان بوشهر؛ صعود بی‎دردسر

استقلال ۳-۰ ایرانجوان بوشهر؛ صعود بی‎دردسر

آی اسپورت - استقلال در روزی که می‎توانست با گل‎های بیشتری حریف لیگ یکی خود را مغلوب کند با نتیجه 3-0 این تیم را شکست داد و به مرحله نیمه‎نهایی جام حذفی رسید.

مرحله یک چهارم نهایی جام حذفی/ ساعت:14:30
استادیوم آزادی / تعداد تماشاگر:
داور: رضا عادل / کمک ها: محمدرضا منصوری و حمید سبحانی

مهدی رحمتی، امید نورافکن، مجید حسینی، روزبه چشمی، وریا غفوری، امید ابراهیمی، سرور چپاروف(89-پژمان منتظری)، مهدی قائدی، داریوش شجاعیان(83 فرشید باقری)، فرشید اسماعیلی(68 محسن کریمی) و علی قربانی
سرمربی: وینفرد شفر

ترکیب ایران جوان

وحید اصغرزاده(46 علی عساکره)، غلامحسین موجی، محمد طارمی، مصطفی احمدی(60 عباس چاپی)، صادق گشنی، مسعود نظرزاده، حمدالله ابدام، احمد الجبوری، رضا حسن زاده، اویس کرد جهان، سجاد فیض اللهی
سرمربی: غلامرضا دلگرم

اخطار: مهدی قائدی(59)

شرح گل‌ها:

استقلال یک - ایرانجوان بوشهر صفر( مجید حسینی): بازیکنان استقلال بعد از یک نیمه تلاش در نهایت موفق شدند با گل مجید حسینی روی ضربه کرنر دقیقه 45+4 نیمه اول را با برد به پایان برسانند.

 استقلال دو - ایرانجوان بوشهر صفر(سرور جپاروف): پاس اسماعیلی پشت محوطه جریمه به جپاروف رسید و این بازیکن با یک ضربه بغل پا بعد از برخورد توپ به بازیکن حریف دروازه عساکره را باز کرد.

استقلال سه – ایرانجوان بوشهر صفر(علی قربانی)

با یک کار تیمی خوب، وریا غفوری در محوطه جریمه ایرانجوان به توپ رسید و با یک کات بک خوب علی قربانی را صاحب توپ کرد تا او دروازه تقریبا خالی حریف را با یک بغل پای ساده برای سومین بار باز کند.

دقایق حساس:

 

دقیقه 3: اشتباه روزبه چشمی موقعیت فوق العاده ای برای ایرانجوان بوشهر ایجاد کرد اما ضربه فیض اللهی قبل از ورود به دروازه به نورافکن برخورد کرد تا دروازه استقلال باز نشود.

دقیقه 4: استقلال جواب حمله ایرانجوان را یک دقیقه بعد داد اما پاس قائدی در دهانه دروازه به قربانی نرسید تا آبی ها یک موقعیت خوب را از دست بدهند.

دقیقه 20: سانتر فرشید اسماعیلی از سمت چپ با ضربه قائدی همراه شد اما دروازه بان ایران جوان این توپ را مهار کرد.

دقیقه 29: ضربه  چپاروف از پشت محوطه جریمه را اصغرزاده دروازه بان ایرانجوان بوشهر به خوبی راهی کرنر کرد و آبی ها در ادامه نتوانستند از این کرنر استفاده کنند.

دقیقه 32: سانتر خوب اسماعیلی در دهانه دروازه پیش از اینکه به قربانی برسد با واکنش خوب دروازه بان ایرانجوان بوشهر راهی کرنر شد.

دقیقه 34: حرکت ترکیبی بازیکنان استقلال به قائدی رسید اما ضربه این بازیکن به تیرک دروازه برخورد کرد و در ادامه ضربه شجاعیان ب واکنش خوب دروازه بان حریف به کرنر رفت.

دقیقه 39: فرشید اسماعیلی در موقعیت تک به تک با دروازه بان حریف باز هم ناکام ماند و اصغرزاده مانع از گلزنی آبی ها شد.

دقیقه 42: ضربه فرشید اسماعیلی بعد از برخورد به مدافع حریف در آستانه ورود به دروازه بود اما دروازه بان حریف اجازه باز شدن دروازه را نداد.
دقیقه 43: توپ بعد از یک رفت و برگشت در اختیار اسماعیلی قرار گرفت اما ضربه این بازیکن این بار با اختلاف اندکی به بیرون رفت.

دقیقه 54: حرکت ترکیبی زیبای ابراهیمی و جپاروف در یک موقعیت ایستگاهی باعث غافلگیری دفاع حریف شد اما سانتر جپاروف را اسماعیلی نتوانست به گل تبدیل کند.

دقیقه 64: پاس کات بک مهدی قائدی به امید ابراهیمی رسید اما ضربه این بازیکن قبل از ورود به دروازه با تکل بازیکنان ایرانجوان به کرنر رفت.
دقیقه 66: سانتر بازیکنان استقلال در تیر دوم به قربانی رسید اما ضربه این بازیکن به بیرون رفت.

دقیقه 76: ضربه زیبای محسن کریمی را دروازه بان ایرانجوان بوشهر به کرنر فرستاد تا مانع از گلزنی او شود.

دقیقه 79: علی قربانه در دهانه دروازه کار سختی برای گلزنی نداشت اما ضربه این بازیکن را عساکره به خوبی مهار کرد.

 

 

 

۹۳    
آی اسپورت
2017-12-20 16:31:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر