فهرست
ایران در سید مطلوب
ایران در سید مطلوب

ایران در سید مطلوب

آی اسپورت – در سال‌های گذشته ایران در رنکینگ فیفا تیم اول آسیا و یکی از تیم‌های رنگینگ بالا در جدول کلی فیفا بوده است. دلیل اصلی این اتفاق برتری قاطع ایران در مقابل تیم‌های آسیایی و البته چند نتیجه خوب در برابر تیم‌های دیگر قاره‌ها بوده است. اما منتقدان کارلوس کی‌روش حتی این مساله را هم نادیده گرفتند و بارها با گفتن این جمله که رنکینگ فیفا قابل اعتنا نیست و یک عنوان فرمالیته محسوب می‌شود این دستاورد را به سخره گرفتند.

اما حالا که تکلیف تیم‌های صعود کننده به جام جهانی مشخص و معلوم شده که ایران جزو تیم‌های سید 3 قرار دارد باید پذیرفت که رنکینگ فیفا آنقدرها هم منتقدان کی‌روش می‌گفتند بی ارزش و فرمالیته نبوده است. قرار گرفتن ایران در سید 3 و کنار تیم‌هایی مثل دانمارک، ایسلند، کاستاریکا، سوئد، تونس، مصر و سنگال اتفاقی است که تاکنون برای تیم ملی ایران رخ نداده بود.

کمترین تاثیر این اتفاق، همگروه نشدن با این تیم‌ها در دور مقدماتی است. همین مساله شانس صعود ایران به مرحله بعدی را بیشتر خواهد کرد. این همان چیزی است که ایرانی‌های مدتهاست دنبالش هستند. البته که تمامی تیم‌هایی که به جام جهانی صعود کرده‌اند تیم‌های قدرتمندی هستند اما تصور کنید اگر تیم ملی ایران در سید 4 قرار می‌گرفت چقدر احتمال داشت در گروهی مطلوب و متعادل قرار بگیرد. تقریبا هیچ!

هیچ مربی‌ای کامل نیست و همه ایراداتی دارند. به عملکرد کارلوس کی‌روش هم ایراداتی وارد است که مهم‌ترینش ضعف در برنامه‌های هجومی است. اما بهتر است منتقدان هم جانب انصاف را رعایت کنند. حضور در رنک یک آسیا و سید 3 جام جهانی دستاورد بزرگی محسوب می‌شود و کسانی که این مساله را هم کم ارزش جلوه می‌دهند بیشتر خودشان را زیر سوال می‌برند. کمی فکر کنید و به یاد بیاورید مربیان سابق تیم ملی ایران به چه آمارهایی از دوره خودشان افتخار می‌کنند.

۲۵ ۳۴  
آی اسپورت
2017-11-16 10:28:00
نظر دهید

۳۴ نظر
علی
پنجشنبه ۲۵ آبان ۱۳۹۶، ۱۰:۵۵
عامووووو. کیروش خودش قبل از هر بازی تدارکاتی میگفت این جدول فیفا الکیه. یعنی خودش منتقد خودشه خخخخخ
...
پنجشنبه ۲۵ آبان ۱۳۹۶، ۱۴:۵۴
از رامون دیاز چه خبرا
حرف حساب
پنجشنبه ۲۵ آبان ۱۳۹۶، ۱۱:۰۸
لطفا مردم رو گول نزنید! عملا خیلی فرق نمیکنه! تنها شانسی که شما ازش نام میبرید همگروه شدن احتمالی با پاناماست! ایران اگر در سید چهارم هم قرار میگرفت حریفان سید اول و دومش که فرقی نمیکردند! باز هم احتمال هم گروه شدن با لهستان یا روسیه را داشتیم . در سید دوم هم که همه قوی هستند و اسپانیا کمی قویتر! باز هم فرق نمیکرد. در سید سوم احتمال داشت با دانمارک و مصر و سوئد و ... روبرو بشیم و البته این شانس رو هم داشتیم که با کاستاریکا و ایسلند همگروه بشیم و به نیجریه و صربستان و مراکش نمیخوریدم. حالا آقای نامدار بفرمایند تا ما فوتبال نفهمها روشن بشیم: صربستان به نظر شما از سوئد دانمارک و یا اسیلند ضعیفتره؟ نیجریه چطور؟ از مصر و سنگال ضعیفتره؟ شما بین مراکش و تونس کدام را ترجیح میدهید؟؟ پس تنها امتیاز سید سوم بودن اینه که شانس (تاکید میکنم حدود 25 درصد شانس) همگروه شدن با پاناما را داریم! البته نه اون پانامایی که تیم سومش رو شانسی و با پنالتی اشتباه بردیم! پانامی کامل و با انگیزه! پس لطفا مردم را گول نزنید! خودتون رو میتونید هرچقدر خواستید فریب بدید!!
...
پنجشنبه ۲۵ آبان ۱۳۹۶، ۱۵:۰۲
تنها جواب طرفداران پرفسور یک درصدی اینه از رامون دیاز چه خبر
محسن
پنجشنبه ۲۵ آبان ۱۳۹۶، ۱۱:۲۰
اگه بحث رنکینگ باشه که تو دوره برانکو ما هفدهم جهان بودیم . پس چرا میگین کارنامه برانکو تو تیم ملی ضعیف بوده ؟
حکمت کیروشی پور
پنجشنبه ۲۵ آبان ۱۳۹۶، ۱۱:۴۵
اینا کلا یه جور تفسیر میکنن که کیروش بهترین باشه به حقایق کاری ندارن
ح.ق
پنجشنبه ۲۵ آبان ۱۳۹۶، ۱۲:۲۹
اون موقع رنکینگ فیفا ملاک سیدبندی جام جهانی نبود. ما با رتبه 17 هم رفتیم سید 4
...
پنجشنبه ۲۵ آبان ۱۳۹۶، ۱۴:۵۹
برانکو اگه عددی بود تو کشور خودش زیر یک درصد مقبولیت نداشت.برانکو تو.نهایت کاریش دستیار بدنساز بلاژوویچ بوده.خیلی این پرفسوری که رامون دیاز نابودش کرد و به بت تبدیل نکنین
حامد
جمعه ۲۶ آبان ۱۳۹۶، ۱۱:۰۳
مربی خوبه مثل کیروش باشه که به خاطر دلال و دوپینگ از کشورش فرار کرده باشه نه مثل برانکو که گزینه سرمربیگری تیم‌ملی کشورشه. راستی از پیشنهاد الجزایر و آفریقای جنوبی و استرالیا و عربستان به کیروش چه خبر؟ هاهاها
۲
ننویس برای خودت بهتره ننویسی، اگه ننویسی بیسوادیت معلوم نمیشه
پنجشنبه ۲۵ آبان ۱۳۹۶، ۱۱:۳۰
پروفسور نامدار دوباره اظهار فضل کردن. خو آخه تو اگه ننویسی کسی دلش برات تنگ نمیشه. رنکینگ برا تیم های سید یک و دو مهمه . جایی که مثلا اسپانیا و برزیل و آلمان نمیخوان به هم بخورن. رفتن به سید 3 چندان فرقی با سید چهار نداره.
همچنان منتظر یک تحلیل فنی و به دور آب و دوغ خیار از دکتر پرآورازه ناصر نامدار هستیم
...
پنجشنبه ۲۵ آبان ۱۳۹۶، ۱۲:۰۱

كامنت هاي لنگي هاي شيفته برانكو كه مصرانه دشمن تيم ملي و كيروش باقي مانده اند و به هر قيمتي و ضرب و زوري در جهت بي ارزش كردن همه چيز هستند هم جاي تاسف داره!!
کیسه لال سیرالئون
پنجشنبه ۲۵ آبان ۱۳۹۶، ۱۴:۲۲
گل هفتم را بزن خخخخخخ
فرزاد مهریار
پنجشنبه ۲۵ آبان ۱۳۹۶، ۱۴:۳۹
یکبار گفتم بازم میگم : اگر به جز وریا و امید ابراهیمی و چشمی کسی از شما تو لیست ۲۳ نفره نهایی نبود و به جز وریا کی دیگه ای بازی نکرد هم همینجوری دکل نوردی کی روش رو می کنید یا اون موقع شروع می کنین به جفتک پروندن؟!
۹
جاهد
پنجشنبه ۲۵ آبان ۱۳۹۶، ۱۲:۲۷
وقتی کامنت دوستان رو میخونم چند لحظه شک میکنم که واقعا این دوستان هم ایرانی هستن یا نه!!!اینکه تیم ملی موفق بشه به نظرتون فرقی میکنه مربیش کی باشه؟حالا چون شما طرفدار پرسپولیسید(من خودم هم پرسپولیسیم و از کامنت هایی که میزارم مشخصه) و بخاطر برانکو علیه کیروش شدید حالا هر موفقیت تیم ملی رو باید به سخره میگیرید؟!البته با دوستان موافقم که شاید در ظاهر به جز پاناما عملا شانس ایران فرق چندانی نداشته باشه اما همه میدونیم به لحاظ کلاس جهانی چقد میتونه به شخصیت تیم ملی کمک کنه.اینکه تیم ملی ایران تنها اسیایی تاریخه که در سید 3 قرار گرفته.(از زمانی که سید بندی انجام میشه به جز زمانی که کره و ژاپن میزبان بودن).اون دوست عزیزی که میگن ایران در زمان برانکو رتبه 17 داشته به علت کم اطلاعیش این حرف رو میزنه همه میدونن که مکانیزم فیفا برای امتیاز دهی جهت رنکینگ حدود 10 سالی هست که تغییر کرده و اگه اون مکانیسم هنوز پابرجا بود ایران الان شاید چهارم یا پنجم بود!!!و اما مطلب اخر اینکه رده بندی فیفا دل بخواهی که نیست مستقیما بر اساس نتایج تیم هاست اگه ایران الان اوله در اسیا دلیلش نتایج خوب تیم ملی ست.شاید بازی های دوستانه مون سطح بالا نبوده باشه که نیست(البته بازی مقابل تیم هایی مثل روسیه سوئد و شیلی سطح پایین نیستند) اما نتایج تیم ملی مقابل تیم های اسیایی گواه خیلی چیزهاست.در کل باید بگم طرفداران پرسپولیس باید بپذیرن که کیروش مربی بزرگیه و البته برانکو هم فوق العاده س و دلیل نمیشه چون برانکو خوبه پس حتما کیروش باید بد باشه.سال پیش جدل هایی بین این دو تا مربی شکل گرفت که من هم مثل بسیاری از پرسپولیسی ها معتقدم حق با برانکو بود و رفتارکیروش صحیح نبود اما اینها دلیل نمیشه که کیفیت فنی کیروش رو نادیده بگیریم.امیدوارم همه با هم به تیم ملی کمک کنیم تا بتونه شگفتی ساز جام جهانی باشه.یادمون نره با اینکه برانکو دل خوشی از کیروش نداره اما با مناعت طبعی که داره همیشه از تیم ملی حمایت کرده.
فرق طرفداران کیروش و کیروشی پورها
پنجشنبه ۲۵ آبان ۱۳۹۶، ۱۳:۲۲
جاهد جان من کامنت هات رو قبل تر ها خوندم و میدونم انسان منطقی هستی. مشکل ما با تیم ملی نیست . مشکل ما با کیروش نیست.مشکل ما با شمای طرفدار سبک مربیگری کیروش نیست. مشکل ما با کیروشی پورهاست. کسانی که کیروش رو می پرستن . کسی مانند ظالم کیروشی پور و دارو دستش مثل همین ناصر نامدار. از اونجایی که این دارو دسته در طرفداری از کیروش آش رو بیش از حد شور کردن، خب طبیعی هست که عده این دیگه بیان از اونطرف آش رو شور کنن. کیروشی پورها یک بام و دو هوا هستن و به خاطر همین باید با اینا مقابله کرد.
این کیروشی پور ها بودن که وقتی برانکو به ربیع خواه بازی میداد بهش گیر میدادن ولی وقتی کیروش کنعانی زادگان رو دعوت کرد جیکشون در نیومد. هر چند در دو مورد اعتقاد دارم که مربی میتونه هر کسی رو دعوت کنه و نباید ازش انتقاد کرد ولی امثال ظالم کیروشی پور تا تونستن به ربیع خواه تیکه انداختن ولی کیروش رو بیخیال شدن.شما با کیروشی پور ها فرق میکنی. یکی مثل شاهرخ زبردست با کیروشی ها فرق میکنه . یا امثال سعید زاهدیان و....
ولی امثال ناصر نامدار حسام محسنیان محمد حسین عباسی آرش خوشخو کیروش پرست هستند.
حرف حساب
پنجشنبه ۲۵ آبان ۱۳۹۶، ۱۴:۴۰
آفت پرسپولیس تماشاگرنماها یا خائنینی مثل تو هستند که فقط بلدند بگن من خودم پرسپولیسی هستم ولی....! این جماعت چشم عقلشونو بستند و این حجم از کینه و دشمنی دلال موزامبیکی و اون نوچه پستش در برنامه نود رو نمیبینند! تمام هزینه ها برای این آقاست! همه برنامه در جهت رفاه ایشونه و فقط عایدی ما توهین و تحقیر بوده! پس چرند نگو جاهد! شما خودباخته های وطنی در طول تاریخ بودید و خواهید بود!
جاهد
پنجشنبه ۲۵ آبان ۱۳۹۶، ۱۶:۰۷
اقای حرف حساب اولا اینکه اسمتو بزاری حرف حساب دلیل نمیشه بتونی یاوه بگی و فکر کنی حرفت حسابه!!!ثانیا دلیلی نمیبینم بخوام ثابت کنم پرسپولیسیم شما حق داری باور کنی یا نکنی.بعد طوری میگی خود باخته های وطنی انگار برانکو ایرانیه!اگه ما خود باخته ایم خودتم هستی!!!ثانیا اینجا صحبت از فوتباله نه جنگ.چرا جهان سومی به قضییه نگاه میکنی.هر کسی برای فوتبال یا در هر حوزه دیگه به ایران خدمت کنه برای من قابل احترامه چه برانکو باشه چه کیروش.من هر دو این اشخاص رو دوست دارم چون به فوتبال کشورم طوری خدمت کردن که ایرانی ها نتونستن.به هر صورت من متوجه حرفت نشدم.از کدوم کینه و دشمنی حرف میزنی اخه؟!کیروش شاید قلبا عاشق ایران نباشه اما قطعا دشمن ما هم نیست.البته کلا بحث کردن با کسی که ادبیاتی مثل شما داره بی فایده س.
۳
حرف حساب
پنجشنبه ۲۵ آبان ۱۳۹۶، ۱۶:۴۸
شما ماشالله دست حاشا و جنجالت خوبه! من هیچوقت مثل شما برانکو رو نپرستیدم و بدون عیب ندونستم! کی حرف از جنگ زد؟؟ شما و کیروشی پورها براتون کیروش بت شده! و چشمتون رو رو هم چی بستید!! کیروش اینقدر تنگ نظره که حتی حاضر نشد یک ایرانی کنارش تجربه کسب کنه! ولی شما ها فقط نباختن به سوریه و ازبک و کره رو میبینید! بعد از جام جهانی هم حتما میخواهید یه تساوی یا باخت خفیف احتمالی با یک دفاع اتوبوسی جلوی هر کدام از تیمهای سید اول رو معجزه و شگفتی نشون بدید!!
مهدی
پنجشنبه ۲۵ آبان ۱۳۹۶، ۱۷:۳۴
اول برو سواد فوتبالت رو بیشتر کن بعد نظر بده.اولین آسیایی سید 3!!! یعنی این هم به افتخاراتمون اضافه شد؟!! این چرت و پرتها چیه؟!!! یعنی الان تیمی در حد پرو سید 2 هست مردم کشورشون افتخار میکنن؟!!! در مورد رنکینگ هم اتفاقا از بی اطلاعی خودت هست اگه رنگینک مثل زمان برانکو بود ما 30 هم نمیشدیم. راجع به نتایج خوب کیروش جلوی آسیایی ها همین بس که کیروش جون شما هنوز نتونسته بعد 7 سال حتی یک بار هم تیمهای استرالیا و ژاپن و عربستان رو ببره. هر وقت برد اون وقت شما بیا اینجا تز بده. هنوز باخت به تیمهای درب و داغونی مثل لبنان و ازبکستان و عراق و عمان رو فراموش نکردیم...
جاهد
پنجشنبه ۲۵ آبان ۱۳۹۶، ۱۸:۵۳
مهدی جان باشه شما باسواد ما بیسواد.محض اطلاع شما قبلا برد مقابل اسیایی ها و اروپایی ها همه امتیاز برابر داشتن و بازی دوستانه و رسمی فرقی نداشتن اما از 10 سال پیش این رویه عوض شده و برد مقابل اسیایی ها کمترین امتیاز رو داره.در ضمن فراموش نکن ما یه زمانی تو گروهی که امارات کره شمالی کره جنوبی بودن تو 5 تا تیم چهارم شدیم!!!من از کیروش بت نساختم اگه کامنت اول منو بخونی متوجه میشی که من حتی حق رو به برانکو دادم.اما اینکه چشممونو ببندیم روی موفقیتاش بی انصافیه.ما قبلا دغدغه مون صعود به جام جهانی بود اما الان توقعمون چیه؟!یادت نره ما 2006 همین بلا رو سر برانکو اوردیم.یه ذره انصاف داشته باشید.ما 4بار کره رو بردیم همش شانس بود؟اخه وقتی ما اصلا با استرالیا بازی نکردیم چطور توقع داری ازش ببریم؟!کره جنوبی کلمبیا رو میبره!به هر حال احتمال اینکه ایران بتونه از گروهش صعود کنه بسیار پایینه.باید منطقی باشیم حتی مربیان بزرگتر از کیروش هم بیان برای تیم ملی این اتفاق خیلی بعیده ولی امیدوارم اگه تیم ملی از گروهش صعود کرد شما اینقدر جرات داشته باشی همینجا از همه عذر خواهی کنی.در ضمن یه بار میگم تا بقیه دوستان کامنت مشابه نزارن من بین برانکو و کیروش حق رو به برانکو میدم.کیروش به لحاظ اخلاقی چندان مورد تایید نیست و بحث من فقط فنی است.در ضمن کیروش و برانکو روزی میرن و این پرسپولیس و تیم ملی هست که تا ابد زنده س.
۵
حرف حساب
پنجشنبه ۲۵ آبان ۱۳۹۶، ۱۹:۳۰
متاسفانه برخی دوستان از جمله جاهد فکر میکنند هر کی با کیروش مخالف بود یعنی با تیم ملیش هم مخالفه! نه خیر، من هم مثل بقیه وقتی ایران بازی داره حرس و جوش میخورم برای برد ایران! ولی انصافا ایران زیبا بازی میکنه؟ انصافا به تیمهای قدر به جز کره خوردیم تا عیارمون مشخص بشه؟ انصافا بردن رو بلدیم یا فقط بلدیم نبازیم؟ حمایتی که از کیروش شد از هیچ مربی در تاریخ فوتبال ایران نشده! واقعا دوست دارم که صعود کنیم ولی با این طرز بازی و این رقیبان تدارکاتی و این بازیکنانی که کیروش دعوت کرده بعید میدونم! الکی توقع رو از تیم و بازیکنان بالا نبریم!
یه ایرانی
پنجشنبه ۲۵ آبان ۱۳۹۶، ۱۳:۴۹
مدتی است که دیگر در این سایت نظری نمینویسم به دو علت
1- این سایت اخبار سایتهای دیگر را جمع آوری میکند و نمایش میدهد بنابراین نویسنده اصلی مطلب که دوستان برایش نظر مینویسند اصلا به این سایت نگاه هم نمیکند که جواب دهد و بهتر است اگر کسی نظری دارد در سایت اصلی منتشر کننده بنویسد تا شاید جوابش را بگیرد.
2- اگر نویسنده ای اینجا مطلبش را بنویسد مانند همین آقای " نامدار" برایش نظر و دیدگاه خوانندگان هیچ اهمیتی ندارد که بیاید و پاسخگوی نوشته اش باشد ؛ یعنی در حقیقت نظرات من یا دیگر عزیزان در زیر هر نوشته ای با کشک هیچ تفاوتی ندارد و بیشتر میشود خالی کردن حرص خودمان و برای نویسندگان هیچ ارزشی ندارد .

اما اینبار که بحث رنکینگ شده هر چقدر خواستم ننویسم نشد .
کیروشپورها از هر قوم و قبیله ای مثل دوره احمدی نژاد دنیای فوتبال رو به دو قسمت کرده اند ؛ دوران پیش از شغال و بعداز شغال.
تا پیش از آمدن شغال فوتبال ایران هیچی نداشته و این شارلاتات خالق حماسه ها و روشهای جدیدی شده .
در این مورد بنده همینجا از اقای " اردشیر لارودی " و دیگر عزیزان سئوالاتی کردم که هنوز هنوز است جوابی نیامده .
حتی یادم هست یکی از این کیروشپورها در همین سایت قول یک تحلیل فنی در مورد بازیهای مقدماتی تیم ملی را داد و آن هم هنوز قرار است منتشر شود .
جدا از اینکه رنکینگ فیفا فقط و فقط جنبه تبلیغاتی دارد و در زمین فوتبال رنکینگ هیچ تاثیری ندارد ؛ بازی ایتالیا و سوئد هنوز یه هفته ازش نگذشته .

اما اصل اینکه مجبور به نوشتن شدم :
جناب نامداری نوشته اند هر فردی و هر مربی ایراداتی دارد ؛ کاملا درست است ؛ اما نفرمودند :
1_ ایرادات جایگاه های بزرگ تاثیرات بزرگتری دارد
2- برخی ایرادات اصولا نباید در آدمها باشد مثلا شارلاتان بازی ؛ عصر 5شنبه که تعطیل است به فدراسیون رفتن عربده کشیدن و بست نشستن و ادعا داشتن . ( مرد بودی روز کاری اونم اول صبح میرفتی ) یا جو یک تیم را بخاطر کینه شخصی پیش از مسابقه به هم ریختن و ......
3- فرموده اید ؛ ایراد کارلوس شغال در بخش هجومی است , این را که از روز اول همه و همه میدانند و شخصا چندین بار اینجا از کیروشپورها خواسته ام تفسیر یا توجیه خود را بگویند ؛ و جواب قاطع همه دفاع مستحکم !!!!!!!! تیم ملی بود

آیا کارشناسی در فوتبال این مملکت هست که به دفاع تیم ملی ایران مطمئن باشد ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
بازی سوریه ؛ بازی با تیمهای دوم ؛ روسیه ؛ پاناما و نزوئلا به خوبی نشان داد که کارلوس شغال حتی بعداز 7 سال هنوز حتی دفاع را هم بخوبی نساخته است .
در همین سایت چند نوشته در این مورد وجود دارد .

به هر روی ایشان تا انتهای جام جهانی مربی تیم ملی هستند چه خوشمان بیاید چه نیاید ؛ فقط خواهشا ملت را خر فرض نکنید و برای منافع شخصی یا جمعی خودتان اینقدر از یک کلاش شغال تعریف نفرمایید.
شاهین
پنجشنبه ۲۵ آبان ۱۳۹۶، ۱۴:۲۴
درود بر تو....
همیشه خوب می نویسی رفیق جات
ازت می خوام بیای سایت طرفداری
اونجا خیلی بهتر است از جهاتی که نقد بهش دارین ❤❤
حرف حساب
پنجشنبه ۲۵ آبان ۱۳۹۶، ۱۴:۴۵
احسنت عالی بود! ولی یه عده خودشون رو زدند به نفهمی دوست من! کسی که خودش رو به خواب زده نمیتونی بیدار کنی!
...
پنجشنبه ۲۵ آبان ۱۳۹۶، ۱۶:۰۰
به یه ایرانی
فکر نکنم ایرانی باشی به خودت شک کن.تو که اینقدر فکر میکنی خیلی حالیته راستی بگو ببینم از رامون دیاز چه خبر.نظرت راجع به ارای زیر یک درصدی برانکو تو کشورش چیه.ادم باشعور تو به کیروش نیگی شغال خبر داری اسم پرفسور دوزاریت چیه.اسمش ببو گلابیه.
۵
یه ایرانی
شنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۶، ۰۹:۳۶
به سه نقطه گرامی ( ... )

گرامی من اصلا کاری به برانکو ندارم یا هر مربی دیگری ؛ برای من تیم ملی و منافع ملی مهمتر از وضعیت باشگاهی هستش .
هر چند برای داشتن تیم ملی قوی باید باشگاه های قوی و لیگی قوی داشت .

موضوع اینه که با توجه به میزان دستمزد ؛ حمایت و توجهی که به تیم ملی در دوره این کلاش میشه در هیچ دوره ای از تیم ملی نشده .
نه در دوره مربیان خارجی مثل برانکو ؛ بلاژوویچ ( که ونم کلاش و سیاه باز بود ) نه مرحوم ایویچ
نه مربیان داخلی مثل علی پروین ، مرحوم پورحیدری ، قلعه نوعی یا افشین قطبی

حمایت ؛ بایکوت خبری ؛ لاپوشانی و باز گذاشتن دست مربی تیم حتی در کارهای نامربوط در دوره این شغال در تاریخ هیچ کشوری سابقه نداشته .

اگر رزومه قابل قبولی داشت بازم حرفی نبود , منصفانه برین یه نگاهی به رزومه این آقا بندازین و آخرین موفقیت و دستاوردش در عرصه باشگاهی و بین المللی وقتی نفر اول بوده . اینو دقت کنید در منچستر ایشون یه مربی بودن بعنوان دستیار آلکس فرگوسن ، اونم دستیار اول نبودن دقت کنید فرگوسن حداقل 20 دستیار داشته .
در هر تیمی ایشون نفر اول نیمکت بوده و تصمیم گرفته چه نتایجی به دست آورده و آخرش چی شده ؟؟ منصفانه برید تحقیق کنید .
من بارها گفتم اگر ایشان یک سوم مبلغ فعلی رو بگیره و حد و حدود اختیاراتش به اندازه نیمکت اول تیم ملی باشه و طبق قرارداد اول موظف به آماده سازی و زیر نظر گرفتن تیمهای امید و پایه ؛ میشه گفت شرایط خوبه .
اما الان صد رحمت به قانون کاپیتالاسیون و یا فجایع انگلیسیها در کمپانی هند شرقی
۱
....
شنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۶، ۱۵:۲۶
به یه ایرانی
والا هیج مربی درجه یک حاضر نیست بیاد تو فوتبال ما .که حتما خود شما هم دلیلش رو میدونی.کاماچو نیومده فرار کرد.کیروش هم ما را مجبور نکرده بود که به زور باهاش قرارداد ببندیم.حالا که قرارداد بستیم و یا بنا به فرمایش شما بستند دیگه بذاریم حداقل با فکر و ارامش بتونه تو سه تا بازی جام جهانی تیمو هدایت کنه بلکه شانس هم یار تیم باشه و تو گروه مناسبی بیفته تا حداقل نتیجه ابرومندی بگیره وگرنه کیروش که سهله اگه گواردیولا هم لیاد تو این فوتبال بی پایه ما نمیتونه کاری کنه
...
پنجشنبه ۲۵ آبان ۱۳۹۶، ۱۴:۵۲
اگه ما احترام سرمربی تیم ملی رو داشته باشیم و حمایتش کنیم میشیم کیروشی پور.بعضی ها فکر میکنن کیروش مربی یه تیم دیگه هست.البته مشخصه چرا عناد دارن.نود درصد این مغرض ها عشق پوشالی برانکو تو دلشون هست.برانکو اگه مربی بود غیر از ایران جای دیگه هم سرمربی تیم ملی میشد.کسی که تو کشورش زیر یک درصد قبولش دارن اصلا جای مقایسه با کیروش نداره.همین افراد قبل از کیروش واویلا میکردن که ما از کره پنجاه سال عقبیم ولی کیروش اومد تو همین فوتبال بی در و پیکر ما روح جنگندگی تزریق کرد.با بلزیکن سالاری که برانکو جرات نداشت مبارزه کرد.برانکو تمام سواد فوتبالیشو رامون دیاز رو کرد و رفوذه شد.برانکو تو توهم مربیگری کرواسی بود و چقدر توهم مسخره ای .حالا معلوم شد کرواسی اصلا رو ایشون حساب نمیکرده.ایشون در نهایت دستیار و بدنساز بلاژوویچ بوده پس لطفا ار ایشون مورینیو نسازید.حاضرم با پرسپولیسی ها شرط ببندم امسال پرسپولیس قهرمان نیست.فقط پوستتون کلفت نباشه اخر فصل بیایید و معذرت خواهی کنید.
۹ ۴
حرف حساب
پنجشنبه ۲۵ آبان ۱۳۹۶، ۱۷:۰۰
طرفداری کورکروانه شما از کیروش شاید از بغض برانکو باشه (که سه ساله داره تحقیرتون میکنه) ولی قطعا انتقاد ما از کیروش از حب برانکو نیست! برانکو هم مثل کیروش دارای نقاط ضعف و قوته! ولی کینه توز نیست! لجوج نیست! مصالح ملی رو هزینه غرض ورز شخصی نمیکنه! فعلا که تو این جامعه و رسانه ها و ... صدای اقلیت پرستشگر و مداح کیروش خیلی بیشتره یا صدای اکثریت هوادارن منتقد کیروش!
مهدی
پنجشنبه ۲۵ آبان ۱۳۹۶، ۱۷:۵۱
آخه بیسواد وقتی دو تا تیم 4 بار با هم بازی میکنند و تو 3 بار بازی مساوی میشه و بازی پایاپایی میشه و فقط تو یه بازی 4 تا میخوره اون هم به دلایل مختلف از حاشیه های فراوان منتهی به اون بازی تا نداشتن 4 تا بازیکن فیکس خودش از جلال حسینی گرفته تا محمد انصاری و کامیابی نیا و طارمی. حتی اگه تو یه بازی عادی هم بدون هیچ مشکلی 4 تا بخوره دلیل بر بیسوادی یا بدتر بودن مربی نیست. بیسواد جان مورینیو 5 تا از بارسلون خورد یعنی مربی ضعیفیه؟! گواردیولا تو 2 بازی رفت و برگشت تو زمانی که بارسلون بود 7 تا از بایرن مونیخ خورد و صدها مورد دیگه. بیسواد جان این اسمش فوتباله و از این برد و باختها هم زیاده.بهترین مربی های دنیا هم با اختلاف گل سنگین باختن و این دلیل بر بیسوادی یا ضعیف بودن اونها نیست. آره عزیزم برو سواد فوتبالیت رو زیاد کن بچه جون
...
پنجشنبه ۲۵ آبان ۱۳۹۶، ۲۰:۴۴
سوزشتون از الهلاله.و همین باعث شده که موقع کامنت گذاری فقط توهین بنویسید.بابا جان کیروش که تقصیری در سوراخ شدن پرسپولیس به دست الهلال نداشته.شما لنگیها بهتره برای رفع سوزش برید رو رامون دیاز زوم کنید و بهش توهین کنید نه اینکه به سرمربی تیم ملی کشورتون توهین کنید.با توهین به کیروش برانکو بزرگ نمیشه.برانکو را رامون دیاز تا ابد تحقیر کرد
۲
علی
پنجشنبه ۲۵ آبان ۱۳۹۶، ۲۰:۵۳
به مهدی
تو که سواد فوتبالی داری برانکو رو با مورینیو و گواردیولا مقایسه میکنی و پرسپولیس رو با چلسی و... .هنوز تو توهم هستید.حق دارید الهلال بد جور از خجالتتون در اومد.بعدش پسر جان تو بازی برگشت الهلال نمیخواست بازی کنه وگرنه رسوا میشدید.طارمی نبود و جلال نبود و ... باشه اگه شما خوشحال میشید بگیم ده تا مارادونا بذارن تو تیم پرسپولیس.برو فکری بحال سوزش فینال اسیا ندید. تون بکنید.تا توهین به کیروش بچه جون
۳
پرسپولیس واقعی
پنجشنبه ۲۵ آبان ۱۳۹۶، ۲۱:۵۲
خدایا
نظرها را که میخوانی مغزت سوت میکشد ،
یکی با اسم عمر خریبین و دیگری با نام عبدالرحمان و آن یکی با اسم رامون دیاز و ..
کس دیگری با لقب ظالم کی روشی پور و پرفسور و خالیفسور و شغال و شارلاتان و دلال موازمبیکی و ...کروات

آن وقت یکی از دوستان جواب بده چه توقعی از همدیگه دارید ؟!
کسی به حرفامون اهمیت میده؟
۶
خوزه
پنجشنبه ۲۵ آبان ۱۳۹۶، ۲۳:۲۹
فعلا که دکل الهلال و رامون دیاز و خرببینه رو بورسه.شما لاتهای آسمون جل بهم بگید خودتون چی تو چنته دارید.
اهان ببخشید صداتون نمیاد.یکم بلندتر.اون پایین خوش میگذره
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر