فهرست
عکس روز؛ تلخ ترین تصویر جام
عکس روز؛ تلخ ترین تصویر جام

عکس روز؛ تلخ ترین تصویر جام

آی اسپورت – این عکس را باید تلخ ترین تصویر جام جهانی برای ایرانی ها دانست. تیم ملی در شب بسیار خوبی که جلوی اسپانیا داشت موفق به گلزنی به این تیم هم شد اما داور اروگوئه ای بازی با کمک گرفتن از تصاویر ویدیویی این گل را به درستی مردود اعلام کرد تا بازیکنان ایران که با گلزنی به داخیا روحیه مضاعفی پیدا کرده بودند اینگونه ناراحت شوند و واکنش های متفاوتی نشان دهند. عکسی که عکاس ایرنا گرفته گویای همه چیز است. از عصبانیت امید و سعید عزت اللهی گرفته تا ناراحتی سردار آزمون.

۹ ۳  
آی اسپورت
2018-06-21 08:14:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۳ نظر
حسین
پنجشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۷، ۱۰:۱۳
یکی به این اساتید بگه داور از ویدیوچک برای ما استفاده کرد وگرنه همون موقع گل کمک پرچم زده بود.لطفا طوری القا نکنید که داور گل گرفته و بعد مردود شده.
۶
کوروش
پنجشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۷، ۱۰:۵۱
واقعا هیچکس جز عادل تو کل ایران نفهمید که کمک داور همون لحظه اول پرچم زد و درواقع داور به خاطر احقاق حق ایران از ویدیو چک استفاده کرد تا تصمیم کمک داور چک بشه که البته اونها هم دوباره آفساید رو تایید کردن؟
چرا همیشه جو میدیم فکر میکنیم حقمون رو خوردن؟
۷ ۱
####
پنجشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۷، ۱۱:۲۵
عادت کردیم به مظلوم نمایی یک هفته اس همه دارن به مردم القاء میکنن گل ایران به مراکش شانسی نبود حالا تا هفته اینده وقت دارن به مردم بگن گل اسپانیا شانسی بوده و داور حق مون رو خورده
۴
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر