فهرست
تکرار استراتژی نفت: منصوریان سهمیه می‌گیرد؟
تکرار استراتژی نفت: منصوریان سهمیه می‌گیرد؟

تکرار استراتژی نفت: منصوریان سهمیه می‌گیرد؟

آی اسپورت – کنار گذاشتن رحمتی از لیست استقلال و احتمال خروج خریدهای ناموفق فصل گذشته مثل بختیار رحمانی، آرش افشین و فرشید باقری، منصوریان را در مسیری شبیه فصل گذشته قرار داده است. منصوریان پس از موفقیت در لیگ چهاردهم، فصل پیش در نفت ستاره‌های زیادی را خرید تا کار ناتمام فصل قبل را تمام کند و قهرمان لیگ شود. عدم موفقیت نفت و نتایج ضعیف این تیم، منصوریان را تا آستانه خروج از باشگاه هم پیش برد. نیم فصل منصوریان دست به تغییرات بزرگی زد و بیشتر خریدهای گرانقیمت اول فصل مثل نانگ، مومنی، صادقیان و کارلوس سانتوس را فروخت. نفت تغییر چهره داد و همین تغییر چهره، سرنوشت آن‌ها را هم عوض کرد.

نفت نیم فصل اول با خریدهای بزرگ و ستاره‌های گرانقیمتش، با 22 امتیاز در رده هشتم قرار گرفته بود. دقیقا به اندازه امتیازاتی که منصوریان این فصل با استقلال گرفته است. او می‌خواهد سرنوشت نیم فصل دوم استقلال هم با خروج ستاره‌های گرانقیمت تیم، شبیه نفت شود. نفت نیم فصل دوم با ترکیب جدیدش، بعد از پرسپولیس و تراکتورسازی بیشترین امتیاز را در لیگ گرفت و آخر فصل توانست در رده پنجم قرار بگیرد.

این فصل پرسپولیس، تراکتورسازی و ذوب آهن بالا نشین‌های لیگ هستند و منصوریان، مسیر ساده‌تری از فصل پیش برای قرار گرفتن در رده چهارم دارد. در صورتی که او در نیم فصل دوم روندی شبیه فصل گذشته داشته باشد، شانس بالایی برای قرار گرفتن در رده چهارم و کسب سهمیه آسیایی با قهرمانی تراکتورسازی یا ذوب آهن در جام حذفی خواهد داشت. مسیری صاف و با ثبات، که می‌تواند یک سال دیگر ویزای منصوریان روی نیمکت استقلال را تمدید کند.

۳ ۳  
آی اسپورت
2016-12-31 14:06:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۳ نظر
مسعود
شنبه ۱۱ دی ۱۳۹۵، ۱۴:۳۹
اگه چهارم بشه سال بعدی نگهش نمی دارن
۴
مرد=زن
شنبه ۱۱ دی ۱۳۹۵، ۲۳:۵۵
خداییش حرکاتش کنار زمین مثل دلقک هاس،خودشم تو نود نتونست توضیح بده که چرا مثل پنگوئن دستاش و بالا پایین میکنه‌.خدا کنه افتخاری ازش حمایت کنه خخخخخخ
میلاد
شنبه ۱۱ دی ۱۳۹۵، ۲۳:۵۷
استقلال با منصوریان موفق نخواااااااااااااهددددددد شد چون علم نداره
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر