فهرست
تارتار: بالاخره روزی سرمربی پرسپولیس می‌شوم
تارتار: بالاخره روزی سرمربی پرسپولیس می‌شوم

تارتار: بالاخره روزی سرمربی پرسپولیس می‌شوم

آی اسپورت - بعد از قطعی شدن جدایی گابریل کالدرون از پرسپولیس مسئولان این باشگاه گزینه های ایرانی را مورد بررسی قرار دادند و در نهایت یحیی گل محمدی را به عنوان سرمربی جدید خود برگزیدند. در این باره مهدی تارتار سرمربی موفق نفت مسجدسلیمان هم یکی از گزینه های پرسپولیسی ها برای هدایت این تیم بود. تارتار شب گذشته با حضور در برنامه ورزش از نگاه دو وقتی با پرسش آرش ظلی پور مجری برنامه درباره حضورش در جمع گزینه های پرسپولیس مواجه شد،اینطور پاسخ داد: «خداحافظی من از نفت مسجدسلیمان در پایان نیم فصل ربطی به پیشنهاد پرسپولیس نداشت. من قبل از بازی با پارس جنوبی گفته بودم نیم فصل جدا می شوم. پس از بازی با شاهین در جام حذفی که وارد تعطیلات نیم فصل شدیم، کالدرون پست خداحافظی با پرسپولیس را گذاشت و احساس کردم برنمی‌گردد.»

وی ادامه داد: «در آن زمان با مسئولان نفت صحبت کردم و احساس می‌کردم با توجه به نتایج من در تیم‌های سابق، پرسپولیس سراغم می‌آید. همان زمان بندی را گذاشتم که در صورت داشتن پیشنهاد از پرسپولیس از نفت جدا شوم و هیات مدیره و مدیرعامل مان هم با این بند موافقت کردند و حتی آن را برای خودشان افتخار دانستند.»

سرمربی نفت در پاسخ به این پرسش که آیا با مسئولان پرسپولیس مذاکره ای هم انجام داد، تاکید کرد: «مذاکره‌ای بین من و مسئولان پرسپولیس نشد و من در رسانه‌ها متوجه شدم جزء گزینه‌ها هستم. حتما راه را درست رفتم که تیم بزرگی مثل پرسپولیس مرا جزء گزینه‌های شان قرار دادند و باعث افتخارم است. البته احساس می کنم سرمربیگری من در پرسپولیس دیر و زود دارد، اما سوخت و سوز ندارد.»

تارتار با اشاره به انتخاب یحیی گل محمدی به عنوان سرمربی پرسپولیس گفت: «به هواداران پرسپولیس برای آمدن کادر پرسپولیسی تبریک می‌گویم. اتفاق خوبی در پرسپولیس افتاد و فکر می‌کنم این تیم با فراهم بودن شرایط با اختلاف قهرمان می‌شود.»

وی با انتقاد از رفتار کالدرون افزود: «کالدرون می‌گفت بدترین تصمیم زندگی ام را با مربیگری در ایران گرفتم، اما او در پرسپولیس احیا شد. تیم آماده برانکو که تقویت هم شد را تحویل گرفت. شرایط برای کسب قهرمانی چهارم پرسپولیس کاملا مهیا است و انشالله این اتفاق رخ می‌دهد.»

تارتار درباره احتمال حضورش در پرسپولیس در سال های آینده اضافه کرد: «من پرسپولیسی هستم و اطمینان دارم روزی سرمربیگری این تیم نوبت من هم می‌شود. تلاشم را برای سرمربیگری پرسپولیس می‌کنم، اما انتخابم دست باشگاه است. با این حال اکنون تمام تمرکزم روی نفت مسجد سلیمان است تا دل مردم این شهر شاد شود.»

۳    
آی اسپورت
2020-01-18 14:45:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر