فهرست
انتظار تیام برای اولین گل؛ یک پنجاهم قربانی!
انتظار تیام برای اولین گل؛ یک پنجاهم قربانی!

انتظار تیام برای اولین گل؛ یک پنجاهم قربانی!

آی‌اسپورت- مامه بابا تیام خیلی زودتر از آن چه تصور می‌شود توانست اولین گلش را برای استقلال در لیگ برتر به ثمربرساند. او  روی تک گل استقلال مقابل الهلال هم نقش ویژه‌ای داشت.  جذب مهاجم برای استقلال خیلی طول کشید. طلسم حضور بازیکن جدید در خط حمله این تیم آنقدر طولانی شد که کم‌کم هواداران این تیم ناامید شده بودند و خودشان را آماده به پایان رساندن فصل با مهاجمان حاضر در تیم کرده بودند. در نهایت اما این طلسم شکست و ظاهرا به شکل خوبی هم شکسته است. مامه بابا تیام در این دو بازی که برای استقلال به میدان رفت نشان داد که برخلاف اکثر خارجی‌هایی که به ایران می‌آیند از نظر فنی شرایط خوبی دارد.

تیام برای زدن اولین گلش در لیگ برتر فقط یازده دقیقه زمان نیاز داشت. او در بازی مقابل سپیدرود در دقیقه ۸۲ به میدان آمد. بازی مقابل فولاد خوزستان هم اولین حضور فیکس این بازیکن سنگالی در لیگ برتر بود که با گل دقیقه سوم او همراه شد. این اتفاقی است که اگر برای دیگر مهاجمان استقلال هم می‌افتاد قطعا آنها شرایط بهتری در جدول لیگ برتر داشتند. بقیه مهاجم‌های استقلال هر کدام چند دقیقه برای اولین گلشان نیاز داشته‌‌اند؟

جابر انصاری بعد از ۳۶۹دقیقه بازی برای استقلال گل زد. علی قربانی ۵۰۵ دقیقه زمان لازم داشت. دو مهاجم آبی هم حتی به دشت کردن اولین گلشان در استقلال نرسیدند. سجاد شهباززاده بعد از ۴۷۰ دقیقه بازی و صفر گل زده استقلال را ترک کرد و حسن بیت‌سعید هم رکورد ۵۳۴ دقیقه بدون گل را از آن خود کرد. حضور تیامی که برای اولین گلش تقریبا یک پنجاهم قربانی صبر کرد، شاید پایانی بر بدبیاری‌های این فصل استقلال در خط حمله باشد.

نود

۱۶ ۴  
آی اسپورت
2018-02-24 17:45:00
نظر دهید

۴ نظر
حمزه
شنبه ۵ اسفند ۱۳۹۶، ۱۸:۱۱
جونم تیام،جونم استقلال.
مارال
شنبه ۵ اسفند ۱۳۹۶، ۱۹:۱۱
آخی بچه دق مرگ شد
۱
علی
شنبه ۵ اسفند ۱۳۹۶، ۱۹:۳۱
تیام فوتبال بلد هست.
۳
همش از شوت اسماعیلی شروع شد
يكشنبه ۶ اسفند ۱۳۹۶، ۰۱:۰۴
مارال بیا اینو بمال خخخخخخخخخ
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر