فهرست
پیرلوی جدید ایتالیا راهی اینتر می شود؟
پیرلوی جدید ایتالیا راهی اینتر می شود؟

پیرلوی جدید ایتالیا راهی اینتر می شود؟

آی اسپورت - ساندرو تونالی، پدیده باشگاه برشا که علاوه بر کیفیتش به دلیل شباهت ظاهری با آندره آ پیرلو توجه بسیاری از تیم های بزرگ اروپا را به سمت خود معطوف کرده، با پیشنهاد مهم اینتر روبرو شده است؛ هرچند به نظر می رسد پیشنهاد ۱۵ میلیون یورویی به علاوه پاداشِ نراتزوری برای کشاندن او به شهر میلان کافی نباشد.

به نقل از منبع نزدیک به باشگاه اینتر، FCInterNews، تونالی شب گذشته پس از تساوی ۰-۰ تیم ملی ایتالیا مقابل پرتغال در گفتگویی با خبرنگاران تایید کرد ترجیح می دهد به جای رفتن به خارج، فوتبالش را در تیم های بزرگ ایتالیا دنبال کند. رم، اینتر، میلان و یوونتوس وضعیت او را زیر نظر دارند و اکنون به نظر می رسد اولین پیشنهاد اینتر روی میز باشگاه برشا و رئیس معروف آن، ماسیمو سلینو قرار گرفته است؛ ۱۵ میلیون یورو به علاوه پاداش ها. البته این پیشنهاد باب میل برشا نیست و احتمالا رد خواهد شد چراکه آنها قبلا پیشنهاد ۱۲ به علاوه ۴ میلیون یورویی آ اس رم را رد کرده اند. برشا در ازای هافبک خود حداقل ۲۵ میلیون یورو طلب خواهد کرد.

پیش بینی می شود تونالی سه شنبه شب در دیدار دوستانه مقابل آمریکا برای اولین بار با پیراهن تیم ملی ایتالیا به میدان برود تا قدم مهم بعدی در دوران حرفه ای خود را بردارد. تونالی در ۱۱ بازی این فصل سری بی ایتالیا همراه با برشا موفق به ثبت ۱ گل و ۲ پاس گل شده است.

مدال

     
آی اسپورت
2018-11-18 23:38:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر