فهرست
۷۰۰هزار دلار یا به عبارتی ۶میلیارد تومان
۷۰۰هزار دلار یا به عبارتی ۶میلیارد تومان

۷۰۰هزار دلار یا به عبارتی ۶میلیارد تومان

آی اسپورت – امید ابراهیمی فرمانده معروف استقلالی‌ها با جدایی خود شوک بزرگی را به هواداران تیم خود وارد کرد. آن‌ هم در این وضعیت بازار که بازیکن جانشین دانه درشت زیادی در بازار نیست و این یعنی یک چالش بزرگ پیش روی آبی‌های پایتخت. یقیناً بحث مالی اصلی‌ترین دلیل جدایی این هافبک ملی‌پوش است. حالا اما جزئیات قرارداد او با تیم الاهلی قطر مشخص شده‌است. رقم هنگفتی که هر بازیکنی را در هر تیمی وسوسه می‌کند.

قرارداد امید ابراهیمی دو ساله است. البته به‌ مانند سروش رفیعی و مهدی طارمی، سال دوم قرارداد مشروط به توافق طرفین است. که البته با توجه به رقم مناسب قطری‌ها و توانایی‌های ابراهیمی بعید به‌نظر می‌رسد سال دوم این قرارداد با مشکلی مواجه شود. اما بشنوید از مبلغ قرارداد که چیزی بالغ بر ۷۰۰,۰۰۰ دلار است؛ یعنی رقمی حدود ۶ میلیارد تومان که استقلالی‌ها از پرداخت نصف آن هم عاجز بودند.

 

سایت مدال

 

 

۷ ۲  
آی اسپورت
2018-07-15 09:30:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۲ نظر
.
يكشنبه ۲۴ تیر ۱۳۹۷، ۰۹:۵۹
6 میلیارد تومان که استقلالی ها از پرداخت نصف ان عاجز بودن!!!!!! خودِ افتخاری مصاحبه کرد و گفت به ابراهیمی گفته هرچی قطریا بهت میدن ما هم بهت پرداخت میکنیم اونوقت شماها چی میگین؟ به نظرتون باشگاهی که دنبال جذب مهاجم 16 میلیاردی و هافبک 8 میلیاردیه نمیتونست رقم قرارداد ابراهیمی رو بده؟؟؟؟ اینا بالای 2 میلیارد فقط مالیات تیام رو دادن.
نمایش عجز و لابه کافی نیست؟ دیروز ملکی به همه جواب نداد؟
۹ ۱
فرهاد
يكشنبه ۲۴ تیر ۱۳۹۷، ۲۰:۱۳
چه راحت درباره این مبالغ حرف میزنید علت اینست که در فوتبال ایران دوپینگ مالی است و باشگاهها بجای درامد زایی دنبال پول مفت از بیت المال هستند وقتی راه درامد شده تجمع یک عده علاف جلو در وزارت ورزش باید هم این پولها پول نباشه . یادمه تا چند سال قبل وقتی با تیم های عربی بازی داشتیم گزارش گر ها حرف از دلارهای نفتی و پولهای یامفتی که انها از نفت برای خرید بازیکن میدهند می زدند الان خیلی راحت هواداران ما هم حرف از دادن دلارهای نفتی به بازیکنانمان برای رقابت با تیم های عربی میکنند . در ضمن توضیح دهم منظورم هر دو تا تیم است چون در چنین مواقعی تا انتقاد از یکی از این دو تیم میکنیم سریع با رسوا کردن گند کاری رقیب رنگ دیگر سعی در توجیه دارند
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر