فهرست
ویسی: گفتند استعفا بده اما اخراجم کردند
ویسی: گفتند استعفا بده اما اخراجم کردند

ویسی: گفتند استعفا بده اما اخراجم کردند

آی اسپورت - در ماجرای رفتن عبدالله ویسی از سپاهان و آمدن زلاتکو کرانچار ابهاماتی وجود داشت. گفته می‌شود این جدایی با توافق دوطرفه انجام شده اما عبدالله ویسی این مساله را در گفتگو با فارس تکذیب کرده است:

-من اکنون در دوران نقاهت به سر می‌‌برم اما مشکل خاص و حادی ندارم و فعلاً هم در اصفهان باید باشم تا زیر نظر دکترم این دوران نقاهت طی شود. از آنجا که هیچ وقت نمی‌توانم دروغ بگویم و موضوع مطرح شده را توهین به شعور مردم می‌دانم باید بگویم که این تصمیم باشگاه ربطی به بیماری من ندارد. در همه جای دنیا وقتی برای مربی مشکلی پیش می‌آید باشگاه‌ها سعی می‌کنند بهترین تعامل را داشته باشند مثل قضیه تیتو ویلانوا سرمربی بارسلونا که همه می‌دانستند سرطان دارد اما باشگاه بارسلونا تا روز آخر به پای او ایستاد.

-روز جمعه از طریق سرپرست تیم تماسی با من گرفته شد و به من گفت که از طرف هیأ‌ت مدیره زنگ زده و ادامه داد که سوم فروردین کرانچار در تمرینات حاضر می‌شود و شما هم استعفا داده و بگو به دلیل مریضی نمی‌توانی به کار ادامه دهی که من هم در جواب گفتم این کار شایسته و درست نیست و من این کار را انجام نمی‌دهم.

-بله، من اخراج شدم با این حال از هیچ کس گله و شکایتی ندارم و از مدیر کارخانه فولاد، هیأت مدیره باشگاه و مدیرعامل محترم که در این مدت من را تحمل کردند، تشکر می‌کنم و برای سپاهان هم آرزوی موفقیت دارم و نمی‌خواهم کسی از من ناراحت باشد.

-مقرر شد  هفته آینده جلسه‌ای با مدیرعامل داشته باشیم و ان‌شاءالله که جلسه خوبی خواهد بود و به توافق می‌رسیم در حال حاضر در کنار مردم روستای خوب خودم رودزرد هستم و به زودی به اصفهان می‌روم و باید از تمام کسانی که در مدت حضورم در بیمارستان به ملاقاتم آمدند یا برایم پیغام فرستادند و شرمنده‌ام کردند تشکر ویژه‌ای داشته باشم.سپاهان با جوانانی که دارد آینده درخشانی خواهد داشت.

  ۳  
آی اسپورت
2017-03-19 12:22:00
نظر دهید
۳ نظر
رحمتی! چجوری تو چارتا خوردی؟ خخخ
يكشنبه ۲۹ اسفند ۱۳۹۵، ۱۲:۴۴
اگر اراده مافیای کیسه در لیگ دوره قبل مبنی بر نگرفتن جام توسط پرسپولیس نبود، الان ویسی جامی در کیسه نداشت!!
۳ ۲
هم لنگی و هم کیسه نماد پرسپولیسه
يكشنبه ۲۹ اسفند ۱۳۹۵، ۱۳:۵۸
منظورت از مافیا همون مدیران حکومتیه که پارسال بازی با راه آهن برای جشن گرفتن تو آزادی جمع شده بودن ؟ یا عابدینی ؟ یا هدایتی ؟ یا فردوسی پور .... ؟ دقیقا کدوم یکی ؟
پارسال نتونستن ولی امسال از اول فصل تراکتور و استقلال رو به هر نحوی زدن تا بالاخره به حسرت پایان بدن
حکومتی ترین تیم جهان امسال کثیف ترین قهرمانی دنیای فوتبال رو میبره ... کلاهتون رو بالاتر بزارین
۵
کامران
يكشنبه ۲۹ اسفند ۱۳۹۵، ۲۰:۲۷
پرسپولیس داره بعد از 10 سال قهرمان میشه و واسه خاطر همین میخواد سر همه رو زیر اب کنه و از همه مهمتر تیم ملی.
#قهرمانی_کثیف
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر