فهرست
دردسر اوکراینی‌ها: جای خالی برای کوره‌آ نیست؟
دردسر اوکراینی‌ها: جای خالی برای کوره‌آ نیست؟

دردسر اوکراینی‌ها: جای خالی برای کوره‌آ نیست؟

آی اسپورت - حضور تومی کوره‌آ در تمرینات پرسپولیس، طرفداران این تیم را به خرید یک مهاجم خارجی نسبتا خوب در نیم فصل دوم امیدوار کرد. مهاجمی که حداقل، مثل پریموف از روز اول مشکلات فنی و وضعیت جسمانی او، توی ذوق نمی‌زند. اگر کوره‌آ در تمرینات اخیر پرسپولیس بتواند نظر برانکو را جلب کند، با پرسپولیس قرارداد می‌بندد و در غیر این صورت ایران را ترک می‌کند.

مشکل اصلی پرسپولیس برای خرید کوره‌آ، تعداد جای خالی برای بازیکنان غیر آسیایی است. پریموف، پلیانسکی و رادوشوویچ سه سهمیه غیر آسیایی پرسپولیس را پر کرده‌اند و سرخپوشان برای جذب مهاجم اسپانیایی، باید یک نفر از بین پریموف و پلیانسکی را از لیست خارج کند. پلیانسکی بیشتر از پریموف به درب خروجی باشگاه نزدیک است اما با ورود کوره‌آ در کنار طارمی، علیپور، امیری و نریمان جهان، سرخپوشان دیگر نیازی به پریموف گل نزن نخواهند داشت.

پلیانسکی 900 میلیون و پریموف 840 میلیون با پرسپولیس قرارداد دارند. فعلا، هیچکدام از آن‌ها حاضر نشده‌اند از قرارداد خوبی که بسته‌اند کوتاه بیایند و پرسپولیس را ترک کنند. مقاومتی که اگر ادامه داشته باشد،‌ پرسپولیس را برای خرید خارجی‌های چدید به دردسر می‌اندازد.

۵ ۴  
آی اسپورت
2017-01-10 17:27:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۴ نظر
aliReza
سه شنبه ۲۱ دی ۱۳۹۵، ۱۸:۰۵
از لیست خارجشون کنند اگه فسخ نکردن
همون کاری که تو قطر با دژاگه کردن
۹
خاطرات دسته سه
سه شنبه ۲۱ دی ۱۳۹۵، ۱۹:۵۹
اینا رو باید از لیست خارج کنن تو کل تایم تمرین هم دور زمین کلاغ پر ببرنشون البته در کنار ترکاشوند... اونوقت خودشون فلنگو میبندن
محمد
چهارشنبه ۲۲ دی ۱۳۹۵، ۰۷:۲۸
ايول به خريدهاي برانكو ... دست منصوريان رو از پشت بسته !!!!
فرحان عربخانه بیرجند
چهارشنبه ۲۲ دی ۱۳۹۵، ۱۳:۳۱
یك دیوانه سنگی رو تو چاه میندازه صدتا عاقل نمیتونن درش بیارن
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر