فهرست
رقیب جدید حاج‌محمدی؛ گران‌ترین تماشاگر استقلال؟
رقیب جدید حاج‌محمدی؛ گران‌ترین تماشاگر استقلال؟

رقیب جدید حاج‌محمدی؛ گران‌ترین تماشاگر استقلال؟

آی اسپورت - يكي از حاشيه‌هاي عجيب تمرينات استقلال در چند روز گذشته، قهر و اعتصاب استيون جونز بوده است. مربي بدنساز آبي‌ها كه ابتداي فصل با تبليغات و سروصداي فراوان جذب كادرفني اين تيم شد، حالا حدود يك هفته است كه با لباس شخصي سر تمرين حاضر مي‌شود و بدون هيچ فعاليتي، صرفا به تماشاي تمرينات استقلال بسنده مي‌كند!

گفته مي‌شود جونز خيلي علاقه داشته در تعطيلات سال نوي ميلادي به كشورش سفر كند و همراه خانواده‌اش باشد، اما باشگاه مقدمات اين سفر را فراهم نكرده و به او دليل عدم پرداخت مالياتش ممنوع‌الخروج شده؛ آنچه قهر و كناره‌گيري جونز از روند آماده‌سازي آبي‌ها را به دنبال آورده است.

در سابقه علیرضا منصوريان طي ماه‌هاي گذشته، بارها تعريف و تمجيد از جونز ديده شده است. پس از پيوستن اين مربي بدنساز به كادرفني استقلال، عليمنصور در مصاحبه‌اي مدعي شد نحوه تمرينات جونز به شدت به روز و مدرن است و اين مربي انتظار صبر كردن را داشته.

حتي بعد از پيروزي استقلال بر مس كرمان در وقت‌هاي اضافي هم منصوريان به شكل ويژه از جونز تقدير كرد و سر تمرين از بازيكنان خواست براي او كف بزنند. با اين وجود حالا جونز در يك بزنگاه مهم كه ليگ تعطيل است و بدن آبي‌ها بايد براي ادامه مسابقات ساخته شود، خودش را كنار كشيده و از تمرين دادن استقلالي‌ها طفره مي‌رود.

قرارداد استيون جونز با استقلال 420 ميليون تومان براي يك فصل است و او در حال حاضر براي كسب عنوان "گرانترين تماشاگر استقلال در ليگ شانزدهم" با امين حاج‌محمدي در حال رقابت است! همه اين اتفاقات در حالي رخ مي‌دهد كه خيلي‌ها عقيده دارند حتي زماني كه جونز استقلالي‌ها را تمرين مي‌داده هم بدن بازيكنان اين تيم كيفيت لازم را نداشته؛ آنچه به استناد گل‌هاي دريافتي پرشمار استقلال در دقايق پاياني و از دست رفتن پيروزي‌هاي اين تيم در نيمه‌هاي دوم مي‌تواند تاييد شود.

 

بانک ورزش

۲ ۱  
آی اسپورت
2017-01-09 11:08:00
نظر دهید

۱ نظر
منتقد
سه شنبه ۲۱ دی ۱۳۹۵، ۰۶:۴۱
خخخخخخخخخخخخخخخخ
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر