فهرست
وریا جواب داد؛ خطیر دیوانه است
وریا جواب داد؛ خطیر دیوانه است

وریا جواب داد؛ خطیر دیوانه است

آی اسپورت – وریا غفوری که امروز با مصاحبه جنجالی و افشاگرانه علی خطیر در وضعیت بدی قرار گرفته است خیلی کوتاه جواب حرفهای خطیر را داد. وریا گفت: « ایشان بیایند ثابت کنند که من چنین حرف هایی زده‌ام.»

غفوری در ادامه درباره اینکه خطیر اعلام کرد در فضای مجازی او به دنبال جذب دنبال کننده است گفت: «کاملا مشخص است که چه کسی به دنبال این مسائل است. در این مدت همه چیز مشخص بوده است. این را باید بازیکنان تیم نظر بدهند که چه کسی باندبازی می‌کند و چه کسی این کار را انجام می‌دهد.»

او در ادامه صحبت‌های کوتاهش گفت: «ایشان در حدی نیستند که من راجع به آن صحبت کنم. من نمی‌دانم به ایشان چه بگویم که اینطور صحبت می‌کند. این کاملا واضح و بر همه آشکار است که او یک دیوانه است. من جواب دیوانه‌ها را نمی‌دهم. او باید در دادگاه پاسخگوی تمام اتهاماتی که وارد کرده باشد و آنجا صحبت خواهم کرد.»

 

ایلنا

۷ ۴  
آی اسپورت
2019-09-23 13:06:00
نظر دهید

۴ نظر
Majid
دوشنبه ۱ مهر ۱۳۹۸، ۱۴:۰۷
استقلال رو خطیر به این روز انداخت بعدشم استعفا داد رفت الانم طلبکاره
۵
Princem
دوشنبه ۱ مهر ۱۳۹۸، ۱۶:۲۷
اصلا گیریم خطیر دیوانه. ولی چرا جواب سوالشو نمیدی؟؟؟؟ حاضری یک میلیارد تومنه قراردادتو بخاطر هوادارا ببخشی؟؟؟؟ تو که ژست چکوارایی میگیری و از درد جامعه و کولبرا دم میزنی از ریاله پولت میگذری؟؟؟
۳
Princem
سه شنبه ۲ مهر ۱۳۹۸، ۰۰:۰۵
من که میدونم اینم تایید نمیشه. دقیقا این متن رو برای تویی که مسئول تایید کامنتا هستی مینویسم. معلوم شد واقعا شما ها هم از مدیر برنامه های وریا خط میگیرید که نظر انتقادیه من رو که نه فحش توش بود و نه بی ادبی و نه توهین رو تایید نکردید ولی جالبه که نظراتی که حتی توش فحش خوار مادر هم هست رو تایید میکنید. لعنت به هر چی قلم فروشه
۲
خوارکیسه ها
سه شنبه ۲ مهر ۱۳۹۸، ۰۴:۱۴
چگوارای احمقها:))))
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر