فهرست
تیره روزی های موناکو با آنری
تیره روزی های موناکو با آنری

تیره روزی های موناکو با آنری

آی اسپورت - شاگردان تیری آنری که در لیگ فرانسه جایگاه نوزدهم را به خود اختصاص داده اند، در ادامه شکست هایشان این بار مقابل تیم آبی پوش کشور بلژیک مغلوب شدند تا کارشان برای کسب سهمیه لیگ اروپا نیز سخت و سخت تر شود.

این باخت در حالی رقم خورد که تیم موناکو در لوشامپیونه نیز مغلوب رنس فرانسه شده بود و حالا تا قعرنشینی در لیگ داخلی فاصله چندانی ندارد. در آخرین مسابقه خانگی این تیم نیز تیری آنری توسط هواداران فرانسوی هو شده بود و حالا با این نتایج زمزمه های اخراج او نیز به گوش خواهد رسید.

موناکو دو بازی اخرش را برابر دورتموند و اتلتیکو مادرید برگزار خواهد کرد و برای رسیدن به لیگ اروپا باید حداقل یک برد و یک تساوی کسب کند؛ اتفاقی که حالا بسیار بعید به نظر می رسد.

تیم سفیدوقرمزپوش فرانسه در مدت زمان حضور آنری رو نیمکتش دو بارطعم شکست در لیگ را چشیده و با این سرمربی فرانسوی تنها یک تساوی کسب کرده است. ستاره سابق تیم بارسلونا و آرسنال به عنوان سرمربی موفق شد کلوب بروژ را در بلژیک متوقف کند اما این بار بازی بر وفق مراد موناکو پیش نرفت تا در خانه شب تلخی را سپری کنند.

آنری بین سال های 94 تا 99 میلادی بیش از 100 بار برای تیم موناکو به میدان رفت و توانست گل های متعددی را با پیراهن این تیم به ثمر برساند اما اکنون وضعیت خوبی روی نیمکت موناکو ندارد.

۱    
آی اسپورت
2018-11-07 01:18:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر