فهرست
پرسپولیس و مبارزه در تنهایی؛ حسرت آزادی
پرسپولیس و مبارزه در تنهایی؛ حسرت آزادی

پرسپولیس و مبارزه در تنهایی؛ حسرت آزادی

آی‌اسپورت- مهمانی و باز هم مهمانی. این حکایت پرسپولیس در هر دو مسابقه مرحله یک‌چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا خواهد بود. قرمزها در بازی رفت مهمان حریف عربستانی‌شان هستند و در مسابقه برگشت نیز همچنان مهمان این حریف به شمار می‌روند. الاهلی در ورود به مسقط برای جدال حساس با قهرمان فصل گذشته لیگ برتر ایران، با استقبال ویژه‌ای روبرو شده‌اند و به دنبال این هستند که در روز برگزاری مسابقه رفت، همه سکوها را با رنگ لباس‌شان به تسخیر دربیاورند. هر گلی که پرسپولیس در عمان به ثمر برساند، گل زده در خانه حریف است اما در قوانین ای.اف.سی، تیم برانکو روی کاغذ میزبانی یکی از دو جدال را بر عهده دارد و ممکن است به همین سادگی، قربانی شود.

چند ماه دیگر نه، یک سال دیگر نه، 10 سال دیگر نه، زمان پرسپولیس برای موفقیت در آسیا همین حالاست. درست همین حالا. آن‌ها قدم‌های محکمی برداشته‌اند تا به این جایگاه برسند و حالا با بهترین و منسجم‌ترین ترکیب یک دهه، برای دو مبارزه سخت آماده می‌شوند.

حسرت آزادی، در لحظه لحظه جدال با الاهلی همراه سرخپوشان خواهد بود. همراه تیمی که بدون مهم‌ترین سرمایه‌اش در عمان حاضر شده است. تیمی که نبرد خانگی‌اش را کیلومترها دور از خانه پشت سر خواهد گذاشت. تیمی که تنها مبارزه خواهد کرد تا اگر زنده ماند، موفقیت‌اش را با هوادارها جشن بگیرد.

۹ ۸  
آی اسپورت
2017-08-21 15:40:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۸ نظر
ارتش سرخ پارس
دوشنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۶، ۱۶:۳۸
پسران سرخ پارس تنها نيستند قلب ٤٠ ميليون هوادارا ٦ آتيشه همراهشونه كه از جمعيت تمام اين كشورهاي عربي بيشتره
خلخال
دوشنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۶، ۱۷:۳۱
تیم پیروزی میگوید 40میلیون استقلال میگوید30میلیون ماتورکها هم طبق فرمایش مصاحبه وزیر خارجه پیشین (آقای صالحی)حدود40میلیون هستیم که 95در صد کل ترکها طرفدار تراختور هستند . شهرهای دیگر ایران نیز مثل سپاهان و ملوان وسپیدرود و فولاد و ... نیز حداقلش 60درصدشون طرفدار تیم شهرشون هستند. با این آمار بای جمعیت ایران باید حدود200 میلیون باید باشد.بخاطر همین هو علم ریاضی زیر سوال میرود خدایا به این تماشاگران پس پس و استقلوله شفا عنایت فرما آمین
۱
میلاد
دوشنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۶، ۱۷:۴۲
40میلیون ترک !!!!حتما با کشور ترکیه این قدر میشید خخخخ. اگه این قدر هوادار دارید چرا بازی های دیگر لیگ 20هزار بیشتر هوادار ندارید ؟؟؟اها یادم نبود شما فقط برای وحشی بازاری مقابل تیم های تهرانی میاید وگرنه فوتبال هم نگاه نمیکنید.
قاسم
دوشنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۶، ۱۷:۵۹
خلخال... جان! قرار نیست هر کی اصلیتش آذربایجانی باشه طرفدار تیم وطن فروش ها باشه... ما اصلیتمون برای اردبیلِ پدرم استقلالی چند آتشس من هم پرسپولیسی متعصب... پس به جز شما فاشیست ها که بر اساس قومیت طرفدار تیمها رو مشخص میکنید در عالم واقع داستان طور دیگه س... یاد بگیرید جلوتر از نوک بینیتون رو ببینید
خلخالی :)))
دوشنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۶، ۱۸:۰۹
اول اسم تیم را یاد بگیر بعد اظهارنظر کن
۷
در جواب خرخالی
دوشنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۶، ۲۰:۰۲
باشه شما بعد از منچستر اول
۹
خلخال
دوشنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۶، ۲۳:۲۵
جواب آقای قاسم اردبیل: من حدود 15 ساله که اردبیل زندگی میکنم واصالتا خلخالی هستم من گفتم 95درصد بخاطر عدم حمایت بعضی از اردبیلیها از تراختور هستش ومتاسفانه اردبیل تنها شهر بی تعصب نسبت به رگ و ریشه تورکهاست و بخاطر همین به بدنامی در بین تمام شهرهای استان و دیگر استانهای تورک نشین است ودر عوض باب میل پارسها میباشد.
۱
قاسم
سه شنبه ۳۱ مرداد ۱۳۹۶، ۰۱:۰۸
داداش باز اومدی ترک و فارس کردی که... واقعا متاسف میشم میبینم تو این چند سال اینقدر دشمنی و فاصله بین این ملت افتاده...
به جای ترک و فارس کردن یادت باشه همه ایرانی هستیم.. حیف خیلی چیزها رو نمیشه اینجا گفت چون نظرم تایید نمیشه... فقط بدون اون عینک نژادپرستی که به چشم زدی باعث میشه نتونی درست ببینی و شرایط رو درک کنی در هر صورت...یاشا گارداش
۴
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر