فهرست
شفر بیانیه داد؛ راهی جز اتحاد نداریم
شفر بیانیه داد؛ راهی جز اتحاد نداریم

شفر بیانیه داد؛ راهی جز اتحاد نداریم

آی اسپورت – استقلال این روزها شرایط آشفته‌ای دارد. امید ابراهیمی از این تیم جدا شده و گفته می‌شود مجید حسینی و پژمان منتظری هم پیشنهاداتی دارند و تصمیم دارند لژیونر شوند. اردوی ترکیه استقلالی‌ها هم هنوز وضعیت مشخصی را ندارد. در همین راستا، وینفرد شفر سرمربی استقلال با انتشار پستی در اینستاگرام خود توضیحاتی درباره شرایط این تیم و اردوی آماده سازی استقلال داد:  

ما، تیم، کارکنان، میلیون‌ها طرفدار، هر عضو هیئت مدیره و مدیریت استقلال، همه ما با یکدیگر توانستیم فوتبال ایران و فوتبال آسیا را شگفت زده کنیم! با اشتیاق و خون آبی، با اشک و صدمات، با فریاد و توهین، با بوسه‌ها و آغوش، فریاد و ستایش ... ما این استقلال باشگاه ویژه را از یک مکان بسیار تاریک به نقطه گرم و روشن آورده‌ایم. ما یک موفقیت بزرگ را ایجاد می‌کنیم و مهم‌تر از همه، ما پایه‌ای برای موفقیت‌های آینده را ایجاد می‌کنیم. این چیزی بسیار خاص است و من خیلی خوشحال و افتخار هستم. ما این کار را با هم انجام دادیم و همه کسانی که بخشی از این سفر خسته کننده بودند حق داشتن افتخار هم داشتند. من ۵۰ سال در فوتبال کار می‌کنم ... مهم نیست که شما چه کاری را انجام می‌دهید، اگر این کار را برای ۵۰ سال انجام دهید، زمانی که متوجه شدید که شروع به شناخت بیشتر و بیشتر موقعیت‌ها می‌کنید، ساده است زیرا قبلا آن را تجربه کرده‌اید، اغلب موارد بیش از یک بار یا دو برابر. و اکنون من نگران هستم، زیرا الگوهای خاصی را می‌شناسم. ما فصل را در سطح بالا به پایان رساندیم. و در حال حاضر ناگهان ما در شرایط بسیار بحرانی هستیم. اگر ما خیلی مراقب و حرفه‌ای نیستیم، همه چیز را از دست خواهیم داد. پایه‌ای که ساخته‌ایم نابود خواهد شد. ما باید یک تیم قوی‌تر بسازیم، باید مراقب بازیکنان و کارکنان‌مان باشید، ما باید بهترین راه را آماده کنیم. اگر ما بر اساس پایه‌ای که ما آن را ایجاد کرده‌ایم، ساختیم، همه چیز را از دست می‌دهیم.

ما همه مسئولیت را برای سنت استقلال برای میلیون‌ها نفر از طرفداران - بله هر طرفدار طرفدار نیز مسئولیت میلیون‌ها نفر دیگر از طرفداران است! ما باید با هم متحد شویم. هیچ جایگزینی وجود ندارد - ما باید - با هم کنار بیاییم! ما باید یک تیم باشیم - یک واحد، یک پیوند قوی و غیر قابل شکستن! ما باید با یک صدا صحبت کنیم و ما باید به عنوان یک عمل عمل کنیم. ما باید این کار را بکنیم زیرا طرفداران، تیم، کارکنان، هیئت مدیره، مدیریت استقلال، همه ما شایستۀ موفقیت هستند! از آنجا که ما خیلی سخت کار می‌کردیم، چون همه ما رنج می بردیم. فردا ما در اردوگاه به ترکیه میرویم و من مطمئن هستم که ما از زمان خارج از کشور برای جمع‌آوری و حل همه مشکلات استفاده می‌کنیم - به شدت بر این باور هستم که امکان پذیر است.

۷ ۶  
آی اسپورت
2018-07-10 11:26:00
نظر دهید

۶ نظر
علی پرسپولیسی
سه شنبه ۱۹ تیر ۱۳۹۷، ۱۲:۰۷
"همه ما با یکدیگر توانستیم فوتبال ایران و فوتبال آسیا را شگفت زده کنیم! "
خوشم میاد خودشم علامت تعجب گذاشته خخخ . علی منصور دوم شد نوامیسشو باهم یکی کردن . این سوم شده میگه ایران و آسیا رو شگفت زده کردیم :) خیلی خوبی
محمد
سه شنبه ۱۹ تیر ۱۳۹۷، ۱۲:۴۱
کاش حداقل وقتی از گوگل ترنزلیت داشتید معنیشو کپی میکردید، یه نگاه به جمله بندیش مینداختید....
۲
مجتبی
سه شنبه ۱۹ تیر ۱۳۹۷، ۱۲:۴۸
سگ پیر علی تاسم همچین مواقع این مدلی بیانیه میداد :))))))))))
۵
444
سه شنبه ۱۹ تیر ۱۳۹۷، ۱۳:۴۳
علی جباری: شفر داره از احساسات هواداران استقلال سوء استفاده میکنه
۷
بی طرف
سه شنبه ۱۹ تیر ۱۳۹۷، ۱۳:۵۱
این بدبختم مثل کیروش شروع کرد به بیانیه نویسی
مربیای سطح بالا که شرایط جهان رو میبینن یهو میان تو ایران هنگ میکنن از این وضعیت و شروع میکنن به بیانیه نویسی
برانکو با این شرایط خو گرفته و بلد شده دودره بازیای ایرانی رو
۲
__
سه شنبه ۱۹ تیر ۱۳۹۷، ۱۴:۲۱
این دقیقا چیکار کرده که تونسته فوتبال ایران و اسیا رو شگفت زده کنه؟
گرون ترین تیم لیگ رو با بیشترین سود از اشتباهات داوری سوم کرد شگفت اور بود یا اون نمایش مسخره تو جام حذفی؟
۷
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر