فهرست
رکورد پرسپولیس-تراکتور/  فروش 23هزار بلیت
رکورد پرسپولیس-تراکتور/ فروش 23هزار بلیت

رکورد پرسپولیس-تراکتور/ فروش 23هزار بلیت

آی‌اسپورت- دیدار پرسپولیس و تراکتورسازی تبریز را می‌توان فینال لیگ دانست. پرسپولیس بازی را ببرد، با اختلاف 9 امتیازی می‌تواند خود را با گام بلندتری به سمت قهرمانی پیش بیندازد و اگر تراکتورسازی ببرد، مانع محکمی بر سر قهرمانی سرخپوشان تهرانی می‌گذارد و رقابت‌ها باز هم داغ می‌شود. هواداران دو تیم برای حضور در ورزشگاه هم بی‌تابی کنند. با اینکه سازمان لیگ با بدسلیقگی، بازی را روز میانی هفته انداخته، پیش‌بینی‌ها می‌گوید ورزشگاه در روز یک‌شنبه پر خواهد شد.  بد نیست بدانید در طبقه اول، جایگاه‌های شرقی و غربی به صورت کامل پر شده. بر اساس خبررسانی کانال تلگرامی فروش آلنین بلیت های لیگ برتر تا سه شنبه 23 هزار بلیت از بازی فروخته شده که در فاصله پنج روز مانده به بازی دو تیم رکورد ویژه‌ای است. 

در جایگاه‌های شمالی و جنوبی کمتر از 10 هزار بلیت با قیمت 10 هزار تومان باقی‌ مانده .  در طبقه دوم که قیمت بلیت‌ها 7 هزار تومان است، چیزی کمتر از 40 هزار قطعه بلیت وجود دارد که با توجه به سرعت بالای فروش بلیت و هجوم پرسپولیسی‌ها برای خرید، احتمالاً در دو، سه روز آینده به طور کامل تمام خواهد شد. اینکه در فاصله 6، 5 روز تا بازی، پرسپولیسی‌ها برای خرید تمام بلیت‌ها هجوم برده‌اند در نوع خود عجیب است.

۹ ۷  
آی اسپورت
2017-02-01 07:13:00
نظر دهید

۷ نظر
امید
چهارشنبه ۱۳ بهمن ۱۳۹۵، ۰۸:۲۸
بخاطر قانون گذاری از روی باد معده فدراسیون نشینها دارن میخرن.چون گفتن اگه تا ساعت ۲ سهمیشونو پر نکنن میدنش به سوراختوریها
بهرام
چهارشنبه ۱۳ بهمن ۱۳۹۵، ۱۰:۲۷
شما ک از باد معده حرف میزنی چطور تو شهرای دیگ اینقدر طلب کر نیستین و این حقتونه؟
صدا و سیما مال شماست روزنامه ها مال شماست. در واقع تیم های شهرستانی برای به دست آوردن طرفدار در مقابل این دو تیم ک یک باند هستن هیچ شانسی ندارن. اگه هر باشگاهی ی کانال خصوصی داشت و تبلیغاتشو از اونجا انجام میداد نه صدا و سیمای ملی اون موقع شاید تا چند نسل دیگه خبری از طرفداری این دوتیم تو شهرستان ها نبود.
علی
چهارشنبه ۱۳ بهمن ۱۳۹۵، ۰۹:۲۴
اگر بخواهیم رک و خودمونی صحبت کنیم مشکل داوری ما اینه که 1- داوران ما تعلق رنگی دارند و چون ازشون نمیخوایم که اون را با شفافیت آشکار کنند به نفع تیم متعلقه سوت می زنند 90% داوران ما لونگی! یا کیسه ای! هستند و ارتباط پولی هم با طرفداران هدایتی طور دارند در هر دو سمت کمابیش 2- بازیکنان و تماشاگران فوتبال ما نکته شماره 1 را خوب و دقیق ملتفت اند و بی غرض بودن داور، را مرغ پخته هم باور نمیکنه 3-بنابراین همه میدونند که داوری های مشکل دار تیم استقلال و پیروزی و رقباشون قطعا و صرفا عمدیه (مگر موارد محدود و معین) 4- هیچکس تا ابد داستان اشتباه داوری را تو این بازی ها باور نمیکنه در بازه پدیده - پیکان اشتباه داوری رخ میده نه در .... 5- داوران لونگی این فصل، شگرد جدیدی را به نفع تیم قرمز رو کرده اند(شگرد برانکو-95) به جای صحنه های حساس سعی می کنند با سوت زدن بنفع لونگ در همه درگیری ها بر سر توپ در وسط زمین و خارج محوطه و بالعکس به ضرر تراکتور، جریان بازی را به سمتی هدایت کنند که تیم لونگ بتونه فشار بیاره و بالاخره به گل برسه و بالعکس تراکتور نتونه روی بازی مسلط بشه 6- عیب صحنه ای که کیانی اعتراض جدی داشت در دو نکته بود اول: در تمام طول بازی داور شگرد برانکو-95 را رو کرده بود و تراکتوری ها را عصبانی، دوم: تو اون صحنه بخصوص داور در دو قدمی ایستاده بود و بهانه ای برای ندیدن نداشت 7- بهترین دلیل ما برای مورد شماره 6 اینه که داور خودش میدونست چیکار کرده خطا نبود و خطا گرفت و منجر به اخراج کبانی شد و درست به همین دلیل بلافاصله بعد اون اشتباه عمدی!!، کلا پشیمون شد و دست از شگرد برانکو-95 برداشت و اتفاقا تراکتور 10 نفره بر بازی مسلط شد 8- کسایی که انکار می کنند آیا بعد از 10 سال کسی 7 دقیقه مظفری زاده را یادش رفته؟ نه بعد 100 سال هم قضیه 7 دقیقه مظفری زاده نقل میشه 8- مشکل رسانه چی های طرفدار این تیم اینه که لذت قهرمانی پاک را نچشیدند و نمیخوان بچشند
Mehr
چهارشنبه ۱۳ بهمن ۱۳۹۵، ۱۰:۲۱
باشه اصلا شما راست می‌گی.
همیشه هم همین تفکرات رو داشته باش! چون تا موقعی که چنین توهماتی داشته باشین تیمتون تیم نمی‌شه، و به مرور هم دچار خوددرگیری مزمن می‌شید!
البته تقریبا همه ما ایرانیا دچار چنین سندرمی هستیم! تو هر زمینه‌ای به‌جای قبول و رفع ضعف‌هامون، فقط دنبال توجیه‌ایم، معمولا هم با اشاره به دشمن و عوامل خارجی-فضایی!!
۵
علی
چهارشنبه ۱۳ بهمن ۱۳۹۵، ۰۹:۵۰
1- امیرخان خوب نیست تا اینجا استثنایی ترین و پرافتخارترین مربی تاریخ ایرانه و مطمئنا غیر ممکنه به همین رکورد 5 عنوان قهرمانی لیگ ایشون کسی برسه اونم در شرایطی که امیرخان 54 ساله است و دوران مفید یک مربی فوتبال در سطح بالای فوتبال تازه از 50 سالگی شروع میشه یادمون باشه اولین قهرمانی لیگ برتر را فرگوسن در 1993 در 53 سالگی به دست آورد و تا 72 سالگی قهرمانی هاشو به عدد 13 قهرمانی در لیگ برتر طی 28 سال رسوند امیرخان کافیه به تکرار و شکستن این رکورد فقط فکر کنه: 14 قهرمانی لیگ برتر به نیت 14 معصوم، 2- اینکه آقا سعید میگه تو ایران هر کی موفق باشه میکوبندش این امر مختص ایران نیست حسادت یک پارامتر جهانی، فرازمانی و فرا مکانی هستش، شما باید جای طرفداران لیورپول، آرسنال و ... باشید تا نظرشون را در مورد فرگوسن بدونید اونها هم قهرمانی های فرگوسن را ناشی از فشار به داوران، مخارج بالا، در اختیار داشتن بهترین ستاره ها و روش های مدیریتی تند و خشن و ... می دونستند اما در غیاب فرگوسن مشخص شد که مکررا قهرمان کردن منچستر اصلا ساده نیست، همون طور که استقلال در غیاب امیرخان قهرمان نشده به طور طبیعی طرفداران قرمز پایتخت نمی تونند خیلی تحسین کننده امیرخان باشند و نمیشه از این بابت نقدشون کرد باید اونو طبیعی دونست البته طبعا بی ادبی ها و تهمت قابل دفاع نیست 3- آلکس فرگوسن تمام اون موفقیت ها را با یه تیم خاص به دست آورد و تضمینی نیست اگر به مثلا آرسنال یا لیورپول می رفت بازم آیا میتونست قهرمانی به دست بیاره اینم یه برتری یرای امیرخان هستش که قهرمانی هاش با دو تیمه 4- فرگوسن هرگز به داشتن سجایای اخلاقی شهرت نداشت و ادعای خاصی هم در این زمینه نداشت اما بی ادب هم نیود امیرخان بارها نشون داده که علیرغم ظاهر شیک اش، انسان معتقد و با خدایی است و جسارت های حسود ها هیچگاه باعث بی ادبی متقابل و تهمت نشده و غالبا بی ادبی ابلهان را بی جواب گذاشته اند 5- با احترام تمام امیرخان باید با استقلال برگردند جایی که تماشاگران استقلال سال ها در زمان کاپیتانی ایشون براش زحمت کشیدند تا به اینجا برسه امیرخان حق و سهم استقلالی ها بخصوص استقلالی های اصیل و قدیمی است باور بفرمایید امیرخان خیلی از تراکتور آبی گرم نمیشه
رضا
چهارشنبه ۱۳ بهمن ۱۳۹۵، ۱۰:۳۱
توهم توطئه جان چجوری داوری به نفع پرسپولیسه که تا الان بیشترین ضرر رو از داوری کرده؟ چجوری تراکتور از داوری خورده که تک به تک بازیکن حریف رو میزنن کارت زرد میگیرن ولی همون خطا برای پرسپولیس کارت قرمز داره؟ تا همین الان تراکتور یکی از تیمایی هست که تو این فصل گل و بلبل داوری کمترین ضرر رو کرده از طرف داورها. شما تو همون بازی پنالتی که براتون گرفتن پنالتی نبود، چجوری شما ضرر کردین از داوری؟ شما همون سالی که میخواستید قهرمان بشید بازی اخر با نفت تو تبریز ۳-۱ جلو بودین، نتونستید بازی رو نگه دارین قهرمان بشید اونوقت همه مقصر هستن غیر از تراکتور؟!!! بهتره یه فکری به حال تیم خودتون بکنین به جای توهم زدن. ضرر رو تیمهای دیگه کردن نه شما
۴
محمد
چهارشنبه ۱۳ بهمن ۱۳۹۵، ۱۲:۳۷
الو ببین ترک تراکتوری شعر نگو اگر داری میسوزی یا 125 زنگ بزن یا برو داروخانه پماد سوختگی با تجویز روزی 6بار در نقاط حساس بدنت بزن!!!!!!
۴
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر