فهرست
پرسپولیس برای قهرمانی باید تیم بهتری باشد
پرسپولیس برای قهرمانی باید تیم بهتری باشد

پرسپولیس برای قهرمانی باید تیم بهتری باشد

آی اسپورت – آخرین باری که پرسپولیس در آزادی گل نزد را به خاطر می‌آورید؟ اگر اشتباه نکنم بازی با پیکان بود که مجید جلالی تیمش را در زمین خودی نگه داشت و همه روزنه‌ها را بست. انگار رضا مهاجری هم از روی دست جلالی کپی کرده بود، با این تفاوت که تیم برانکو حتی کیفیت دیدار با پیکان تدافعی را هم ارائه نداد.

پرسپولیس خوب نبود. در واقع به اندازه بردن پدیده خوب نبود. کافی است نیمه دوم بازی را مرور کنید. دو شوت خارج از چارچوب از مسلمان و انصاری و دو ضربه جلال حسینی که در پی ضربات ایستگاهی خلق شد، نه کار تیمی منسجم. پرسپولیس بد بود و این بار نمی‌توان بد بودنش را به تعطیلی لیگ و ویروس فیفا ربط داد. البته که تعطیلات رخوتی در تیم برانکو ایجاد کرده بود اما ملی‌پوشان حداقل این بار به موقع برگشته و فرصت بازسازی خود را داشتند.

پرسپولیس در فاز حمله بد بود. مهاجمان راه دروازه را گم کرده بودند و هافبک‌ها نشانی از آن روزهای خوب نداشتند. خلاقیت در تیم مرده بود. گاهی اوقات وحید امیری بود که فقط بازی می‌کرد و به دفاع حریف زدن‌های مصلح مصداق بارز استیصال در حرکات ترکیبی بود.  پرسپولیس نیمه اول نشانه‌هایی از تیم آماده قبل از تعطیلات عیان کرد اما نیمه دوم همه چیز بدتر شد. البته که سختگیری پدیده و کیفیت این تیم در کند شدن چرخ دنده‌های پرسپولیس تاثیر داشت اما برانکو باید ایراد کار را از تیم خود پیدا کند.

 از اینکه چرا منشا گل نمی‌زند یا بهتر بگوییم سخت گل می‌زند؟ از اینکه چرا محرمی هنوز در ارسال پاس نهایی مشکل دارد و مصلح در روزهای نیاز دستش را نمی‌گیرد؟ برانکو باید علت افت مسلمان را پیدا کند و برای تیر آخر مهره بهتری نسبت به علوان زاده پیدا کند.

 پرسپولیس گل نزد و به صدر نرسید. بدتر اینکه کیفیت تیم برانکو پایین‌تر از معمول بود اما بازی بزرگ در پیش است. شنبه در جم پرسپولیس با این کیفیت برنده نخواهد شد و برای امید به قهرمانی نیم فصل حتما باید تیم بهتری باشد. در مسیر قهرمانی همیشه حریفان درها را به روی تیمی که می‌خواهد به سوی صدر پیش برود، می‌بندند. پرسپولیس نباید مثل دیروز سردرگم شود، حق ندارد کلیدهای بازی را گم کند و به در و دیوار بکوبد. از تیم برانکو توقع این است که راه را پیدا کند و مهم‌تر اینکه کنشگر باشد، نه اینکه هربار به در بسته می‌خورد، مجبور به فوتبال واکنشی شود. تیمی که می‌خواهد قهرمان شود، باید اختیار و کنش را در بازی به نام خود ثبت کند. این توقع تازه‌ای از تیم برانکو است که پیش از ما، برانکو باید از تیمش بخواهد.

۱۱۴ ۱۲  
آی اسپورت
2017-11-21 11:19:00
نظر دهید

۱۲ نظر
حامد
سه شنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۶، ۱۱:۵۲
استقلال هم برای اینکه نره دسته یک باید تیم بهتری باشه! هاهاهاها
حامد
سه شنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۶، ۱۱:۵۳
کیروش هم برای گرفتن یک امتیاز تو جام جهانی باید بهتر اتوبوسی دفاع کنه. هاهاهاها
P71
سه شنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۶، ۱۱:۵۹
مصدومیت دقیقه 4 بشار باعث شد فاز تهاجمی پرسپولیس رسمن تعطیل شه! عملا ارتباط هافبک و مهاجمین قطع شده بود! منشا توی پرسپولیس بیشتر مکمله تا یه مهاجم هدف و اینکه مسلمان شبحی از مسلمان فصل قبله
امید از تفت
سه شنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۶، ۱۲:۰۰
بلاتکلیفی مدیریتی و حاشیه های بیرانوند، بلای جان تیم شده. آقا هرچه سریعتر تکلیف مدیریت پرسپولیس را مشخص کنید.
هیس به توان 2
سه شنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۶، ۱۲:۰۱
هیس شمار اصل رسید فقط مصرف کننده
بابک پرسپولیسی
سه شنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۶، ۱۳:۴۰
مشکل وقتی شروع شد که بشار مصدوم شد. و مسلمان نمیتونه نقش رسن رو ایفا کنه.
عمر خری بین هستم.
سه شنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۶، ۱۴:۴۸
من ثابت کردم که پرسپولیس تیم نیست متاسفانه تیمهای دیگه شهامت و اعتماد به نفس ندارند و بزنن این تیمه بی افتخار رو پاره پوره کنند.
اوسانی
سه شنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۶، ۱۵:۰۸
من ثابت کردم حتی تیم های محلات هم میتوانند متخصصان آسیا را چهار تایی کنند
این اکانت عربی چیز عربهاست :)))
سه شنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۶، ۱۷:۱۰
و در پی یافتن هویت خویش سرگردان...
غصه نخور شش تایی بدبخت پایتخت
مهدی که نیست علیپور میزنه .... رو ..... :))
۳
___
سه شنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۶، ۱۴:۵۱
وقتی 20 روز 20 روز لیگ رو تعطیل میکنن تا برن با تیم سوم پاناما بازی کنن همین میشه شما به نتایج همه تیم های بالای جدولی نگاه کن؛ پارس جم باخت، پیکان و پرسپولیس هم مساوی کردن !!! پدیده هم که رسما اتوبوس پارک کرده بود نویسنده از رخوت پرسپولیس نوشته اما از بازی کثیف پدیده که 11 نفره دفاع میکنن ننوشته در طول بازی اصلا اسمی از خلعتبری یا قاضی شنیدین؟ خیــــــــــر چون اومده بودن برای مساوی گرفتن
کوهیار
سه شنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۶، ۱۵:۲۰
در زمانه ای که تلویزیون و نشریات رو کیروشی پورها قرق کردن ، اعتراض نمیشه کرد
سرباز
سه شنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۶، ۱۶:۰۵
خیلی جالب شد برام سیاستهای سایتتون.
یه پست گذاشتم و نوشتم پرسپولیس بعد طارمی نمیتونه موقعیت ایجاد کنه و بردهاشم همه با حداقل موقعیت بوده و چاشنیه خوش شانسی...
تایید نکردین.....
!!!!!!!!!!!!!!11
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر