فهرست
چرا رئال مقابل اسپانیول سبزپوش خواهد شد؟
چرا رئال مقابل اسپانیول سبزپوش خواهد شد؟

چرا رئال مقابل اسپانیول سبزپوش خواهد شد؟

آی اسپورت - رئال مادرید روز شنبه در دیدارش از سری بازیهای لالیگا مقابل اسپانیول به میدان خواهد رفت. در جریان این بازی کهکشانی ها لباسهای سبز رنگی را به تن می کنند تا به نحوی از برگزاری اجلاس تغییرات اقلیمی که در شهر مادرید درحال برگزاری است ابراز حمایت کنند. در وب سایت رسمی باشگاه رئال مادرید می خوانیم:« هواداران می توانند در کنار ورودی اصلی ورزشگاه برنابئو، از یک بوم اکولوژیک بزرگ به طول ۳۵ متر و عرض ۲۰ متر، بهره ببرند. این بوم اکولوژیک تا روز سیزدهم دسامبر (یک هفته دیگر) در آنجا باقی خواهد ماند.»

یکی از مزایای این بوم اکولوژیک این است که  آلودگی هوا و گرد و خاک را به بخار آب تبدیل می کند و باعث از بین رفتن باکتری ها می شود . این تصمیمی است که مادریدی ها برای همراهی با اجلاس تغییرات اقلیمی که این روزها در شهر مادرید در حال برگزاری است اتخاذ کرده اند. .در همین راستا هم شاگردان زین الدین زیدان در بازی روز شنبه شان مقابل اسپانیول و برای سومین بار، با لباسهای سومشان روانه میدان خواهند شد تا از برگزاری این اجلاس حمایت کنند.

بازی رئال مادرید مقابل اسپانیول روز شنبه از سری بازیهای هفته شانزدهم لالیگا در ورزشگاه سانتیاگو برنابئو و از ساعت ۱۵:۳۰ به وقت ایران برگزار خواهد شد. تا پیش از این رئالی ها تنها دو بار دیگر با پیراهن سومشان روانه میدان شده بودند؛ یک بار در اردوی پیش فصل و درتابستان که مقابل سالزبورگ بازی می کردند و در آن بازی ادن هازارد، اولین گلش با پیراهن رئال مادرید را به ثمر رساند و بازی با برد ۱-۰ کهکشانی ها به پایان رسید و بار دوم در بازی با سویا که باز هم با برد ۱-۰ رئالی ها و این بار با گلزنی کریم بنزما پایان یافت. 

 

 

۱    
آی اسپورت
2019-12-06 12:59:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر