فهرست
دفاع از قربانی؛ منشا هم خراب کرد
دفاع از قربانی؛ منشا هم خراب کرد

دفاع از قربانی؛ منشا هم خراب کرد

آی اسپورت- در پایان بازی استقلال و سایپا بخشی از تماشاگران استقلال که تعداشان خیلی هم کم نبود شعار حیا کن و رها کن را علیه علی قربانی سر دادند. شعار این عده از تماشاگران آنقدر تند بود که علی قربانی از نظر روحی و روانی دگرگون شد تا جایی که همبازیانش سعی می کردند به او روحیه و دلداری بدهند  و در اینستاگرام‌شان هم متن‌هایی در حمایت از علی قربانی منتشر کردند.

گل نزدن‌های علی قربانی در روزهای بحرانی استقلال بیشتر به چشم می‌آید. در حالی که اگر استقلال صدرنشین بود کسی به این گل نزدن‌ها توجهی نمی‌کرد. گادوین منشا هم مثل علی قربانی است. در بازی روز گذشته منشا هم از روی خط نزدیک به دروازه توپ را به بیرون زد. اما حد انتقاد از منشا این بود که برانکو در کنفرانس خبری با مهربانی هر چه تمام‌تر گفت منشا هم باید برای ما گل بزند.

شاید اگر پرسپولیس وضعیت امروز استقلال را داشت نسبت به منشا هم واکنش‌های منفی را شاهد بودیم. این اتفاق بد حتی برای مهدی طارمی هم رخ داد هر چند هیچ گاه به مهدی طارمی گفته نشد که حیا کند و پرسپولیس را رها کند. تازه پرسپولیسی‌ها حتی از رفتن مهدی طارمی ناراحت هستند و به این خاطر از او انتقاد می‌کنند.

همان طور که اشاره شد انتقاد از علی قربانی به خاطر وضعیت این روزهای استقلال است. استقلال از بس امتیاز داده در این فصل دیگر تحمل هواداران این تیم تمام شده و با کوچک‌ترین فرصتی که از دست می‌رود تماشاگران برافروخته می‌شوند و شعارهایی می‌دهند که برای بازیکن دردناک است. با همه اوصاف فوتبال ادامه دارد و وقتی که فوتبال ادامه داشته باشد فرصت جبران هم هست.

 خبر ورزشی

۱۲۲ ۵  
آی اسپورت
2018-01-13 16:27:00
نظر دهید

۵ نظر
110
شنبه ۲۳ دی ۱۳۹۶، ۱۶:۴۰
اشتباه نکنید هوادارای پرسپولیس هیچ وقت به بازیکنی که مشکل فنی داشته و داره توهین نکردن و حیا کن رها کن نگفتن اگه یه سری اختلاف و ناراحتی هم بوده به خاطر مسائل غیرفنی بوده. والا همین طارمی ما رو جون به سر میکرد واسش جوک میساختیم ولی حیا کن رها کن نه!
راست میگه
شنبه ۲۳ دی ۱۳۹۶، ۱۷:۱۱
حیا کن رها کن نگفتن بهش فقط ناموسشو دوساله جلوچشش آوردن
حمید دوستی
شنبه ۲۳ دی ۱۳۹۶، ۱۶:۴۵
سلام..البته منشا در طول فصل گل های بیشتری زده و توی بازی تیم بیشتر تاثیر گذار بوده
ولی علی قربانی و جابر انصاری تاثیر مثبت توی تیم نداشتن
ولی بهتره به شفر اعتماد داشته باشن همون طور که شجاییان رو به اوج رسوند قربانی رو هم به اوج میرسونه
یونس
شنبه ۲۳ دی ۱۳۹۶، ۱۷:۰۱
منشا گل های حساس زیادی برای پرسپولیس به ویژه در لیگ قهرمانان زده
amir
شنبه ۲۳ دی ۱۳۹۶، ۱۸:۰۲
فقط یه بیت می نویسم تا نویسنده این مطلب خودش جریان رو بگیره


شکر مازندران و شکر هندوستان، هردو شیرینند اما این کجا و آن کجا
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر