فهرست
قاب روز؛ سوپرجام به پرسپولیسی‌ها رسید
قاب روز؛ سوپرجام به پرسپولیسی‌ها رسید

قاب روز؛ سوپرجام به پرسپولیسی‌ها رسید

آی اسپورت - از تابستان اخیر موضوع سوپرجام که قرار بود بین پرسپولیس و استقلال برگزار شود، محل مناقشه بین دو باشگاه سرخابی و همچنین سازمان لیگ فوتبال ایران بود. حتی پای دیگر نهادهای فوتبال نیز به میان آمد اما در نهایت سازمان لیگ به همراه کمیته استیناف پرسپولیس را قهرمان سوپرجام دانستند اما عدم تحویل جام به قرمزها بار دیگر حواشی را به دنبال داشت. طبق اعلام این سازمان قرار بر این شد که پس از ماه محرم و صفر جام قهرمانی تحویل پرسپولیس شود و اینطور برداشت شد که گویی قرار است جشن قهرمانی برگزار شود اما سرانجام این سازمان بدون برگزاری مراسمی سوپرجام را به سرخ ها اهدا کرد.

مسئولان سازمان لیگ در شرایطی این کار را انجام دادند که در این جلسه حمیدرضا گرشاسبی مدیرعامل پرسپولیس، کریم باقری مربی سرخ ها و سیدجلال حسینی کاپیتان این تیم در جلسه حضور داشتند. همچنین جام قهرمانی جدیدی به سرخ ها رسید که طراحی به خصوصی دارد و شبیه به جام حذفی آلمان است.

البته در این میان استقلالی ها معتقدند با توجه به شکایت آن ها به دادگاه عالی ورزش، سازمان لیگ نباید سوپرجام را به پرسپولیس بدهد اما در بیانیه این سازمان اعلام شده که دادگاه CAS هر رای مخالفی با رای نهادهای داخلی بدهد، لازم الاجرا خواهد بود و به عبارتی پرسپولیس «فعلا» قهرمان سوپرجام است.

پرسپولیس فصل قبل با پیروزی مقابل نفت تهران موفق به قهرمانی در سوپرجام شد و حالا با 2 قهرمانی در این رقابت ها رکورددار است. همچنین برانکو ایوانکوویچ با 4 قهرمانی در فوتبال باشگاهی ایران، جایگاهش در رده دوم پرافتخار ترین مربیان تاریخ پرسپولیس را تثبیت کرد. البته همه این ها به شرطی است که شکایت استقلال به دادگاه عالی ورزش به جایی نرسد.

۵ ۷  
آی اسپورت
2018-11-14 13:46:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۷ نظر
محمد
چهارشنبه ۲۳ آبان ۱۳۹۷، ۱۳:۵۲
وزیر دستور داد جام رو بدون جشن بدید به پرسپولیس تا شلمغز ها بیشتر از این نسوزند

عخی عخی عخی

لنگ حقیر 2زاری
چهارشنبه ۲۳ آبان ۱۳۹۷، ۱۳:۵۷
خخخخ حتی حاضر نشدن با خر این سماور رو بفرستن دم باشگاه لنگ گفتن سید بلال پا شو خودت بیا سازمان لیگ این سماور رو بهت بدیم بری بلکه لال مونی بگیرید فقط من موندم چرا این سماور لنگیا کارتون نداره:))))
...
چهارشنبه ۲۳ آبان ۱۳۹۷، ۱۴:۰۵
50 سال پیش هم سماور به کیسه دادن کارتون نداشت. از این بعد بعد یاد میگیرین مثل ترسوها فرار نکنید
تو هم اونقدر کامنت بذار تا جونت بالا بیاد
Hasan
چهارشنبه ۲۳ آبان ۱۳۹۷، ۱۴:۰۲
مبارک باشه باید روش بنویسن نماد ترس استقلال از پرسپولیس فراریا چطورید
G
چهارشنبه ۲۳ آبان ۱۳۹۷، ۱۴:۲۰
این عکس بهترین تبلیغ واسه اسنپ باکسه!
۸
تراختور كبير
چهارشنبه ۲۳ آبان ۱۳۹۷، ۱۴:۵۹
حق واقعی پرسپولیس است این جام
تاریخش ماها پیش مشخص بود ولی عالیجناب شفر وسربازانش فرار کرده بودند ترکیه وبعدا معلوم شد اونجا بدنسازی هم نکرده بودند طاهرا بخور بخواب بوده اردوی تیم چهارم پایتخت
پرسپولیس
چهارشنبه ۲۳ آبان ۱۳۹۷، ۱۵:۴۱
کلا کیسه کش جماعت با فهم و منطق بیگانه اس به خدا اگه بفهمن
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر