فهرست
این دلخوری نیست، نمک نشناسی است!
این دلخوری نیست، نمک نشناسی است!

این دلخوری نیست، نمک نشناسی است!

آی اسپورت - خبر رسیده که علیپور شدت از گابریل کالدرون سرمربی پرسپولیس ناراحت است. بعد از چیپ معروفی که این بازیکن زد، مربی آرژانتینی بیشتر از همه از او انتقاد کرد که این انتقاد باعث شد تا حتی جو بدی علیه‌اش راه بیفتد. او حتی در نشست خبری هم اعلام کرد که علیپور یا این شکل پنالتی زدن به پرسپولیس و هوادارانش بی‌احترامی کرده و دیگر حق ندارد ضربات پنالتی را بزند. طرفداران پرسپولیس حتی بعد از بازی با نفت مسجد سلیمان هم علیپور را هو کردند تا این بازیکن به شدت دلخور و ناراحت شود. مهاجم قرمزها معتقد است کالدرون باعث و بانی تمام این اتفاقات بوده است. نکته اینجاست که دیگر بازیکنان هم همسو با علیپور هستند چون تصور می‌کنند ممکن است هر کدام اشتباهی در زمین کنند و در آن صورت چنین اتفاقی برای‌شان رخ دهد. البته شاید بهتر بود کالدرون به صورت خصوصی با علیپور حرف می‌زد و این انتقادات را از او در رسانه‌ها مطرح نمی‌کرد اما واقعیت این است که حرف‌های کالدرون درباره علیپور درست بود. حالا اگر او از دست سرمربی تیمش دلخور است، بد نیست از کالدرون بابت این که در تمام این مدت به او اعتماد کرده و با گل نزدن‌هایش کنار آمده و بیشتر از هر بازیکن دیگری به او میدان داده و باعث شده تا او رکورددار بازی برای پرسپولیس در لیگ نوزدهم باشد، تشکر هم بکند.

کدام مربی حاضر بود به مهاجم پرادعایی که ۸هفته طول کشیده تا اولین گل فصلش را بزند میدان و فرصت بدهد؟‌ تازه علیپور یک شانس بزرگ دیگر هم آورده و شاید باید از جونیور براندائو هم تشکر بکند. به هر حال این بازیکن برزیلی هم با گل نزدن‌هایش باعث شد تا علیپور تنها گزینه حضور در خط حمله پرسپولیس باشد. شاید اگر جونیور یا یک مهاجم دیگر چند گل برای پرسپولیس می‌زد، علیپور هم خیلی زودتر از بازی هفته یازدهم، تعویض می‌شد و خیلی بیشتر از این چند دقیقه، روی نیمکت ذخیره‌های تیمش می‌نشست.

خلاصه این که به نظر ما دلخوری علیپور از کالدرون نوعی نمک‌نشناسی است و او به جای این که دلخوری‌اش را نشان بدهد، بهتر است بیشتر تلاش کند تا دوباره تبدیل به همان علیپور دو فصل قبل شود.

۳۲    
آی اسپورت
2019-11-26 02:04:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر