فهرست
انتقاد پیشکسوت استقلال از هواداران این تیم
انتقاد پیشکسوت استقلال از هواداران این تیم

انتقاد پیشکسوت استقلال از هواداران این تیم

آی اسپورت – رضا رجبی به همراه ضیا عربشاهی صبح امروز میهمان شبکه پنجم سیما بودند و درباره شرایط دو تیم پایتخت صحبت کردند. رضا رجبی با انتقاد از برخی هواداران و بازیکنان استقلال گفت: «ما یک روز سه گل به الاهلی می زنیم و یک روز از پاختاکور می بازیم. الان مشکل وزیر است؟! چرا مشکل فنی تیم را گردن این و آن می اندازیم. تا زمانی که ما دشمن فرضی داشته باشیم و دوربین را روی دیگران بیاندازیم، هیچ تغییری در سازمان استقلال نخواهد افتاد. ما باید بپذیریم که از نظر فنی ضعیف کار کرده ایم. من صادقانه می گویم. شاید خیلی از استقلالی ها از من ناراحت شوند. ولی باید بپذیرند، ایجاد دشمن فرضی 4 سال استقلال را نابوده کرده است . بیایید خودمان را قوی تر کنیم و دیگران را پایین نکشیم. امیدوارم امسال سال خوبی برای استقلال باشد.»

۱۱ ۳  
آی اسپورت
2020-09-28 17:15:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۳ نظر
ارتش سرخ
دوشنبه ۷ مهر ۱۳۹۹، ۱۷:۴۸
ایجاد دشمن فرضی ۴ سال استقلال را نابود کرده است،... دشمن فرضی را کاملا درست گفتی ولی نابودی!!! من نمیدونم چندتا نایب قهرمانی و سومی چه نابودی هست؟؟ اینقدر بی منطق نباشید و برای دو سه سال بذارید یک مدیر و یک مربی کارش را انجام بده.
۹
ُسهام
دوشنبه ۷ مهر ۱۳۹۹، ۱۸:۰۰
به فرض که دشمن فرضی هستش. کی باید بذاره مدیر و مربی کارش رو انجام بده؟ من هوادار شفر رو برداشتم؟ استراماچونی رو من فرستادم کشورش؟ مجیدی رو من برداشتم؟ چرا یه بار فکر نمیکنید مدیریتی که این گندها رو زده کی استخدام کرده؟؟ من تو پرداخت حق اسپانسرینگ ایرانسل کوتاهی میکنم؟ خودتون رو زدید به کوچه علی چپ.
۱ ۱
ارتش سرخ
دوشنبه ۷ مهر ۱۳۹۹، ۲۰:۴۴
دوست گرامی فشار شما هوادارها و بعضی جریانات رسانه ای که همه میدونن از کجا سرچشمه گرفته در تعویض مکرر بازیکن و مربی تاثیر مهمی داشته.مدیریت ما هم پنجره را بست،برانکو و کالدرون را فراری داد.حق اسپانسرینگ ایرانسل؟!! ساده نباشید لطفا
۷
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر