فهرست
شب جنجالی ۹۰؛ مناظره کریمی و ساکت
شب جنجالی ۹۰؛ مناظره کریمی و ساکت

شب جنجالی ۹۰؛ مناظره کریمی و ساکت

آی اسپورت – سرانجام اصرار علی کریمی برای گفتگوی رودررو با مسئولان فدراسیون فوتبال نتیجه داد و امشب قرار است او در برنامه 90 با محمدرضا ساکت دبیرکل فدراسیون فوتبال مناظره کند.کریمی هفته گذشته از عادل فردوسی‌پور به دلیل سکوت درباره مشکلات فدراسیون فوتبال و البته بی‌توجهی به داوری بازی‌های تیم سپیدرود رشت انتقاد کرده و میکروفون برنامه 90 را در نشست خبری خود پرت کرده بود. حرکت او واکنش فردوسی‌پور را به دنبال داشت و کریمی بعد از بازی تیمش مقابل استقلال اعلام کرد آمادگی دارد تا در برنامه 90 با مهدی تاج مناظره کند.

با پیگیری‌های  برنامه 90 و موافقت کریمی و ساکت، این مناظره امشب در برنامه 90 انجام خواهد شد. البته کریمی پیش از این اصرار داشت که با خود مهدی تاج مناظره کند اما رئیس فدراسیون فعلا در هنگ‌کنگ به سر می برد و کریمی پذیرفته تا با دبیرکل فدراسیون مناظره کند. 

با توجه به اتفاقاتی که در روزهای گذشته افتاده پیش‌‎بینی می‌شود مناظره امشب، تبدیل به یکی از داغ‎ترین و جنجالی‎ترین مناظره‎هایی شود که در سال‌های گذشته از صدا و سیما به صورت مستقیم پخش می‌شود. ظاهرا بخش اعظمی از وقت برنامه امشب 90 به این مناظره اختصاص دارد و کریمی و ساکت حدود 2 ساعت رودرروی یکدیگر با هم مناظره خواهند کرد.

 

۱۳ ۳  
آی اسپورت
2018-02-12 15:28:00
نظر دهید

۳ نظر
میلاد
دوشنبه ۲۳ بهمن ۱۳۹۶، ۱۵:۵۹
هفته پیش میکروفون پرتاب میکنه این هفته میخواد بره تو برنامش!!!! این همه تضاد عجیب نیست ؟
۵ ۱
Saeed
دوشنبه ۲۳ بهمن ۱۳۹۶، ۱۶:۵۵
چرا نمی گی اون دلال کیروشی پور که هفته پیش می گفت من ازش نمی گذرم این هفته دعوتش کرده .این تضاد چطوره؟هرچند که خودم اعتقاد دارم نباید تو 90 بره .باید تو یه برنامه دیگه وفقط را تاج مناظره کنه
۹
ميلاد
دوشنبه ۲۳ بهمن ۱۳۹۶، ۲۰:۵۴
اميدوارم فقط دعوا و پرخاش نباشه. كريمي بعضي وقتها از شدت عصبانيت قفل ميكنه و حرفهاش مفهوم نيست. بايد روي چند نكته زوم كنه تا اخرش بره. نه اينكه از اين به اون بپره و داد و فرياد كنه. بشينه اروم و متين از مشكلات بگه.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر