فهرست
باید گندش در می‌آمد تا برخورد کنید؟
باید گندش در می‌آمد تا برخورد کنید؟

باید گندش در می‌آمد تا برخورد کنید؟

آی اسپورت - گویا این بار دیگر قرار است با حواشی تلخ بازی تراكتورسازی و استقلال برخورد شود. همه اهل فن می‌دانند این اولین بار نیست كه برخی در تبریز به بهانه فوتبال راهی استادیوم می‌شوند و با بهره‌گیری از شور مردم عادی و كم‌اطلاع، به طرح عقاید شوم و تفرقه‌گرایانه می‌پردازند. تا به حال بارها اخبار، تصاویر و حتی ویدیوهای تلخ مربوط به این اتفاقات منتشر شده، اما نه فدراسیون، نه وزارت ورزش و نه سایر نهادهای ذیربط هیچ تكانی به خودشان ندادند. این بار اما گویا قرار است به شكل جدی‌تر با موضوع برخورد شود. چرا؟ چون بعضی رسانه‌های آن طرف آبی دل‌شان غش رفته و اوج سوءاستفاده را از این داستان كرده‌اند. فقط یك سوال از همه دوستان مسوول؛ واقعا باید گندش در می‌آمد و همه دنیا می‌فهمیدیند تا برخورد كنید؟ اصلا همین الان هم برخوردی در كار خواهد بود؟

۵۲ ۸  
آی اسپورت
2019-11-07 02:02:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۸ نظر
بهروش مادرقهبه
پنجشنبه ۱۶ آبان ۱۳۹۸، ۰۳:۲۰
آخه یابو آخه مادر قهبه تو رو سننه. کیرم تو زن جندت تو اگه فکر مملکتی برو اراذل و اوباش لنگی رو جمع کن که ناموسشون تو دوبی زیر عرب ها می‌خوابه ولی بچه‌هاشون میان تو آزادی از رضا پالانی حمایت میکنن. لنگی هایی که خواهراشون تو کوچه های کردستان تن فروشی میکنن ولی خودشون میان تو آزادی به اقوام توهین میکنن.
۱
Fem
پنجشنبه ۱۶ آبان ۱۳۹۸، ۰۵:۳۲
باید با کثر امتیاز و محرومیت سنگین تماشاگران حکم بدن چون جریمه فایده ندارهِ
۲
حبیب
پنجشنبه ۱۶ آبان ۱۳۹۸، ۰۷:۳۹
به کوری چشم شما بدخواهان آذربایجان برخوردی در کار نخواهد بود همانگونه که برای رضا شاه روحت شاد گفتن در ورزشگاه آزادی هیچ برخوردی نشد. شما عقده ای ها شعارهای زیبای وطن پرستانه و همچنین شعار عیبی یوخ هشتادهزار تماشاگر را ترجیح میدهید نشنوید ولی شعار تعداد محدود شاید هشتاد نفره را که فقط در فیلمبرداری موبایلها دیده میشه و ما که در ورزشگاه بودیم اصلا متوجه نشدیم را آگران دیسمان می کنید. ننگ بر شما باد!
۲
وجدان بیدار
پنجشنبه ۱۶ آبان ۱۳۹۸، ۱۲:۳۲
وای بر شما که اسم خودتون رو گذاشتید نویسنده و با این همه نفرت پراکنی دارید متن می نویسید ، احتمالا تقصیر کار نیستید و از یک کانال هواداری تیم خاص کپی پیست کردید ، راستی چطور در مورد اوردن پرچم ارمنستان و کرواثی تو آزادی یا تغییر رنگ قسمت قرمز به رنگ آبی پرچم ایران که نمونه و نماد همین شهیدانی هست که ازش مایه گذاشتید و تیتر زدید حرفی نمیزنید و قلم فرسایی نمی کنید یا درمورد پرچم کشور روسیه تو وزشگاه های شمال کشور یا پرچم برزیل و سایر کشور های عربی تو اهواز ... مقاله ای نمی نویسید؟؟؟ همتون یه تعداد خرنگار نون به نرخ روز خوز با تعصبات رنگی هستین
۳
ایران شهر
پنجشنبه ۱۶ آبان ۱۳۹۸، ۱۳:۲۷
تاالان برخوردنکردن باهاشون به این دلیل که به نفع نظام حاکمه اختلاف قومیتی.زنوزی سپاهی باشه ته داستان معلومه
۳
رضا
پنجشنبه ۱۶ آبان ۱۳۹۸، ۱۳:۳۷
فعلا که از فدراسیون خبری بدست نرسیده ولی نویسنده محترم حکمش را صادر کرده است
۲
رضا
پنجشنبه ۱۶ آبان ۱۳۹۸، ۱۳:۳۷
فعلا که از فدراسیون خبری بدست نرسیده ولی نویسنده محترم حکمش را صادر کرده است
۱
ممد
پنجشنبه ۱۶ آبان ۱۳۹۸، ۲۰:۰۲
بخدا شما زنازاده هستین بخدا بی شرفین بخدا حیثیت ندارین شما نمونه لجن شده پانفارس هستید شما یه مشت عقده ای بدبخت هستین که همه رو به جون هم میندازید کاش روزی پرده ها کنار برود و ماهیت شما مشخص بشه تف بر ذات کثیف شما
۲
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر