فهرست
دلخوری کمال؛ چالش وفاداری خیلی مشکوک بود
دلخوری کمال؛ چالش وفاداری خیلی مشکوک بود

دلخوری کمال؛ چالش وفاداری خیلی مشکوک بود

آی اسپورت – کمال کامیابی‌نیا بعد از مدت‌ها کلنجار رفتن با خودش بالاخره با مدیران باشگاه پرسپولیس به توافق رسید و قراردادش را برای 3 سال دیگر تمدید کرد. او از این اتفاق خوشحال است اما دل پری از رسانه‌ها دارد. انگار جوی که علیه او به وجود آمده بود حسابی آزارش داده. مصاحبه او را با فارس بخوانید:

می‌خواستم حسن نیتم را ثابت کنم

خداراشکر که توانستم دوباره با باشگاه محبوبم قرارداد ببندم و خوشحالم که می‌توانم ۳ فصل دیگر پیراهن پرسپولیس را بر تن کنم. اولین قرارداد من با پرسپولیس ۲ ساله بود و فصل گذشته آن را یک سال دیگر تمدید کردم اما به دلیل شرایط پیچیده‌ای که باشگاه داشت خودم هم دوست داشتم با پرسپولیس قرارداد ۳ ساله ببندم تا حسن‌نیتم را ثابت کنم.

چالش وفاداری مشکوک بود!

به راه افتادن این چالش وفاداری برای خود ما هم جالب بود. احساس می‌کنم که یک خط دهی‌هایی وجود داشت و عده‌ای می‌خواستند به پرسپولیس هجمه وارد کنند. کسانی که این کارها را انجام می‌دهند کاملاً مشخص هستند و ما می‌دانیم که این افراد هوادار واقعی پرسپولیس نیستند و اهداف دیگری را در سر دارند. همین هجمه‌ها آنقدر به بازیکنان فشار آورد که برخی از بازیکنان را دلسرد کرد. من یک هفته قبل می‌خواستم قراردادم را با پرسپولیس تمدید کنم اما همین هجمههای وحشتناک باعث شد که تمدید قرارداد من یک هفته عقب بیفتد. من ۳ سال برای پرسپولیس زحمت کشیده بودم اما چرا باید بیخود و بی‌جهت فحش می‌خوردم؟ باید هواداران صبر بیشتری داشته باشند. ما بازیکنان شرایط پرسپولیس را درک می‌کنیم و می‌دانیم که این باشگاه از نظر جذب بازیکن با محدودیت‌هایی مواجه است اما هواداران بدانند که ما هم آدم‌های بی‌معرفتی نیستیم. ۳ سال بالا و پایین فوتبال را در پرسپولیس دیدم. از ۲ قهرمانی و یک نایب قهرمانی گرفته تا مصدومیت و همه این بالا و پایین‌ها را در پرسپولیس دیدم. هم در پرسپولیس روز خوب دیدم و هم بد اما نمی‌دانم چرا چنین هجمه وحشتناکی علیه من به راه افتاده بود حتی در اینستاگرام دیدم که یک فیلمی از یک دختر بچه پخش شد که در آن به بازیکنان پرسپولیس حرف‌های عجیبی می‌زد و شما ببینید که چطور در مغز یک کودک این حرف‌ها را وارد کردند که اینگونه علیه ما حرف بزند. واقعاً فضای بدی علیه ما ایجاد کردند و شاید اگر این هجمه‌ها کمتر بود فرشاد احمدزاده هم در پرسپولیس باقی می‌ماند اما او را هم اذیت کردند.

دلم نبود به ترکیه بروم

دروغ نمی‌گویم، من یک پیشنهاد خیلی خوب از کشور ترکیه داشتم و این را کتمان نمی‌کنم اما دلم نبود که به ترکیه بروم و دوست داشتم که در پرسپولیس بمانم. حتی این مسئله را به آقای گرشاسبی هم گفتم. از یک طرف علیه من هجمه‌ای به راه افتاده بود که تلفنم را خاموش کردم و جواب کسی را نمی‌دادم اما من هر روز با آقای گرشاسبی در ارتباط بودم و می‌توانید از خود او بپرسید. این بی معرفتی بود که بازیکنان پرسپولیس را اینطور در فضای مجازی مورد هجمه ناجوانمردانه قرار دهند. واقعاً اینستاگرام نه تنها برای فوتبال بلکه برای جامعه ما مشکل‌ساز شده است و باید برای استفاده از این فضا فرهنگ‌سازی انجام شود. خیلی راحت همه را فحش می‌دهند و علیه همه جبهه می‌گیرند اما هواداران باید کمی فکر می‌کردند و اخبار را از کانال‌های رسمی می‌گرفتند. آنها باید می‌دیدند که اصلاً این حرف‌ها درست است یا نه بعد اینطور علیه ما فحاشی می‌کردند. کار خود من هر روز این شده بود که در صفحه شخصی ام این اخبار کذب را تکذیب کنم و واقعاً از این وضعیت خسته شده بودم. ما درک می‌کردیم که پرسپولیس نمی‌تواند بازیکن بگیرد و ما هم که باشگاه را رها نمی‌کردیم برویم فقط باید به یک جمع‌بندی خوب می‌رسیدیم. من می‌توانستم قراردادم را با پرسپولیس یکساله تمدید کنم اما با جمع‌بندی‌هایی که انجام دادم قراردادم را ۳ ساله امضاء کردم. متأسفانه برخی‌ها به دنبال گرفتن ماهی از آب گل‌آلود هستند و این افراد کسانی هستند که در اطراف پرسپولیس حضور دارند و ادعای پرسپولیسی بودن هم دارند. هجمه‌هایی که آنها به راه انداختند واقعاً خسته کننده بود. برخی از رسانه‌ها هم متأسفانه مطالبی می‌نوشتند.

برانکو به من اولتیماتوم نداده بود

رسانه‌ای که اسم باشگاه را هم یدک می‌کشد هر روز می‌نوشت که این آخرین شنبه، دوشنبه، پنج‌شنبه و ... کامیابی‌نیا است اما من همه چیز را با آقای گرشاسبی هماهنگ می‌کردم حتی سفری که به ترکیه رفتم برای این بود که جو آنجا را ببینم و بهتر تصمیم بگیرم اما برای بستن قرارداد نرفتم چرا که اگر نیتم امضای قرارداد بود همان موقع می‌توانستم قراردادم را امضا کنم اما بیشتر مشورت کردم و در نهایت تصمیم خودم را گرفتم. البته ته دل خودم راضی نبود که در پرسپولیس نمانم و حتی پدر، مادر و همسرم هم از اینکه از پرسپولیس بروم ناراضی بودند. با این همه در برخی از رسانه‌ها می‌دیدم که هر روز خبری از اولتیماتوم برانکو به من مطرح می‌شد که اصلاً درست نبود. متأسفانه اطرافیان باشگاه هیجان کاذب می‌دادند و هر روز برای من یک اولتیماتوم عنوان می‌کردند که اصلاً درست نبود.

می‌شد فرشاد و محسن هم بمانند

از رفتن محسن مسلمان و فرشاد احمدزاده ناراحت شدم اما احساس می‌کنم اگر بیشتر با فرشاد صحبت می‌کردند او هم می‌توانست در پرسپولیس بماند. به هر حال ما ۳ سال خوب را کنار هم داشتیم و برای آنها در تیم جدیدشان آرزوی موفقیت می‌کنم. از طرفی هم چند بازیکن به پرسپولیس اضافه شده که همگی بازیکنان خوب و با کارنامه‌ای هستند و قطعاً می‌توانند به پرسپولیس در فصل آینده کمک کنند. به هر حال شرایط باشگاه ما با همه باشگاه‌ها متفاوت است اما امیدوارم با همین شرایط هم فصل خوبی داشته باشیم.

 

 

۳ ۶  
آی اسپورت
2018-06-11 13:45:00
نظر دهید

۶ نظر
سعید طوسی
دوشنبه ۲۱ خرداد ۱۳۹۷، ۱۳:۵۱
به یک کتف شکسته 3 میلیارد دادن

۳
امیرحسین
دوشنبه ۲۱ خرداد ۱۳۹۷، ۱۴:۰۲
سه نخاله: کمال فرشاد و مهدی طارمی: دو تا رفتند تو هم بایدمیرفتی تا تیم یه دست بشه!
۴ ۱
مارال
دوشنبه ۲۱ خرداد ۱۳۹۷، ۲۱:۲۳
طارمی و با اینا جمع نبند
۲
فرهاد
دوشنبه ۲۱ خرداد ۱۳۹۷، ۱۴:۴۷
یکی از این کسانی که این چالش مسخره را راه انداخت سایت فاسد ای اسپورت است
۴
امیرعباس
دوشنبه ۲۱ خرداد ۱۳۹۷، ۱۴:۵۸
جالبه گاتوزویی که حتی باشگاههای درپیتی مثل ریزه اسپور و سنبل باغچه و اصغر پاشا هم نخواستنش و در تیم ملی هم هیچ جایگاهی نداره این قدر می بایست در معرض مخاطب قرار بگیره از الهه صبح تا شوم دربارش بنویسن و بنویسن و بنویسن باید تو پاچه ملت بشه لابد حالا باید این همه وفاداری هم هوادارای بخت برگشته پرسپولیس شاکر و دعاگوی محضر ملوکانه باشند واقعا باید دیگه فهمیده باشیم وقتی جنسی بیش از حد لازم تبلیغ میشه قطعا بنجله قطع به یقین!
۶
امید از تفت
دوشنبه ۲۱ خرداد ۱۳۹۷، ۱۷:۳۸
حالا که با سواستفاده تمدید کردی خفه شو و دروغ نگو. تو هم سال دیگه پرتت می کنیم بیرون
۴
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر