فهرست
اولین پاس گل بعد از 5 ماه: بازگشت CR27
اولین پاس گل بعد از 5 ماه: بازگشت CR27

اولین پاس گل بعد از 5 ماه: بازگشت CR27

آی اسپورت – از روزهای پایانی لیگ پانزدهم تا امروز، دوران فوتبال رضاییان پر از حاشیه و بدون متن بود. ستاره پرسپولیس، تصمیم گرفت به اروپا برود و سر از ریزه اسپور درآورد. بعد از چند هفته، به ایران برگشت و با وجود مخالفت برانکو به پرسپولیس تحمیل شد. در پرسپولیس، یک دقیقه هم فرصت بازی نداشت اما در تیم ملی فیکس بود.

نمایش ضعیف رضاییان در دو بازی با قطر و چین، باعث شد فشار از روی برانکو به کی‌روش منتقل شود که چرا به او با وجود آمادگی پایین بازی می‌دهد. رضاییان سه هفته بعدی لیگ را هم روی نیمکت نشست اما در دو بازی اخیر تیم ملی، دوباره احیا شد. رضاییان هم مقابل ازبکستان و هم مقابل کره جنوبی، نمایش خوبی داشت و حریفان ایران یک شوت هم نتوانستند به سمت چارچوب دروازه بیرانوند بزنند. در بازی امروز، روبروی او هیونگ مین ستاره تاتنهام در سمت چپ حریف بازی می‌کرد.

پاس گل امروز رضاییان به آزمون، اولین پاس گل او در فصل جدید و پس از 5 ماه سخت و پر حاشیه بود. رضاییان آخرین بار در بازی 19 اردیبهشت پرسپولیس با گسترش فولاد گل سوم تیمش را از روی نقطه کرنر ساخت و تا امروز، برای سانتر طلایی بعدی منتظر ماند. سانتری که مقابل صدهزار تماشاگر، به گل سه امتیازی ایران مقابل کره جنوبی تبدیل شد. البته، با شماره‌ای غیر از 27 محبوبش که در بازی‌های ملی بخاطر قانون محدودیت اعداد نمی‌تواند بپوشد.

 

 

 

کد خبر: 9406

۶ ۴  
آی اسپورت
2016-10-11 21:10:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید
۴ نظر
Rasta
سه شنبه ۲۰ مهر ۱۳۹۵، ۲۲:۲۵
پر از حاشیه و بدون متن! خیلی توصیف جالبی بود این
۵
سبز
چهارشنبه ۲۱ مهر ۱۳۹۵، ۰۰:۱۰
این پسر حرف نداره...سرعتی/خوشفکر/سالم/شوتزن/پرانگیزه/خوشتیپ...
بترکه چشم حسودای کوردلش..جماعت حسود.
۶ ۱
برزو
پنجشنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۵، ۱۹:۱۹
سالم؟ مگه فوتباليست معلول هم داريم؟
امید
چهارشنبه ۲۱ مهر ۱۳۹۵، ۱۰:۰۰
شرط لازم را رضائیان خوب اجرا کرده. یعنی اینکه امادگی بدنی و ذهنیش خوبه. ولی شرط کافی نظر برانکو است. باید صبر کنه شاید برانکو نیم فصل دوم بازیش داد.
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر